FESTIWALE

IX edycja (od 28-07-2017 do 13-08-2017)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
28-30 lipca
3-6 sierpnia
12-13 sierpnia 2017.
______________________________________
28.07 (piątek) STARY DWÓR
Miejsce: Zalew Siemianówka, gm. Narewka
15:00 "Historia Czerwonego Kapturka" Teatr Barnaby / PL - spektakl familijny (50 min., plener)
15:30 "Impresje z baniek mydlanych" Sztuka Tworzenia / PL (cyklicznie do 18:00, plener)
16:00 "Futerko z obłoków" A3Teatr / PL - spektakl familijny (45 min., plener)
17:00 "Taka Pchła" Teatr Malutki / PL - spektakl familijny (50 min., plener)
18:00 "Tymoteusz wśród ptaków" Teatr Barnaby / PL - spektakl familijny (50 min., plener)
19:00 "Scaena" Le Cirque Jafarson / FR (30 min., plener)
19:30 "Monsieur Charlie" Teatr HOM / PL (50 min., plener)
20:30 "Komedianci" Teatr Mimo / PL (60 min., plener)
***
29.07 (sobota) NAREW
Miejsce: przystań kajakowa nad rzeką Narew
15:00 "Historia Czerwonego Kapturka" Teatr Barnaby / PL - spektakl familijny (50 min., plener)
15:30 "Impresje z baniek mydlanych" Sztuka Tworzenia / PL (cyklicznie do 18:00, plener)
16:00 "Futerko z obłoków" A3Teatr / PL - spektakl familijny (45 min., plener)
17:00 "Taka Pchła" Teatr Malutki / PL - spektakl familijny (50 min., plener)
18.00 "Tymoteusz wśród ptaków" Teatr Barnaby / PL - spektakl familijny (50 min., plener)
19:00 "Scaena" Le Cirque Jafarson / FR (30 min., plener)
19:30 "Monsieur Charlie" Teatr HOM / PL (50 min., plener)
20:30 "Komedianci" Teatr Mimo / PL (60 min., plener)
***
30.07 (niedziela) BIELSK PODLASKI
Miejsce: Park Królowej Heleny, "Muszla"
14.00 "Historia Czerwonego Kapturka" Teatr Barnaby / PL - spektakl familijny (50 min., plener)
14:30 "Impresje z baniek mydlanych" Sztuka Tworzenia / PL (cyklicznie do 18:00, plener)
15.00 "Futerko z obłoków" A3Teatr / PL - spektakl familijny (45 min., plener)
16.00 "Taka Pchła" Teatr Malutki / PL - spektakl familijny (50 min., plener)
17.00 "Tymoteusz wśród ptaków" Teatr Barnaby / PL - spektakl familijny (50 min., plener)
18.00 "Dance Macabre" Deborah Hunt / PR - parada (30 min., plener)
18.30 "Scaena" Le Cirque Jafarson / FR (30 min., plener)
19.00 "Monsieur Charlie" Teatr HOM / PL (50 min., plener)
20.00 "Komedianci" Teatr Mimo / PL (60 min., plener)
***
3.08 (czwartek) POLICZNA
Miejsce: świetlica wiejska
15.00 "Futerko z obłoków" A3Teatr / PL - spektakl familijny (45 min., plener) *
16.00 "Jak smakuje sztuka?" - familijny warsztat kulinarny; Animacje familijne *
17.30 "DŁUGI STÓŁ - kultywowanie dziedzictwa i tradycji Podlasia" - konkurs
"Historie utkane z nici - stare rękodzieło dla przyszłości" - wystawa
19.30 "Dance Macabre" Deborah Hunt / PR - parada (30 min., plener)
20.00 "Mignone" The Theatre Company Mr Pejo's Wandering Dolls / RU (60 min., plener)
* prezentacje w ramach projektu "Wyspy Kultury - kultura w drodze" realizowanego z programu Kultura - Interwencje, finansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
***
4.08 (piątek) DUBICZE CERKIEWNE
Miejsce: Zalew Bachmaty
15.00 "Historia Czerwonego Kapturka" Teatr Barnaby / PL - spektakl familijny (50 min., plener)
15.30 "Impresje z baniek mydlanych" Sztuka Tworzenia / PL (cyklicznie do 18:00, plener)
16.00 "Taka Pchła" Teatr Malutki / PL - spektakl familijny (50 min., plener)
17.00 "Tymoteusz wśród ptaków" Teatr Barnaby / PL - spektakl familijny (50 min., plener)
18.00 "Przejście" Teatr Pian / PL (40 min., plener)
19.00 "Objazdowe Nieme Kino - Bajki" Muzikanty / PL (60 min., plener)
20.00 "Scaena" Le Cirque Jafarson / FR (30 min., plener)
20.30 "Mignone" The Theatre Company Mr Pejo's Wandering Dolls / RU (60 min., plener)
***
5.08 (sobota) ORLA
Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury, Synagoga
14.00 "Historia Czerwonego Kapturka" Teatr Barnaby / PL - spektakl familijny (50 min., plener)
14.30 "Impresje z baniek mydlanych" Sztuka Tworzenia / PL (cyklicznie do 18:00, plener)
15.00 "Taka Pchła" Teatr Malutki / PL - spektakl familijny (50 min., plener)
16.00 "Tymoteusz wśród ptaków" Teatr Barnaby / PL - spektakl familijny (50 min., plener)
17.00 "Przejście" Teatr Pian / PL (40 min., plener)
18.00 "Objazdowe Nieme Kino - Bajki" Muzikanty / PL (60 min., plener)
19.00 "Scaena" Le Cirque Jafarson / FR (30 min., plener)
20.00 "Mignone" The Theatre Company Mr Pejo's Wandering Dolls / RU (60 min., plener)
21.00 "Jeden / Wiele" Karolina Cicha i Elżbieta Rojek / PL - koncert (60 min., synagoga)
***
6.08 (niedziela) HAJNÓWKA
Miejsce: Hajnowski Dom Kultury
13.00 "Dance Macabre" Deborah Hunt / PR - parada ulicami miasta (60 min., plener)
15.00 "Historia Czerwonego Kapturka" Teatr Barnaby / PL - spektakl familijny (50 min., plener)
15.30 "Impresje z baniek mydlanych" Sztuka Tworzenia / PL (cyklicznie do 18:00, plener)
16.00 "Taka Pchła" Teatr Malutki / PL - spektakl familijny (50 min., plener)
17.00 "Tymoteusz wśród ptaków" Teatr Barnaby / PL - spektakl familijny (50 min., plener)
18.00 "Objazdowe Nieme Kino - Bajki" Muzikanty / PL (60 min., plener)
19.00 "Przejście" Teatr Pian / PL (40 min., plener)
20.00 "Scaena" Le Cirque Jafarson / FR (30 min., plener)
21.00 "Mewa" Lwowski Teatr Woskresinnia / UA (60 min., plener)
***
12.08 (sobota) KLESZCZELE
Miejsce: Park, Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji
16.00 "Futerko z obłoków" A3Teatr / PL - spektakl familijny (45 min., plener)
16.30 "Impresje z baniek mydlanych" Sztuka Tworzenia / PL (cyklicznie do 18:00, plener)
17.00 "Gość z planety 326" Teatr Feta / PL - spektakl familijny (45 min., plener)
18.00 "Objazdowe Nieme Kino - Bajki" Muzikanty / PL (60 min., plener)
19.00 "Dance Macabre" Deborah Hunt / PR - parada (30 min., plener)
20.00 "Plan lekcji" A3Teatr / PL (60 min., plener)
***
13.08 (niedziela) BIAŁOWIEŻA
Miejsce: Park Pałacowy, Ośrodek Edukacji Przyrodniczej
15.00 "Futerko z obłoków" A3Teatr / PL - spektakl familijny (45 min., plener) *
15.30 "Impresje z baniek mydlanych" Sztuka Tworzenia / PL (cyklicznie do 18:00, plener)
16.00 "Gość z planety 326" Teatr Feta / PL - spektakl familijny (45 min., plener)
17.00 "Punch i Judy" A3Teatr / PL - spektakl familijny (60 min., plener) *
18.00 "Dance Macabre" Deborah Hunt / PR - parada (30 min., plener)
19.00 "Objazdowe Nieme Kino - Bajki" Muzikanty / PL (60 min., plener)
20.00 "Policzono, zważono, rozdzielono" Teatr Feta / PL (45 min., plener)
21.00 "Plan lekcji" A3Teatr / PL (60 min., plener)
*
* prezentacje w ramach projektu "Wyspy Kultury - kultura w drodze" realizowanego z programu Kultura - Interwencje, finansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Wstęp na wszystkie spektakle jest bezpłatny!
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.