FESTIWALE

VIII edycja (od 27-07-2017 do 30-07-2017)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
CZWARTEK 27 lipca 2017
12:00 - 21:00 Urban Highline /Trybunał Koronny, wieża Trynitarska, Brama Krakowska
plac przed Centrum Kultury w Lublinie
16:30 - 17:30 Mantega Isernhagen "Wonder drink show"
17:30 - 18:30 Abraham Arzate "The record breaker"
18:30 - 19:30 Mantega Isernhagen "Wonder drink show"
19:30 - 20:30 Abraham Arzate "The record breaker"
plac Litewski
16:30 -17:20 Wydmański Show
17:30 - 18:20 Cie du Trottoir BAM!
18:30 - 19:20 Wydmański Show
19:30 - 20:20 Cie du Trottoir BAM!
Krakowskie Przedmieście/ul. Kapucyńska
16:30 - 17:30 Theater Irrwisch "Mudjumping"
17:30 - 18:30 Claudio Mutazzi "Street Coffee"
18:30 - 19:30 Theater Irrwisch "Wegenstreits Guests"
19:30 - 20:30 Claudio Mutazzi "Street Coffee"
plac za Trybunałem
17:30 - 18:20 Pan Ząbek "Rosyjska ruletka"
19:00 - 19:50 Pan Ząbek "Rosyjska ruletka"
20:30 - 21:00 Krystian Minda - Połykacz mieczy
21:00 - 21:30 Marcin Ex Styczyński - Plucie ogniem
21:30 - 22:00 Krystian Minda - Połykacz mieczy
22:00 - 22:30 Marcin Ex Styczyński - Plucie ogniem
plac po Farze/muzyka
20:00 - 21:00 Neljä Ässää "The Best Cover Band in the World"
21:00 - 21:30 Silk Sisters
21:30 - 22:30 3 Kings trio
Plac przy dawnym Teatrze im. H.CH. Andersena
20:00 - 21:30 Ośrodek "Brama Grodzka - Teatr NN" i Przyjaciele - "Powrót Sztukmistrza"
Błonia pod Zamkiem
22:00 - 23:00 Neljä Ässää /Klub festiwalowy "Bar Żongler"
Centrum Kultury w Lublinie
19:00 - 20:00 Les Paraconteurs "Consequences"
***
PIĄTEK 28 lipca 2017
10:30 - 21:00 Urban Highline /Trybunał koronny, wieża Trynitarska, Brama Krakowska
plac przed Centrum Kultury w Lublinie
16:00 - 19:00 Miasteczko Zabaw Niezwykłych PSPiA Klanza /Park przy CK
16:30 - 17:30 Abraham Arzate "The record breaker"
17:30 - 18:15 Cie du Trottoir BAM!
18:15 - 19:15 Abraham Arzate "The record breaker"
19:15 - 20:00 Cie du Trottoir BAM!
plac Litewski
16:00 - 16:45 Pan Ząbek "Rosyjska ruletka"
16:45 - 17:30 Sari Mäkelä "The Great Granny Show!"
17:30 - 18:15 Pan Ząbek "Rosyjska ruletka"
18:15 - 19:00 Sari Mäkelä "The Great Granny Show!"
19:00 - 19:40 Marcel et ses drôles de femmes "Miss Dolly"
19.40 - 20.20 Sari Mäkelä "The Great Granny Show!"
20.20 - 21.00 Pan Ząbek "Rosyjska ruletka"
Krakowskie Przedmieście/ul. Kapucyńska
16:30 -17:30 Theater Irrwisch "Mudjumping"
17:30 - 18:30 Claudio Mutazzi "Street Coffee"
18:30 - 19:30 Theater Irrwisch "Wegenstreits Guests"
19:40 -20:40 Claudio Mutazzi "Street Coffee"
plac za Trybunałem
16:30 - 17:30 Mantega Isernhagen "Wonder drink show"
17:30 - 18:30 Wydmański Show
18:30 - 19:30 Mantega Isernhagen "Wonder drink show"
19:30 - 20:30 Wydmański Show
21:30 - 23:00 Urban Ninja, zawody trickline na wysokiej taśmie
plac po Farze/muzyka
17:00 - 18:00 Murmuyo FUERA!
18:00 - 19:00 Mattatoio Sospeso "Out!"
19:00 - 20:00 Murmuyo FUERA!
20:00 - 20:45 Nelja Assaa "The Best Cover Band in the World"
20:45 - 21:30 3Kings trio
21:30 - 22:00 Silk Sisters
Plac przy dawnym Teatrze im. H.Ch. Andersena
20:30 - 21:00 Krystian Minda - Połykacz mieczy
21:00 - 21:30 Marcin Ex Styczyński - Plucie ogniem
21:30 - 22:00 Krystian Minda - Połykacz mieczy
22:00 - 22:30 Marcin Ex Styczyński - Plucie ogniem
Błonia pod Zamkiem
17:30 - 18:00 Kolektyw Kejos "Miasto, którego nie było" /Duży namiot
20:30 - 21:30 Kolektyw Kejos "Miasto, którego nie było" /Duży namiot
23:00 - 24:00 Rajzefiber /Klub festiwalowy "Bar Żongler"
24:00 - .. 3Kings trio /Klub festiwalowy "Bar Żongler"
Centrum Kultury w Lublinie
18:00 - 19:00 Les Paraconteurs "Consequences"
Wirydarz Klasztoru oo. Dominikanów
21:00 - 22:00 El Cruce "Punto y Coma"
plac Zamkowy
21:30 - 22:30 Deus Ex Machina "Galileo"
***
SOBOTA 29 lipca 2017
10:30 - 21:00 Urban Highline /Trybunał koronny, wieża Trynitarska,Brama Krakowska, Urząd Miasta i Urząd Marszałkowski /ul. Wieniawska
plac przed Centrum Kultury w Lublinie
12:00 - 17:00 Miasteczko Zabaw Niezwykłych PSPiA Klanza /Park przy CK
16:00 - 17:00 Claudio Mutazzi "Street Coffee"
17:00 - 18:00 Cie du Trottoir BAM!
18:00 - 19:00 Mantega Isernhagen "Wonder drink show"
19:30 - 20:15 Cie du Trottoir BAM!
plac Litewski
16:30 - 17:15 Sari Mäkelä "The Great Granny Show!"
17:15 - 18:10 Claudio Mutazzi "Street Coffee"
18:15 - 19:00 Sari Mäkelä "The Great Granny Show!"
19:00 - 19:40 Marcel et ses drôles de femmes "Miss Dolly"
Krakowskie Przedmieście/ul. Kapucyńska
16:00 - 17:00 Abraham Arzate "The record breaker"
17:00 - 18:00 Wydmański Show
18:00 - 19:00 Abraham Arzate "The record breaker"
19:40 - 20:30 Cie du Trottoir BAM!
plac za Trybunałem
18:30 - 19:30 Wydmański Show
19:30 - 20:30 Mantega Isernhagen "Wonder drink show"
20:30 - 21:00 Krystian Minda - Połykacz mieczy
21:00- 21:30 Marcin Ex Styczyński - Plucie ogniem
21:30 - 22:00 Krystian Minda - Połykacz mieczy
22:00 - 22:30 Marcin Ex Styczyński - Plucie ogniem
plac po Farze/muzyka
17:00 - 18:00 Murmuyo FUERA!
18:00 - 19:00 Mattatoio Sospeso "Out!"
19:00 - 20:00 Murmuyo FUERA!
19:30 - 20:30 Rajzefiber /Próba Cafe ul. Grodzka 5a
20:30 - 21:30 Kapela Timingeriu
22:30 - 23:30 Orchestre international du VETEX
Tarasy Zamkowe
14:00 - 14:30 Silk Sisters
15:00 - 18:30 Warsztaty Cyrkowe
19:00 - 19:30 Silk Sisters
Błonia pod Zamkiem
15:30 - 17:00 Teatro Tatro "Circus Charms" /Namiot Biały
20:00 - 21:00 Collectif de la Bascule "Rien nest moins sr" /Duży namiot
23:00 -23:30 Kapela Timingeriu /Klub festiwalowy "Bar Żongler"
23:30 - 00:30 Cabaret /Klub festiwalowy "Bar Żongler"
00:30 - 01:30 Orchestre international du VETEX /Klub festiwalowy "Bar Żongler"
Centrum Kultury w Lublinie
19:00 - 20:00 Marta Kuczyńska "Pitagoras 3D"
Wirydarz Klasztoru oo. Dominikanów
17:00 - 17:30 Stefano Di Renzo "Hold on"
19:00 - 19:30 Stefano Di Renzo "Hold on"
21:00 - 22:00 El Cruce "Punto y Coma"
plac Zamkowy
21:30 - 22:30 Deus Ex Machina "Galileo"
***
NIEDZIELA 30 lipca 2017
9:30 - 20:00 Urban Highline /Trybunał koronny, wieża Trynitarska Brama Krakowska, Urząd Miasta i Urząd Marszałkowski - ul. Wieniawska
plac przed Centrum Kultury w Lublinie
12:00 - 17:00 Miasteczko Zabaw Niezwykłych PSPiA Klanza /Park przy CK
16:00 - 16:45 Sari Mäkelä "The Great Granny Show!"
16:45 - 17:30 Wydmański Show
17:30 - 18:15 Sari Mäkelä "The Great Granny Show!"
plac Litewski
17:00 - 18:00 Mantega Isernhagen "Wonder drink show"
18:00 - 19:00 Wydmański Show
19:00 - 20:00 Mantega Isernhagen "Wonder drink show"
Krakowskie Przedmieście/ul. Kapucyńska
16:00 - 17:00 Pan Ząbek "Rosyjska ruletka"
17:00 - 18:00 Claudio Mutazzi "Street Coffee"
18:00 - 19:00 Pan Ząbek "Rosyjska ruletka"
19:00 - 20:00 Claudio Mutazzi "Street Coffee"
plac za Trybunałem
16:00 - 17:00 Cie du Trottoir BAM!
17:00 - 18:00 Abraham Arzate "The record breaker"
18:00 - 19:00 Cie du Trottoir BAM!
19:00 - 20:00 Abraham Arzate "The record breaker"
20:30 - 21:00 Krystian Minda - Połykacz mieczy
21:00 - 21:30 Marcin Ex Styczyński - Plucie ogniem
21:30 - 22:00 Krystian Minda - Połykacz mieczy
22:00 - 22:30 Marcin Ex Styczyński - Plucie ogniem
plac po Farze/muzyka
17:00 - 18:00 Mattatoio Sospeso "Out!"
18:00 - 19:00 Rajzefiber /Próba Cafe ul. Grodzka 5a
19:00 - 20:00 Kapela Timingeriu
20:00 - 21:00 Orchestre international du VETEX
Tarasy Zamkowe
14:00 - 14:30 Silk Sisters
15:00 - 18:30 Warsztaty Cyrkowe
19:00 - 19:30 Silk Sisters
Błonia pod Zamkiem
15:30 - 17:00 Teatro Tatro "Circus Charms" /Namiot Biały
19:00 - 20:00 Collectif de la Bascule "Rien nest moins sr" /Duży namiot
22:30 - ? JAM muzyczny (Kapela Timingeriu + inni) /Klub festiwalowy "Bar Żongler"
Centrum Kultury w Lublinie
17:30 -18:30 Marta Kuczyńska "Pitagoras 3D"
Wirydarz Klasztoru oo. Dominikanów
16:00 - 16:30 Stefano Di Renzo "Hold on"
18:00 - 18:30 Stefano Di Renzo "Hold on"
21:00 - 22:00 El Cruce "Punto y Coma"