FESTIWALE

II edycja (od 16-06-2017 do 24-06-2017)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
16/6 piątek
duża scena BTL
17.00 Kandyd, czyli Optymizm | Białostocki Teatr Lalek (Polska) | 180 min.
mała scena BTL
20.30 Tria Fata | Campagnie La Pendue (Francja) | 60 min.
**
17/6 sobota
mała scena BTL
15.00 Czarodziejska góra | Białostocki Teatr Lalek i Teatr Malabar Hotel (Polska) | 240 min.
duża scena BTL
20.00 2062. Performans teatralny na żywo | Karla Kracht & Andrés Beladiez (Hiszpania) | 60 min.
**
18/6 niedziela
duża scena BTL
16.00 Mewa | Hrodzienski Abłasny Teatr Lalek (Grodzieński Obwodowy Teatr Lalek) (Białoruś) | 120 min.
mała scena BTL
18.30 Ubu(S) | Compagnie Pupella Nogues (Francja)| 60 min.
**
19/6 poniedziałek
mała scena BTL
17.00 Na Arce o ósmej | Vilniaus Kamerinis Teatras (Wileński Teatr Kameralny) (Litwa) | 60 min.
w siedzibie ATB - ul. Sienkiewicza 14
18.30 Dzień osiemdziesiąty piąty | Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu (Polska)| 50 min.
duża scena BTL
20.30 Dom Klaunów |Merlin Puppet Theater (Grecja)| 60 min.
**
20/6 wtorek
duża scena BTL
17.00 Za drzwiami śnieżycy | Kauno Valstybinis Lli Teatras (Kowieński Teatr Lalek) (Litwa) | 45 min.
w siedzibie ATB - ul. Sienkiewicza 14
18.30 Molier | Teatr Animacji w Poznaniu (Polska)| 75 min.
mała scena BTL
20.30 Józef i jego bracia | Mesebolt Bábszínház (Węgry) | 75 min.
**
21/6 środa
duża scena BTL
17.00 Hemel | Theater Taptoe (Belgia)| 50 min.
mała scena BTL
19.00 Historia Księcia H. |Białostocki Teatr Lalek (Polska)| 60 min.
22/6 czwartek
duża scena BTL
18.00 Faust 5000 | Białostocki Teatr Lalek (Polska)| 75 min.
mała scena BTL
20.00 Hamlet | The Lit Moon Theatre Company (USA)| 70 min.
**
23/6 piątek
w siedzibie ATB - ul. Sienkiewicza 14
17.00 Śluby panieńskie | Białostocki Teatr Lalek (Polska)| 75 min.
mała scena BTL
19.00 Ja, Syzyf | Puppets Lab (Bułgaria)| 60 min.
duża scena BTL
20.30 Monsters | Duda Paiva Company (Holandia) | 60 min.
**
24/6 sobota
duża scena BTL
17.00 Burza | Białostocki Teatr Lalek (Polska) | 85 min.
w siedzibie ATB - ul. Sienkiewicza 14
19.00 Ha! Ha! Ha! Lub Charlie Chaplin i inne postacie | Divadlo Alfa (Czechy) | 55 min.
mała scena BTL
20.30 Spleen | Figurentheater Wilde&Vogel (Niemcy)| 65 min.
_________________________
IMPREZY TOWARZYSZĄCE
16/6 piątek
patio przy Kawiarni LALEK
22.30 Ostateczna forma | Spider Demon Massacre (Polska)| 75 min.
*
17/6 sobota
w siedzibie ATB - ul. Sienkiewicza 14
13.00 Amor Omnia Vincit | Rafał Domagała (Polska) | 45 min.
*
21/6 środa
mała scena BTL
12.00 Od awangardy do klasyki. Teatr lalek dla dorosłych - Debata
w siedzibie ATB - ul. Sienkiewicza 14
20.30 Bardzo stary człowiek ze skrzydłami | Tatiana Logoida (Ukraina)| 30 min.
duża scena BTL
21.15 Koncert muzyki ambientowej | Dtekk (Polska)| 60 min.