FESTIWALE

VIII edycja (od 17-06-2017 do 11-07-2017)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
Program
I etap projektu: 17 czerwca - 2 lipca:
Białystok
Grupy artystyczne: Folk Dance Ensamble"Seltinis", Lithuania; Good Romani Fairy Kesaj Foundation, Slovakia; Group RIDETO, Poland; Zahessi 5, Georgia
Przemyśl
Grupy artystyczne: The Buds, Romenia; The Little Bees, Mexico; Hope4Street, Poland; New Frame, Ukraine
Wałbrzych
Grupy artystyczne: Klub Cordex, Poland; Reverence Dance School, Moldova; Group TFD, Turkey; YACD Aissawa Kids, Morocco
Warszawa
Grupy artystyczne: The Arctic, Yakutia, Russia; Donya Children's Research Institute, Iran; The Song and Dance Show Group, Romania; Youth Cultural Practitioners, Poland;
Wrocław
Grupy artystyczne: Caritas, Georgia; Circ Esteem, USA; Kainonia Children Team, Kenya; Kolorowe Dzieci, Poland
Koszyce/Słowacja
Grupy artystyczne: More paths, Brazil ; "Under the Bridge", Ukraine; Sarvam Foundation, India; Song and Dance Group "Wałbrzych", Poland
***
17-18 czerwca przyjazd uczestników
***
18 czerwca pikniki integracyjne
***
19 czerwca Pokazy Artystyczne Grup Brave Kids, wstęp wolny:
- Wrocław, Klub Anima, ul. Pilczycka 47, godz.18:00
- Warszawa, Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga-Południe, ul. Podskarbińska 2
- Wałbrzych, Centrum Nauki i Sztuki, Stara Kopalnia, ul. Wysockiego 29, godz. 12:00
- Przemyśl, Dom Ukraiński, ul. Kościuszki 5, godz18:00
- Białystok, Dom Dziecka w Krasnem, godz. 18:00
- Koszyce, Haliganda, godz.10:00
***
19 - 30 czerwca warsztaty artystyczne Brave Kids
- Wrocław, Klub Anima, ul. Pilczycka 47 (19-23.06); Centrum Kultury Wrocław Zachód, ul. Chociebuska 4-6 (26-30.06)
- Warszawa, Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga-Południe, ul. Podskarbińska 2
- Wałbrzych, Wałbrzyski Ośrodek Kultury, Centrum Nauki i Sztuki, Stara Kopalnia, ul. Wysockiego 29
- Przemyśl, Centrum Kulturalne, ul. Konarskiego, Zamek Kazimierzowski, Dom Ukraiński, ul. Kościuszki 5
- Białystok, Dom Dziecka w Krasnem (19-23.06); UCK Białystok, ul. Ciołkowskiego 1 (26-30.06)
- Koszyce, Haliganda
***
25 czerwca Międzynarodowa Parada Brave Kids na Wyspie Słodowej w ramach Miesiąca Rodziny 2017 we Wrocławiu, godz.17:00-18:00
***
26 - 30 czerwc awarsztaty artystyczne dla dzieci rodzin goszczących
***
29 czerwca Spektakl Finałowy Brave Kid w Warszawie, Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe, ul. Podskarbińska 2, godz. 18:30
***
30 czerwca Spektakle Finałowe Brave Kids, wstęp wolny:
- Białystok, UCK Białystok, ul. Ciołkowskiego 1, godz. 18:00
- Przemyśl, Zamek Kazimierzowski, Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK, godz. 18:00
- Wrocław, Centrum Kultury Wrocław Zachód, ul. Chociebuska 4-6, godz. 18:00
- Wałbrzych, Centrum Nauki i Sztuki, Stara Kopalnia, ul. Wysockiego 29, godz. 19:00
- Koszyce, Jazero Cultural Centre "Nad Jezerom", godz. 17:00
***
1 lipca pikniki pożegnalne
***
II etap projektu: 2 - 11 lipca:
Oborniki Śląskie, Wrocław
***
3 lipca Przegląd Finałowych Spektakli Brave Kids z I etapu, godz. 15:00 - 19:30, Obornicki Ośrodek Kultury, ul. Dworcowa 26, Oborniki Śląskie, wstęp wolny
***
4 - 10 lipca warsztaty artystyczne Brave Kids
***
8 lipca Międzynarodowa Parada Brave Kids z uczestnikami Brave Kids i lokalnymi zespołami z Obornik Śląskich,
godz. 16:00 - 18:00, trasa: z Targu do Parku
***
10 lipca Wielki Finałowy Spektakl Brave Kids, godz. 17:00 i 19:00, Teatr Polski we Wrocławiu, ul. G. Zapolskiej 3, pokaz biletowany
***
11 lipca pożegnalny piknik, wyjazd uczestników