FESTIWALE

III edycja (od 17-09-2017 do 22-09-2017)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
17.09.2017_ niedziela
10:00_16:00 warsztaty dla nauczycieli_ KLASYKA versus WSPÓŁCZESNOŚĆ_ Justyna Czarnota
10:00_12:00 warsztaty TWÓJ RUCH [1,5 - 3 lat]
11:00_16:00 warsztaty BAJZEL _Jakub Drzastwa
13:00_16:00 warsztaty TWÓJ RUCH [8 - 12 lat]
17:00 Inauguracja III festiwalu małych Prapremier [DS TLiA]
AFROAZJA_ prapremiera Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu
***
18.09.2017_ poniedziałek
13:00_18:00 warsztaty BAJZEL_ Jakub Drzastwa
13:00_16:00 warsztaty TWÓJ RUCH [8-12 lat]
15:00_18:00 warsztaty dla nauczycieli_ KLASYKA versus WSPÓŁCZESNOŚĆ _ Justyna Czarnota
17:00_20:00 warsztaty dla dorosłych TWÓJ RUCH
18:00_18:45 PROSTA HISTORIA_ spektakl konkursowy_ LALE.TEATR [DS TLiA]
***
19.09.2017_ wtorek
9:00_10:10 TERAZ TU JEST NASZ DOM_ spektakl konkursowy_ Teatr MASKA w Rzeszowie [DS TLiA]
11:00_12:30 PIEKŁO-NIEBO_ spektakl konkursowy_ Wrocławski Teatr Lalek [DS TDSZ]
13:00_16:00 warsztaty TWÓJ RUCH [8-12 lat]
13:30_14:30 wykład_ Wszechstronność środków wyrazu we współczesnym teatrze lalek dla dzieci i
Młodzieży_ Karol Suszczyński
15:00_18:00 warsztaty dla nauczycieli_ KLASYKA versus WSPÓŁCZESNOŚĆ _ Justyna Czarnota
17:00_20:00 warsztaty dla dorosłych TWÓJ RUCH
18:00_19:00 DZIEŃ DZIECKA_ spektakl konkursowy_ Teatr RAMPA w Warszawie [DS TLiA]
***
20.09.2017_ środa
9:00_10:00 STRACH MA WIELKIE ZĘBY_ spektakl konkursowy_ Teatr BAJ Pomorski w Toruniu [DS
TLiA]
11:00_12:15 ODLOT_ spektakl konkursowy_ Teatr ANIMACJI w Poznaniu [DS TDSZ]
13:00_14:00 czytanie performatywne_ ESBEN_ aktorzy Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu
13:00_16:00 warsztaty TWÓJ RUCH [8-12 lat]
16:00_17:00 NAZYWAM SIĘ WOJNA_ spektakl poza konkursem_ Akademia Teatralna w Warszawie_
Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku [MS TLiA]
17:00_18:00 warsztaty dla najnajów_ TEATR ATOFRI
18:00_18:30 MONODRAM JULII RZEPECKIEJ_ spektakl poza konkursem_ PWST w Krakowie_ Wydział
Lalkarski we Wrocławiu [DS TLiA]
***
21.09.2017_ czwartek
9:00_10:00 WODNA OPOWIEŚĆ_ spektakl konkursowy_ Teatr PLECIUGA w Szczecinie [DS TDSZ]
11:00_12:15 STRASZNA PIĄTKA_ spektakl konkursowy_ Białostocki Teatr Lalek [SK TDSZ]
13:00_14:00 czytanie performatywne_ tekst Marty Guśniowskiej_ aktorzy Teatru Lalki i Aktora
w Wałbrzychu
13:00_16:00 warsztaty_ TWÓJ RUCH + pokaz
17:00_18:00 koncert_ LULAJKI_ TEATR ATOFRI
18:30_20:30 ČESKÍ DÍPLOM_ spektakl poza konkursem_ PWST w Krakowie_ Wydział Lalkarski we
Wrocławiu [SK TDSZ]
***
22.09.2017_piątek
10:00_11:40 RONJA, CÓRKA ZBÓJNIKA_ spektakl konkursowy_ Teatr PINOKIO w Łodzi [DS TLiA]
13:00_14:00 czytanie performatywne_ GARY RONDEL_ aktorzy Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu
18:00 zrozumieć GIAURA_ spektakl poza konkursem_ Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu
ZAKOŃCZENIE Festiwalu_ ogłoszenie werdyktu jury_ wręczenie nagród [DS TLiA]
OZNACZENIA
DS TLiA_ Duża Scena Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu
MS TLiA_ Mała Scena Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu
DS TDSZ_ Duża Scena Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu
SK TDSZ_ Scena Kameralna Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu