FESTIWALE

VIII edycja (od 01-03-2017 do 10-04-2017)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
1 marca, środa
1930 | "Miód na serce", Muzeum Historii Żydów Polskich
Monika Kucia | Kulinarne
***
3 marca, piątek
19.30 | "Lament", Muzeum Narodowe w Warszawie
Tomasz Cyz | Teatr
***
4 marca, sobota
20.30 | Triduum Polskie, Archikatedra Św. Jana Chrzciciela
Björn Schmelzer | Graindelavoix | Adam Strug | Monodia Polska | Maria Erdman | Muzyka
***
6 marca, poniedziałek
19.30 | "Tajemnica Filomeny", Kinoteka
Film
***
8 marca, środa
19.00 | Matka karmiąca, Żydowski Instytut Historyczny
Rozmowy
***
9 marca, czwartek
19.00 | "Wyzwolenie", STUDIO teatrgaleria
Krzysztof Garbaczewski | Teatr
***
10 marca, piątek
20.30 | "Wyzwolenie", STUDIO teatrgaleria
Krzysztof Garbaczewski | Teatr
***
11 marca, sobota
11.00 | Wyśpiewaj Mamę, Centrum Myśli Jana Pawła II
Edukacja
***
12 marca, niedziela
15.00 | Rusz się stworzenie, Archikatedra Św. Jana Chrzciciela
Agnieszka Budzińska-Bennett | Ensemble Peregrina | Flores Rosarum | Maria Erdman | Muzyka
19.30 | "Wyzwolenie", STUDIO teatrgaleria
Krzysztof Garbaczewski | Teatr
***
13 marca, poniedziałek
godz. 19.30 | "Party Girl", Film | Kinoteka
***
14 marca, wtorek
godz. 19.00 | "Wyzwolenie", Krzysztof Garbaczewski | Teatr | STUDIO teatrgaleria
***
15 marca, środa
godz. 19.00 | Matka Ojczyzna, Rozmowy | Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego
***
17 marca, piątek
godz. 19.00 | "Historia Jakuba", Ondrej Spišák | Tadeusz Słobodzianek | Teatr | Scena na Woli
***
18 marca, sobota
godz. 11.00 | Najstarsze drzwi do muzyki, Edukacja | Centrum Myśli Jana Pawła II
godz. 19.00 | "Historia Jakuba", Ondrej Spišák | Tadeusz Słobodzianek | Teatr | Scena na Woli
***
19 marca, niedziela
godz. 18.30 | Rosa mystica, Robert Bachara | Muzyka | Kościół Wizytek
godz. 19.00 | "Historia Jakuba", Ondrej Spišák | Tadeusz Słobodzianek | Teatr | Scena na Woli
***
20 marca, poniedziałek
godz. 19.00 | "Pogorzelisko", Film | Kinoteka
***
21 marca, wtorek
godz. 19.00 | "Historia Jakuba", Ondrej Spišák | Tadeusz Słobodzianek | Teatr | Scena na Woli
***
22 marca, środa
godz. 21.00 | Dwie matki/dwie rodziny/dwa narody, Rozmowy | Teatr Dramatyczny
***
24 marca, piątek
godz. 19.30 | "Łomatko!", Mikołaj Mikołajczyk | Teatr | STUDIO teatrgaleria
***
25 marca, sobota
godz. 11.00 | Beat plastic fantastic, Edukacja | Centrum Myśli Jana Pawła II
godz. 15.00 | Matka Boska Podwórkowa, Edukacja | Kościół Św. Aleksandra
godz. 19.00 | "Matko jedyna!", Redbad Klijnstra, Teatr | Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego
***
26 marca, niedziela
godz. 19.00 | "Matko jedyna!", Redbad Klijnstra, Teatr | Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego
***
27 marca, poniedziałek
godz. 19.30 | "Maryja, Matka Jezusa", Film | Kinoteka
***
29 marca, środa
godz. 19.00 | Matka Polka, Rozmowy | Centrum Myśli Jana Pawła II
***
1 kwietnia, sobota
godz. 11.00 | Hej, znasz mamę Jezusa?, Edukacja | Centrum Myśli Jana Pawła II
godz. 15.00 | Matka Boska Podwórkowa, Edukacja | Kościół Św. Aleksandra
***
2 kwietnia, niedziela
godz. 15.00 | Totus Tuus, Chór Centrum Myśli Jana Pawła II | Muzyka | Archikatedra Św. Jana Chrzciciela
***
3 kwietnia, poniedziałek
godz. 19.30 | "Pieta", Film | Kinoteka
***
5 kwietnia, środa,
godz. 18.00 | "Mater Dolorosa", Daria Kopiec, Kacper Kuszewski | Teatr | Teatr Lalka
***
6 kwietnia, czwartek,
godz. 11.00 | "Mater Dolorosa", Daria Kopiec, Kacper Kuszewski | Teatr | Teatr Lalka
***
7 kwietnia, piątek
godz. 18.00 | "Mater Dolorosa", Daria Kopiec, Kacper Kuszewski | Teatr | Teatr Lalka
***
8 kwietnia, sobota
godz. 11.00 | Zdrowa budowa, Edukacja | Centrum Myśli Jana Pawła II
godz. 18.00 | "Pasja", Wiesław Hejno | Teatr | Teatr Lalka
***
9 kwietnia, niedziela
godz. 18.00 | "Pasja", Wiesław Hejno | Teatr | Teatr Lalka
***
10 kwietnia, poniedziałek
godz. 9.00 | "Pasja", Wiesław Hejno | Teatr | Teatr Lalka
godz. 11.30 | "Pasja", Wiesław Hejno | Teatr | Teatr Lalka