FESTIWALE

XXX edycja (od 05-07-2017 do 09-07-2017)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
05.07.2017 środa
Rynek A, Rynek B
18.00 PARADA "Odyseja ku nowym brzegom"
Rynek B
21.00 Wędrujące Lalki Pana Pejo "Moonsters"
**
06.07.2017 czwartek
Rynek A
16.00 Teatr KTO "Peregrinus"
19.00 Grupa Wokół Centrum "38°C"
20.00 Teatr Hothaus "Zabiłem brata mego..."
23.00 Delrevés vertical dance "UNO"
Rynek B
17.00 Krakowski Teatr Tańca "Estra & Andro"
18.00 Akcja WAŻKA "Poza"
21.00 Wędrujące Lalki Pana Pejo "Moonsters"
Plac Szczepański
16.00 Teatr Wagabunda "Stara zagroda"
17.00 Teatr i Kropka "Ptaki-Dziwaki"
18.00 Bram Graafland "The Yelling Kitchen Prince"
Mały Rynek
15.30 Compagnie Albedo "Les Tonys" (spektakl mobilny)
16.00 FrutillasConCrema "Petit"
16.30 Grupa... nirgendwo... "Fahrenheit... und ihre Kinder" (spektakl mobilny)
17.00 Company LA TAL "CARILLÓ"
18.00 Daniel Burley "The Magic Cabaret Show"
19.00 Company LA TAL "CARILLÓ"
19.30 Teatr Pijana Sypialnia "Latarnik"
Inne miejsca
18.00 Teatr Wybrzeże "Fahrenheit 451" Teatr Łaźnia Nowa
21.00 "Pieśni wolności" *
22.00 Periplum and Corn Exchange "451" Galeria Krakowska
**
07.07.2017 piątek
Rynek A
16.00 Akcja WAŻKA "Poza"
17.00 Teatr Hothaus "Zabiłem brata mego..."
22.00 Xarxa Teatre "FAHRENHEIT - ARA PACIS"
23.00 Delrevés vertical dance "UNO"
Rynek B
16.00 Daniel Burley "The Magic Cabaret Show"
17.00 Kamchtka "Kamchtka" (spektakl mobilny)
18.00 Grupa Wokół Centrum "38°C"
19.00 Krakowski Teatr Tańca "Estra & Andro"
20.00 Kamchtka "Kamchtka" (spektakl mobilny)
21.00 Teatr Biuro Podróży "Silence / Cisza w Troi"
Plac Szczepański
16.00 Teatr Wagabunda "Stara zagroda"
17.00 Teatr i Kropka "Ptaki-Dziwaki"
18.00 Contaminando Sonrisas " Le Voyage"
19.00 Bram Graafland "The Yelling Kitchen Prince"
Mały Rynek
14.00 Adrian Schvarzstein "The Greenman" (spektakl mobilny)
16.00 Compagnie Les Eléments Disponibles "Krakow Klown Konzept" (spektakl mobilny)
16.30 Grupy... nirgendwo... "Fahrenheit... und ihre Kinder" (spektakl mobilny)
17.00 Company LA TAL "CARILLÓ"
18.00 Studio Teatralne Scena Na Scenie "Księga lasu"
19.00 Company LA TAL "CARILLÓ"
19.30 Teatr Pijana Sypialnia "Latarnik"
Inne Przestrzenie
19.00 Tony Bulandra Theatre of Târgoviste "Othello" PWST
21.00 "Pieśni wolności" *
**
08.07.2017 sobota
Rynek A
16.00 Teatr Pinezka "Pan Twardowski"
17.00 Teatr Hothaus "Zabiłem brata mego..."
20.00 Grupa Wokół Centrum "Płaczki"
23.00 Teatr KTO "F451-Kraków" POCZĄTEK, 24-godzinne widowisko
Rynek B
17.00 Kamchtka "Kamchtka" (spektakl mobilny)
18.00 Akcja WAŻKA "Poza"
19.00 Krakowski Teatr Tańca "Estra & Andro"
20.00 Kamchtka "Kamchtka" (spektakl mobilny)
21.30 Compagnie Les Eléments Disponibles "Krakow Klown Konzept"
22.00 Teatr Ósmego Dnia "Summit_2.0"
Plac Szczepański
16.00 Teatr Wagabunda "Stara zagroda"
17.00 Teatr i Kropka "Ptaki-Dziwaki"
18.00 Bram Graafland "The Yelling Kitchen Prince"
Mały Rynek
14.00 Adrian Schvarzstein "The Greenman" (spektakl mobilny)
16.00 Studio Teatralne Scena Na Scenie "Księga lasu"
17.00 Company LA TAL "CARILLÓ"
18.00 Grupa... nirgendwo... "Fahrenheit... und ihre Kinder" (spektakl mobilny)
19.00 Company LA TAL "CARILLÓ"
19.30 Teatr Pijana Sypialnia "Latarnik"
Inne Przestrzenie
16.00 Teatr KTO "Peregrinus" Rynek Podgórski
21.00 "Pieśni wolności" *
**
09.07.2017 niedziela
Rynek A
Teatr KTO "F451-Kraków" 24-godzinne widowisko
22.00 Teatr KTO "F451-Kraków" ZAKOŃCZENIE
Rynek B
16.00 Teatr KTO "Peregrinus"
Plac Szczepański
16.00 Teatr Wagabunda "Stara zagroda"
17.00 Bram Graafland "The Yelling Kitchen Prince"
18.00 Teatr i Kropka "Ptaki-Dziwaki"
19.00 FrutillasConCrema "Petit"
Mały Rynek
16.00 Compagnie Albedo "Les Tonys" (spektakl mobilny)
17.00 Company LA TAL "CARILLÓ"
18.00 Studio Teatralne Scena Na Scenie "Księga lasu"
19.00 Company LA TAL "CARILLÓ"
Inne Miejsca
15.00 FrutillasConCrema "Petit" Galeria Krakowska
16.00 Teatr Pinezka "Pan Twardowski" Galeria Krakowska
17.00 Contaminando Sonrisa "Fané Solamente" Galeria Krakowska
*
ALWERNIA
06.07.2017 czwartek
16.00 Adrian Schvarzstein "The Greenman" (spektakl mobilny)
17.00 Contaminando Sonrisas " Le Voyage"
18.00 Teatr Pinezka "Pan Twardowski"
*
TARNÓW
07.07.2017 piątek
16.00 Compagnie Albedo "Les Tonys" (spektakl mobilny)
17.00 FrutillasConCrema "Petit"
18.00 Teatr Pinezka "Pan Twardowski"
19.00 Teatr KTO "Peregrinus"