FESTIWALE

XII edycja (od 02-07-2004 do 06-07-2004)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
Agamołumana (Teatr Szłętochy, Starogard Gd.): 4.07 (g. 15 - Rynek Nowego Miasta);
Barakoid (Leo Plastaga, Francja): 3.07 (g. 18 - Lapidarium);
Barok (Theaterlabor im Tor 6, Niemcy): 2.07 (g. 21- Rynek Nowego Miasta), 3.07 (g. 23 - PKiN);
Bianka Braselli, czyli kobieta o dwóch głowach (Teatro Tatro, Słowacja): 3 (g. 21 - Pole Mokotowskie), 4.07 (g. 21 - Pole Mokotowskie);
Carmen Funebre (Teatr Biuro Podróży, Poznań): 6.07 (g. 22 - park Agrykola);
Carpen Show (Teatr Okazjonalny, Sopot): 4 (g. 17 - pl. Zamkowy), 4.07 (g. 19 - ul. szeroki Dunaj);
Cirkus Dis Town (Divadlo Continuo, Czechy): 3 (g. 21 - Rynek Nowego Miasta), 6.07 (g. 21 - Rynek Nowego Miasta);
El Nino (Teatr Cogitatur, Katowice): 4.07 (g. 23 - Park Agrykola);
Eurokoronka - happening (ATH, Bielsko-Biała oraz koronczarka z Koniakowa): 4.07 (g. 12-16 - pl. Zamkowy);
Fantomtopia 2004 - instalacja (ASP, Warszawa): 2.07 (g. 15-18 - ul. Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście);
Fillikurrrka (Teatr Zmyslovi, Katowice): 3.07 (g. 15 - Rynek Nowego Miasta);
Galileo (Teatr Ognia i Papieru, Łódź): 5.07 (g. 22 - stadion RKS Skra);
Gotham (Polski Teatr Tańca, Poznań i Teatr Cogitatur, Katowice): 5.07 (g. 23 - park Agrykola);
Hiob (Teatr Woskresinnia, Ukraina): 2.07 (g. 22 - PKiN), 3.07 (g. 21 - PKiN);
J&H (Teatr Młodyżywiec, Toruń): 4.07 (g. 20 - Rynek Nowego Miasta);
Kanibalizm (Teatr Bom Baż, Jelenia Góra): 3.07 (g. 16 - Rynek Nowego Miasta);
Kino*C - pokazy filmów kina artystycznego: 2 (g. 23-3 - Pole Mokotowskie), 3.07 (g. 23-3 - Pole Mokotowskie), 4.07 (g. 23-3 - Pole Mokotowskie);
Koktajl z martwą naturą w tle (Teatr Strefa Ciszy, Poznań): 6.07 (g. 23 - park Agrykola);
Koncert (Freetong Players, Sierra Leone): 3.07 (g. 19 - Rynek Nowego Miasta);
Król lasu (Teatr Banasiów, Warszawa): 4.07 (g. 13 - Rynek Nowego Miasta);
Lustro. Hieronim Bosch 3.07 (g. 21 - Rynek Nowego Miasta);
Misterium barwy i dźwięku (Teatr Performer, Zamość): 3.07 (g. 13 - Rynek Nowego Miasta);
Na pełnym morzu 44 l.p. (Teatr Akt, Warszawa): 2.07 (g. 13 - Wejście do Dworca PKP Śródmieście);
O jaju (Teatr Old Mobil, Chodzież): 4.07 (g. 16 - Rynek Nowego Miasta);
Obserwacje z nowego świata - warsztaty Sztuki Ulicy: 4.07 (g. 18 - pl. Zamkowy);
Parada śmiesznych twarzy (Teatr Porywacze Ciał, Poznań): 3.07 (g. 16 - ul. Szeroki Dunaj);
Pod znakiem Guerniki (Theatre En Vol, Włochy): 4 (g. 22 - PKiN), 5.07 (g. 22 - PKiN);
Ponowne obrazowanie - instalacja (Agnieszka Kieliszczyk, Polska): 2 (g. 18.30, otwarcie - róg ul. Królewskiej i Marszałkowskiej), 3, 4, 5, 6.07 (całodzienna - róg ul. Królewskiej i Marszałkowskiej);
Powitanie pasażerów autobusu linii 520 - performance (Mariusz Maciejewski, Polska): 5 (g. 16 - przystanek autobusowy przed Galeria Centrum), 5 (g. 18 - przystanek autobusowy przed Domem Towarowym Smyk), 5.07 (g. 19 - przystanek autobusowy przy ul. Foksal na Nowym Świecie);
Projekt Marszałkowska 4 - instalacja (Jarosław Sadkowski, Polska): 2 (g. 21 - otwarcie - ul. Marszałkowska 45), 3 (g. 20 - ul. Marszałkowska 45), 4.07 (g. 20 - ul. Marszałkowska 45);
Ptaki (Teatr Kana, Szczecin): 4.07 (g. 21 - Rynek Nowego Miasta);
Rozhorowy (Teatr Plastyczny Makata, Warszawa): 4.07 (g. 21.30 - park Agrykola);
Upadek z nieba (Circo da Madrugada, Francja): 3 (g. 21.30 - Tor Łyżwiarski Stegny), 4.07 (g. 21.30 - Tor Łyżwiarski Stegny);
Uroczystość, czyli dalsze dzieje dworu (Teatr Wojtka Kołsuta, Częstochowa): 4.07 (g. 18 - Rynek Nowego Miasta);
Vlepvnet - instalacja (Street art jam, Polska): 3.07 (g. 18 - Most Ślasko-Dąbrowski);
Walk@ karnawału z postem (Polski Teatr Tańca, Poznań): 3.07 (g. 22 - Park Agrykola);
Z życia Smoków (Jeleniogórski Teatr Animacji): 4.07 (g. 14 - Rynek Nowego Miasta);
Zabawa podmiejska (Teatr Psychodelii Absolutnej, Kraków): 3.07 (g. 14 - Rynek Nowego Miasta);
Zaćmienie (The Lunatics, Holandia): 4 (g. 21 - stadion RKS Skra), 5 (g. 21 - stadion RKS Skra), 6.07 (g. 21 - stadion RKS Skra).