FESTIWALE

XXX edycja (od 30-05-2017 do 02-06-2017)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
30 maja /wtorek/
10.00 Otwarcie festiwalu
10.30 "Pies tułacz" Divadlo PIKI /Słowacja/ - spektakl konkursowy
12.00 "Pinokio" Zaches Teatro /Włochy/- spektakl konkursowy
16.00, 18.00, 20.30 "Huljet huljet" Teatr Figur Kraków /Polska/- spektakl konkursowy
17.00 "Vanya" Theatre Karlsson Haus /Rosja/- spektakl konkursowy
17.00-19.00 "PP Theatre" Yuki Puppet Works /Japonia/- impreza towarzysząca
18.30 Wystawa scenografii Joanny Braun "Projekty-obiekty"- impreza towarzysząca
19.00 Miejskie otwarcie festiwalu
19.15 "Black Blues Brothers" Circo e Dintorni /Włochy/- impreza towarzysząca
***
31 maja /środa/
10.00 "Podróż na czternaście łap" Teatr Lalek Guliwer /Polska/- spektakl konkursowy
12.00 "Karnawał zwierząt" Teatr Lalka /Polska/- spektakl konkursowy
10.00-12.00, 17.00-19.00 "PP Theatre" Yuki Puppet Works /Japonia/- impreza
towarzysząca
18.00 "STRPTS//episode1: MirloRula" Cinema Sticado Collective /Hiszpania/- spektakl
konkursowy
20.00 "The Dictator's Mom" Michal Svironi Theater /Izrael/- spektakl konkursowy
21.00 "Mewa" Teatr Voskressinia /Ukraina/- impreza towarzysząca
***
1 czerwca /czwartek/
9.00 "Żabka" Teatr Animacji w Poznaniu /Polska/- spektakl konkursowy
10.30 "Historia księcia H." Białostocki Teatr Lalek /Polska/- spektakl konkursowy
12.00 Pan Twardowski" Teatr Pinezka /Polska/- impreza towarzysząca
17.00-19.00 "PP Theatre" Yuki Puppets Works /Japonia/- impreza towarzysząca
18.30 "Loving the alien" Cie. Freaks und Fremde /Niemcy/- spektakl konkursowy
18.30 "Baśnie z 1001 nocy" Filharmonia Kameralna im. W. Lutosławskiego Teatr
Lalki i Aktora w Lomży /Polska/ - koncert familijny - impreza towarzysząca
20.00 "Count to One" Yase Tamam /Iran/- spektakl konkursowy
21.00 "Evolution of Love" Michal Svironi Theater /Izrael/- impreza towarzysząca
***
2 czerwca /piątek/
10.00 - 12.00 "PP Theatre" Yuki Puppet Works /Japonia/- impreza towarzysząca
10.30 "Meet you at Noah's Ark at eight" City Theatre Podgorica /Czarnogóra/- spektakl
konkursowy
11.00 "Baśnie z 1001 nocy" Filharmonia Kameralna im. W. Lutosławskiego Teatr
Lalki i Aktora w Lomży /Polska/ - koncert familijny - impreza towarzysząca
12.00 "Kasztanka" Latvia Puppet