FESTIWALE

VII edycja (od 28-07-2016 do 31-07-2016)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
Czwartek, 28 Lipca 2016
16:30 Domi Circo - Plac przed CK
16:30 Zig Zag Circo - Plac za Trybunałem
17:00 Interactive Theatre Moustache - Krakowskie Przedmieście - Klasztor Kapucynów
17:20 Bill Bombadill - Plac przed CK
17:20 Piotr Denisiuk - Plac za Trybunałem
17:50 Goma "The Atari Show" - Krakowskie Przedmieście - Klasztor Kapucynów
18:00 La Chouing "H.S" - Teatr Stary
18:10 Lulu's World - Plac przed CK
18:20 Zig Zag Circo - Plac za Trybunałem
18:30 Barada Street - Plac po Farze
18:40 Interactive Theatre Moustache - Krakowskie Przedmieście -Klasztor Kapucynów
19:00 Bill Bombadill - Plac przed CK
19:10 Piotr Denisiuk - Plac za Trybunałem
19:30 Goma, "The Atari Show" - Krakowskie Przedmieście - Klasztor Kapucynów
19:30 Freak Show "Speciale Normale" - Plac Andersena
19:50 Lulu's World - Plac przed CK
20:00 Domi Circo - Plac za Trybunałem
20:00 Barada Street - Plac po Farze
***
Piątek, 29 Lipca 2016
16:00 Cotzani & Wendy - Plac przed CK
16:00 Domi Circo - Plac po Farze
16:00 Goma, "The Atari Show"- Krakowskie Przedmieście - Klasztor Kapucynów
16:00 Bill Bombadill - Plac za Trybunałem
16:50 Luigi Ciotta "Tutti in Valigia" - Plac za Trybunałem
16:50 Barada Street - Plac po Farze
16:50 Zig Zag Circo - Krakowskie Przedmieście - Klasztor Kapucynów
17:00 Compagnia Circolabile "O like Peanut" - Plac przed CK
17:00 Freak Show "Speciale Normale"- Plac Andersena
17:40 Igrachka Plachko - Plac za Trybunałem
17:40 Piotr Denisiuk - Plac Po Farze
17:40 Interactive Theatre Moustache - Krakowskie Przedmieście - Klasztor Kapucynów
18:00 Lulu's World - Plac przed CK
18:00 Open Stage - Namiot cyrkowy na Błoniach
18:00 Cie du Fil Retordre "T'emmle pas!" - Wirydarz Dominikanów
18:20 Luigi Ciotta "Tutti in Valigia" - Plac za Trybunałem
18:30 Barada Street - Plac po Farze
18:30 Zig Zag Circo - Krakowskie Przedmieście - Klasztor Kapucynów
19:00 Compagnia Circolabile "O like Peanut" - Plac przed CK
19:10 Freak Show "Speciale Normale" - Plac Andersena
19:20 Interactive Theatre Moustache - Krakowskie Przedmieście - Klasztor Kapucynów
19:30 Georg Victor Emmanuel - Plac Po Farze
19:30 La Chouing "H.S" - Teatr Stary
20:00 Lulu's World - Plac przed CK
20:00 Teatr NN "Powrót Sztukmistrza" - Plac za Trybunałem
20:20 Piotr Denisiuk - Krakowskie Przedmieście - Klasztor Kapucynów
21:00 Carnaval Band
21:30 Klinika Lalek "Cyrk bez zwierząt" - Dziedziniec Zamku Lubelskiego
21:30 eVenti Verticali "Wanted" - Skwer na Olejnej
22:00 Attentat Fanfare! - Plac po Farze
22:00 Open Stage, Namiot cyrkowy na Błoniach
***
Sobota, 30 Lipca 2016
16:00 Igrachka Plachko - Plac przed CK
16:00 Interactive Theatre Moustache - Krakowskie Przedmieście -Klasztor Kapucynów
16:00 Ey Pacha! - Plac za Trybunałem
16:00 Lulu's world - Plac po Farze
16:00 Freak Show "Speciale Normale" - Plac Andersena
16:00 Zig Zag Circo - Plac Rybny
16:40 Luigi Ciotta "Tutti in Valigia" - Plac przed CK
16:50 Bill Bombadill - Krakowskie Przedmieście - Klasztor
16:50 Piotr Denisiuk- Plac Rybny
16:50 Domi Circo - Plac za Trybunałem
17.00 Cie du Fil Retordre "T'emmle pas!"- Wirydarz Dominikanów
17:00 Barada Street - Plac po Farze
17:40 Compagnia Circolabile "O like... peanut" - Plac przed CK
17:40 Cotzani & Wendy - Krakowskie Przedmieście - Klasztor Kapucynów
17:40 Goma, "The Atari Show" - Plac za Trybunałem
17:40 Igrachka Plachko - Plac Rybny
17:50 Ey Pacha! - Plac po Farze
18:00 Emiliano Sanchez Alessi "Iceberg"- Plac Andersena
18:30 Interactive Theatre Moustache - Krakowskie Przedmieście - Klasztor Kapucynów
18:30 Zig Zag Circo - Plac Rybny
18:40 Luigi Ciotta "Tutti in Valigia" - Plac przed CK
18:40 Bill Bombadill - Plac za Trybunałem
18:40 Barada Street - Plac po Farze
19:00 Freak Show "Speciale Normale" - Plac Andersena
19:00 La Boca Abierta - Teatr Stary
19:20 Piotr Denisiuk - Krakowskie Przedmieście - Klasztor
19:20 Domi Circo - Plac Rybny
19:30 Goma, "The Atari Show" - Plac za Trybunałem
19.40 Compagnia Circolabile "O like... peanut" - Plac przed CK
20.00 Cie du Fil Retordre "T'emmle pas!"- Wirydarz Dominikanów
20:10 Cotzani & Wendy - Krakowskie Przedmieście - Klasztor Kapucynów
20:10 Lulu's world - Plac Rybny
20:30 BettiCombo - Namiot Cyrkowy na Błoniach
20:45 Martine la Plage "Ceci n'est pas un Urinoir" - Podwórko Archidiakońska 6
21.30 Klinika Lalek "Cyrk bez zwierząt" - Dziedziniec Zamku Lubelskiego
21:30 eVenti Verticali "Wanted" - Skwer na Olejnej
21:30 Georg Viktor Emmanuel - Plac Po Farze
22:30 Attentat Fanfare! - Plac po Farze
***
Niedziela, 31 Lipca 2016
16:00 Igrachka Plachko - Plac przed CK
16:00 Goma, "The Atari Show"- Krakowskie Przedmieście - Klasztor Kapucynów
16:00 Zig Zag Circo - Plac za Trybunałem
16:00 Luigi Ciotta "Tutti in Valigia" - Plac po Farze
16:00 Freak Show "Speciale Normale" - Plac Andersena
16:40 Cotzani & Wendy - Plac przed CK
16:50 Piotr Denisiuk - Krakowskie Przedmieście - Klasztor Kapucynów
16:50 Lulu's World - Plac za Trybunałem
17.00 Cie du Fil Retordre "T'emmle pas!" - Wirydarz Dominikanów
17:00 Barada Street - Plac po Farze
17:00 Bill Bombadill -Plac Rybny
17.30 Compagnia Circolabile "O like... peanut"- Plac przed CK
17:40 Igrachka Plachko - Krakowskie Przedmieście - Klasztor Kapucynów
17:40 Domi Circo - Plac za Trybunałem
17:50 Ey Pacha! - Plac Rybny
18:00 Emiliano Sanchez Alessi "Iceberg" - Plac Andersena
18:00 Luigi Ciotta "Tutti in Valigia" - Plac po Farze
18:20 Cotazni & Wendy - Plac przed CK
18:30 Piotr Denisiuk - Krakowskie Przedmieście - Klasztor Kapucynów
18:30 Zig Zag Circo - Plac za Trybunałem
18:40 Goma, "The Atari Show" - Plac Rybny
19:00 Ey Pacha! - Plac po Farze
19:00 Freak Show "Speciale Normale" - Plac Andersena
19:00 La Boca Abierta - Teatr Stary
19:10 Compagnia Circolabile "O like... peanut" - Plac przed CK
19:20 Bill Bombadill - Krakowskie Przedmieście - Klasztor Kapucynów
19:30 Domi Circo - Plac za Trybunałem
19:30 Barada Street - Plac Rybny
20.00 Cie du Fil Retordre "T'emmle pas!" - Wirydarz Dominikanów
20:00 Zespół "Hańba" - Plac po Farze
20:30 BettiCombo - Namiot Cyrkowy na Błoniach
20:45 Martine la Plage "Ceci n'est pas un Urinoir" - Podwórko Archidiakońska 6