FESTIWALE

VIII edycja (od 29-07-2016 do 13-08-2016)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
29.07 NAREWKA /piątek/
Miejsce: Zalew Stary Dwór
15:00 TEATR MALUTKI "BAJKA SAMOGRAJKA" / PL - spektakl familijny (55 min., plener)
16:00 A3TEATR "BAŁWANKI" / PL - spektakl familijny (45 min., plener)
17:00 A3TEATR "ZMYSŁY" / PL (45 min., plener- parada)
18:00 A3TEATR "PUNCH I JUDY" / PL - spektakl familijny (45 min., plener)
19:00 TEATR HOM "UKRYTE" / PL (45 min., plener)
*SZTUKA TWORZENIA (cyklicznie, plener)
*Działania powtarzane kilka razy w ciągu dnia w różnych lokalizacjach.
_______________________________________________________
30.07 NAREW
15:00 TEATR MALUTKI "BAJKA SAMOGRAJKA" / PL - spektakl familijny (55 min., plener)
16:00 A3TEATR "BAŁWANKI" / PL - spektakl familijny (45 min., plener)
17:00 A3TEATR "ZMYSŁY" / PL (45 min., plener- parada)
18:00 A3TEATR "PUNCH I JUDY" " / PL - spektakl familijny (45 min., plener)
19:00 TEATR HOM "UKRYTE" / PL (45 min., plener)
*SZTUKA TWORZENIA (cyklicznie, plener)
*Działania powtarzane kilka razy w ciągu dnia w różnych lokalizacjach.
________________________________________________________
31.07 KLESZCZELE
15:00 TEATR MALUTKI "BAJKA SAMOGRAJKA" / PL - spektakl familijny (55 min., plener)
16:00 A3TEATR "BAŁWANKI" / PL- spektakl familijny (45 min., plener)
17:00 A3TEATR "ZMYSŁY" / PL (45 min., plener- parada)
18:00 A3TEATR "PUNCH I JUDY" / PL - spektakl familijny (45 min., plener)
19:00 TEATR HOM "UKRYTE" / PL (45 min., plener)
*SZTUKA TWORZENIA (cyklicznie, plener)
*Działania powtarzane kilka razy w ciągu dnia w różnych lokalizacjach.
________________________________________________________
04.08 POLICZNA
A3TEATR "BAŁWANKI" / PL - spektakl familijny (45 min., plener)
RAGOJKA (SANCE PRO SANCI)- KONCERT / CZ (60 min., plener)
LUIGI CIOTTA "WSZYSTKO W WALIZCE" (TUTTI IN VALIGIA) / IT (35 min., plener)
DŁUGI STÓŁ - TRADYCJA SPOTKAŃ
PARADA LAMPIONÓW PRZEZ WIEŚ /PL (50 min., plener-parada)
____________________________________________________________
05.08 DUBICZE CERKIEWNE
14:00 TEATR MALUTKI "BAJKA SAMOGRAJKA" / PL - spektakl familijny (55 min., plener)
15:00 A3TEATR "BAŁWANKI" / PL - spektakl familijny (45 min., plener)
16:00 TEATR PIAN "PRZESTRZENNY" / PL (45 min., plener)
17:00 LUIGI CIOTTA "WSZYSTKO W WALIZCE" (TUTTI IN VALIGIA) / IT (35 min., plener)
18:00 MUZIKANTY "OBJAZDOWE NIEME KINO" / PL (45 min., plener-jurta)
19:00 A3TEATR "PUNCH I JUDY" / PL - spektakl familijny (45 min., plener)
20:00 TEATR AKT "PŁONĄCE LASKI" / PL (45 min., plener)
* SZTUKA TWORZENIA (cyklicznie, plener)
*Działania powtarzane kilka razy w ciągu dnia w różnych lokalizacjach.
____________________________________________________________
06.08 ORLA
14:00 TEATR MALUTKI "BAJKA SMOGRAJKA" / PL - spektakl familijny (55 min., plener)
15:00 A3TEATR "BAŁWANKI" / PL - spektakl familijny (45 min., plener)
16:00 TEATR BRAMA "SEN MARUDY" / PL - spektakl familijny (45 min., plener)
17:00 TEATR PIAN "PRZESTRZENNY" / PL (45 min., plener)
18:00 LUIGI CIOTTA "WSZYSTKO W WALIZCE" (TUTTI IN VALIGIA) / IT (35 min., plener)
19:00 MUZIKANTY "OBJAZDOWE NIEME KINO" / PL (45 min., plener-jurta)
20:00 TEATR AKT "PŁONĄCE LASKI" / PL (45 min., plener)
21:00 koncert w synagodze / (60 min., synagoga)
* SZTUKA TWORZENIA (cyklicznie, plener)
*Działania powtarzane kilka razy w ciągu dnia w różnych lokalizacjach.
___________________________________________________________
07.08 HAJNÓWKA
14:00 A3TEATR "BAŁWANKI" / PL - spektakl familijny (45 min., plener)
15:00 TEATR BRAMA "SEN MARUDY" / PL - spektakl familijny (45 min., plener)
16:00 TEATR MALUTKI "BAJKA SAMOGRAJKA" / PL - spektakl familijny (55 min., plener)
17:00 TEATR PIAN "PRZESTRZENNY" / PL (45 min., plener)
18:00 LUIGI CIOTTA "WSZYSTKO W WALIZCE" (TUTTI IN VALIGIA) / IT (35 min., plener)
19:00 MUZIKANTY "OBJAZDOWE NIEME KINO" / PL (45 min., plener-jurta)
19:00 A3TEATR/TEATR BRAMA "ĆWICZENIA W ROZPACZY" / PL (55 min., sala)
20:00 TEATR AKT "POZA CZASEM" / PL (45 min., plener)
* SZTUKA TWORZENIA (cyklicznie, plener)
*Działania powtarzane kilka razy w ciągu dnia w różnych lokalizacjach.
________________________________________________________
13.08 BIAŁOWIEŻA , 14.08 BIELSK PODLASKI
A3TEATR "BAŁWANKI" / PL - spektakl familijny (45 min., plener)
TEATR BRAMA "SEN MARUDY" / PL - spektakl familijny (45 min., plener)
A3TEATR "ZMYSŁY" / PL (45 min., plener- parada)
A3TEATR/TEATR BRAMA "ĆWICZENIA W ROZPACZY" / PL (55 min., sala)
TEATR BRAMA - PARADA +WARSZTATY
_____________________________________
IMPREZY TOWARZYSZĄCE:
PRZYTULANKI
DŁUGI STÓŁ
SZTUKA TWORZENIA
ERASMUS +
BADANIE MARKI WERTEPU