FESTIWALE

XIX edycja (od 03-10-2015 do 14-10-2015)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
3 października, sobota
godz. 14.30, 19.00 "Iwona, księżniczka z Burbona" - Teatr Powszechny (Warszawa) / miejsce: Teatr Powszechny, Mała Scena
godz. 12.30 "Król Maciuś I" - Teatr Figur (Kraków) / miejsce: Teatr Powszechny, Duża Scena
godz. 16.00 Uroczyste otwarcie festiwalu oraz spektakl "Król Maciuś I" w wykonaniu Teatru Figur (Kraków) / miejsce: Teatr Powszechny, Duża Scena
***
4 października, niedziela
godz. 11.00 "Bromba w sieci" - Teatr 6.piętro (Warszawa) / miejsce: Teatr 6.piętro
godz. 11.00 "Aż pójdą iskry czyli ognisko teatralne prezentuje, performuje, improwizuje" - Ognisko Teatralne "U Machulskich" (Warszawa) / miejsce: Teatr Powszechny, Duża Scena
godz. 11.00, 14.00 "Alicja w krainie czarów" - Teatr Roma (Warszawa) / miejsce: Teatr Roma
***
5 października, poniedziałek
godz. 11.00 "Plastusiowy pamiętnik" - Teatr Polski (Bydgoszcz) / miejsce: Teatr Powszechny, Duża Scena
godz. 19.00 "Kryjówka" - neTTheatre (Lublin) / miejsce: Teatr Powszechny, Mała Scena
***
6 października, wtorek
godz. 9.30, 11.30 "Bardzo kruche" - Teatrium na Serpukhovka (Rosja) / miejsce: Teatr Powszechny, Duża Scena
godz. 11.00 "Kryjówka" - neTTheatre (Lublin) / miejsce: Teatr Powszechny, Mała Scena
***
7 października, środa
godz. 10.00, 12.30 "SAM, czyli przygotowanie do życia w rodzinie" - Wrocławski Teatr Lalek / miejsce: Teatr Powszechny, Duża Scena
godz. 13.30 (HI)STORY LAB - pokaz warsztatowy / uczestnicy warsztatów / miejsce: Teatr Powszechny, Scena Pracownia
***
8 października, czwartek
godz. 9.00, 11.00 "Cztery baśnie i królowa" - Ruti Tamir Theater and Mime Theater (Izrael) / miejsce: Teatr Powszechny, Mała Scena
godz. 9.30, 13.30 Teatr FORUM - pokaz warsztatowy / uczestnicy warsztatów / miejsce: Teatr Powszechny, Scena Pracownia
***
9 października, piątek
godz. 9.30, 13.30 Teatr FORUM - pokaz warsztatowy / uczestnicy warsztatów / miejsce: Teatr Powszechny, Scena Pracownia
godz. 10.00, 12.30 "Herkules" - TYJÁTR (Słowacja) / miejsce: Teatr Powszechny, Mała Scena
godz. 11.00, 17.30 "Bankructwo małego Dżeka" - Teatr Lalka (Warszawa) / miejsce: Teatr Lalka
godz. 12.30 Słoneczniki / dzieci i dorośli / miejsce: Teatr Lalka
godz. 16.30, 19.30 "Alicja. Pod żadnym pozorem nie idź tam" - Teatr im. A. Fredry (Gniezno) / miejsce: Teatr Powszechny, Duża Scena
***
10 października, sobota
godz. 13.00, 18.00 "Jak zostałam wiedźmą? Sztuka autobiograficzna dla dorosłych i dzieci" - Teatr Studio (Warszawa) / miejsce: Teatr Studio
godz. 14.00 "Herkules" - TYJÁTR (Słowacja) / miejsce: Teatr Powszechny, Mała Scena
godz. 15.00, 17.00 "Kto z Was chciałby rozweselić
pechowego nosorożca?" - Teatr Rampa (Warszawa) / miejsce: Teatr Rampa, Scena kameralna
***
11 października, niedziela
godz. 10.00, 12.00 "Dłońmi" - El Patio Teatro (Hiszpania) / miejsce: Teatr Powszechny, Mała Scena
godz. 11.00, 12.30 "Elementarz" - Nowy Teatr (Warszawa) / miejsce: Komuna//Warszawa
godz. 17.00 MAM GŁOS - pokaz warsztatowy / uczestnicy warsztatów / miejsce: Teatr Powszechny, Mała Scena
***
12 października, poniedziałek
godz. 9.00, 11.00 "Całe królestwo króla" - Teatr Animacji (Poznań) / miejsce: Teatr Powszechny, Duża Scena
godz. 9.30, 11.30 "Podróż" - Teatr Lalki i Ludzie (Supraśl) / Teatr Powszechny, Mała Scena
***
13 października, wtorek
godz. 9.00, 11.30 "Kajtuś czarodziej" - Luceafarul Theatre (Rumunia) / miejsce: Teatr Powszechny, Duża Scena
godz. 10.00, 12.30 "Ślady" - Teatr Atofri (Poznań) / miejsce: Teatr Powszechny, Mała Scena
godz. 10.00, 12.00 "Gęś, śmierć i tulipan" - Teatr Baj (Warszawa) / miejsce: Teatr Baj
godz. 13.30 TABU - pokaz warsztatowy / uczestnicy warsztatów / miejsce: Teatr Powszechny, Scena Pracownia
***
14 października, środa
godz. 18.00 "Do zobaczenia" - widowisko teatralno muzyczne zamykające Festiwal KORCZAK 2015 / miejsce: Teatr Powszechny, Duża Scena