FESTIWALE

II edycja (od 22-09-2015 do 27-09-2015)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
Program 22-27.09.2015
22.09 (wtorek)
WARSZTATY CHOREOGRAFICZNE DLA DZIECI (Bar Barbara, ul. Świdnicka 8b)
o 10:00-12:00 Segni Mossi
VOICE TALE (Muzeum Architektury, ul. Bernardyńska 5)
o 11:00-13:00 Ditte Berkeley
o 13:30-16:30 Ditte Berkeley
LEKCJE OTWARTE (The One Hostel, Rynek 30)
o 15:30-17:30 Taniec Współczesny - Adrian Bartczak
o ***
23.09 (środa)
METODA FELDENKRAISA (Aula ASP, pl. Polski 3/4)
o 9:00-10:30 Aldona Chróściewicz
WARSZTATY CHOREOGRAFICZNE DLA DZIECI (Bar Barbara, ul. Świdnicka 8b)
o 10:00-12:00 Segni Mossi
IMPROWIZACJA (The One Hostel, Rynek 30)
o 15:30-18:30 Marysia Stokłosa
VOICE TALE (Muzeum Architektury, ul. Bernardyńska 5)
o 11:00-13:00 Ditte Berkeley
o 13:30-15:30 Ditte Berkeley
LEKCJE OTWARTE (Aula ASP, pl. Polski 3/4)
o 10:45-12:45 Partnering vs. Improwizacja - Natalia Pieczuro
o 14:00-17:00 Taniec Współczesny - Adrian Bartczak
WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE (Bar Barbara, ul. Świdnicka 8b)
o 20:00 Wernisaż wystawy Segni Mossi
o 20:30 Spektakl "Intercontinental", Marysia Stokłosa
o ***
24.09 (czwartek)
METODA FELDENKRAISA (Aula ASP, pl. Polski 3/4)
o 9:00-10:30 Aldona Chróściewicz
STANY WYŚNIONE (Muzeum Architektury, ul. Bernardyńska 5)
o 11:00-14:00 Anna Nowicka
o 15:30-18:30 Anna Nowicka
IMPROWIZACJA (The One Hostel, Rynek 30)
o 15:30-18:30 Marysia Stokłosa
VOICE TALE (The One Hostel, Rynek 30)
o 11:00-14:00 Ditte Berkeley
LEKCJE OTWARTE (Aula ASP, pl. Polski 3/4)
o 10:45-12:45 Partnering vs. Improwizacja - Natalia Pieczuro
o 14:00-17:00 Taniec Współczesny - Adrian Bartczak
LABORATORIUM RUCHU ESK (Szkoła Baletowa przy Operetce Dolnośląskiej, ul. Św. Antoniego 2/4, brama C, II piętro)
o 12:00-14:30 Matthieu Ehrlacher
WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE (Bar Barbara, ul. Świdnicka 8b)
o De Stilte (spektakle i warsztaty dla dzieci)
15:30-16:30
16:30-17:30
18:15-19:15
o 20:00 Debiuty
Spektakl "Banalnie łatwy trik", Kinestrefa
Spektakl "I że Cię nie opuszczę aż do śmierci", Szymon Dobosik, Maciej Kosteczka
***
25.09 (piątek)
METODA FELDENKRAISA (Aula ASP, pl. Polski 3/4)
o 9:00-10:30 Aldona Chróściewicz
STANY WYŚNIONE (Muzeum Architektury, ul. Bernardyńska 5)
o 11:00-14:00 Anna Nowicka
o 15:30-18:30 Anna Nowicka
IMPROWIZACJA (The One Hostel, Rynek 30)
o 15:30-18:30 Marysia Stokłosa
DRAMATURGIA TAŃCA (Szkoła Baletowa przy Operetce Dolnośląskiej, ul. Św. Antoniego 2/4, brama C, II piętro)
o 10:00-14:00 Elżbieta Chowaniec, Aneta Jankowska
LEKCJE OTWARTE (Aula ASP, pl. Polski 3/4)
o 10:45-12:45 Partnering vs. Improwizacja - Natalia Pieczuro
LABORATORIUM RUCHU ESK (Szkoła Baletowa przy Operetce Dolnośląskiej, ul. Św. Antoniego 2/4, brama C, II piętro)
o 12:00-14:30 Matthieu Ehrlacher
WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE (Klubokawiarnia NEON SIDE, ul. Ruska 46C)
o 21:30 Slave to The Vibe (set DJ-ski)
o ***
26.09 (sobota)
METODA FELDENKRAISA (Aula ASP, pl. Polski 3/4)
o 9:00-10:30 Aldona Chróściewicz
STANY WYŚNIONE (Muzeum Architektury, ul. Bernardyńska 5)
o 11:00-14:00 Anna Nowicka
o 15:30-18:30 Anna Nowicka
IMPROWIZACJA (The One Hostel, Rynek 30)
o 15:30-18:30 Marysia Stokłosa
DRAMATURGIA TAŃCA (Szkoła Baletowa przy Operetce Dolnośląskiej, ul. Św. Antoniego 2/4, brama C, II piętro)
o 10:00-14:00 Elżbieta Chowaniec, Aneta Jankowska
LEKCJE OTWARTE (Aula ASP, pl. Polski 3/4)
o 10:45-12:15 Technika Ruchu - Witek Jurewicz
o 12:30-14:30 Partnering vs. Improwizacja - Natalia Pieczuro
o 16:00-17:30 Technika Ruchu - Witek Jurewicz
WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE
o 10:00-14:00 Audycja do Warsaw Dance Department (The One Hostel, Rynek 30)
o 20:00 Spektakl "At the table there is an accumulation of emotions attached by everyday hard", Matthieu Ehrlacher (Bar Barbara, ul. Świdnicka 8b)
o ***
27.09 (niedziela)
METODA FELDENKRAISA (Aula ASP, pl. Polski 3/4)
o 9:00-10:30 Aldona Chróściewicz
IMPROWIZACJA (Muzeum Architektury, ul. Bernardyńska 5)
o 15:30-18:30 Marysia Stokłosa
DRAMATURGIA TAŃCA (Szkoła Baletowa przy Operetce Dolnośląskiej, ul. Św. Antoniego 2/4, brama C, II piętro)
o 10:00-14:00 Elżbieta Chowaniec, Aneta Jankowska
LEKCJE OTWARTE (Aula ASP, pl. Polski 3/4)
o 10:45-12:15 Technika Ruchu - Witek Jurewicz
o 12:30-14:30 Partnering vs. Improwizacja - Natalia Pieczuro