FESTIWALE

IX edycja (od 05-08-2015 do 30-08-2015)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
5 SIERPNIA 2015, środa
godz. 18.00 Orkiestra OSP Nadarzyn, koncert, pokaz musztry paradnej
***
6 SIERPNIA, czwartek
godz. 18.00 Do tańca gra ArtRock, zabawa taneczna
***
7 SIERPNIA, piątek
godz. 18.00 PompaDur "Krwawe ballady", koncert ballad podwórzowych w nowoczesnych aranżacjach
***
8 SIERPNIA, sobota
godz. 18.00 "Express Moskwa - Paryż, z piosenką dookoła świata", koncert
***
9 SIERPNIA, niedziela
godz. 11.00 PORANEK FAMILIJNY
Teatr Pacuś "Droga do niedzieli", spektakl dla dzieci od 3 lat
Kulturalny plac zabaw z Klawą Planetą, warsztaty artystyczno-ruchowe
godz. 18.00 Do tańca gra The Warsaw Dixielanders, koncert i zabawa taneczna
***
10 SIERPNIA, poniedziałek
godz. 18.00 "Romanse w cieniu skrzypiec", spektakl muzyczno-taneczny (gypsy, balkan, folk)
***
11 SIERPNIA, wtorek
godz. 18.00 Sentido del Tango "Świat tanga", koncert
***
12 SIERPNIA, środa
godz. 18.00 Avocado - Vocal Music Group, koncert a cappella
***
13 SIERPNIA, czwartek
godz. 18.00 Do tańca gra Cztery Kiery, zabawa taneczna
***
14 SIERPNIA, piątek
godz. 18.00 Artur Gotz "Mężczyzna prawie idealny", recital
***
15 SIERPNIA, sobota
godz. 18.00 Wolna Grupa Bukowina, koncert
***
16 SIERPNIA, niedziela
godz. 11.00 PORANEK FAMILIJNY
Teatr Tak "Nadchodzi Pipi", spektakl dla dzieci od 3 lat
Kulturalny plac zabaw z Klawą Planetą, warsztaty artystyczno-ruchowe
godz. 18.00 WIECZÓR WŁOSKI
"Fruwajmy z włoską piosenką", koncert
Do tańca gra Porto Danzesi, zabawa taneczna
***
17 SIERPNIA, poniedziałek
godz. 18.00 Magda Navarrete & Caravana Banda, koncert
***
18 SIERPNIA, wtorek
godz. 18.00 "Szczęście", pokaz filmu niemego z muzyką na żywo w wykonaniu Waldemara Rychłego z Zespołem
***
19 SIERPNIA, środa
godz. 18.00 "Zaczarowany świat operetki i musicalu", koncert
***
20 SIERPNIA, czwartek
godz. 18.00 Do tańca gra Together Again, zabawa taneczna
***
21 SIERPNIA, piątek
godz. 18.00 Scena Musicalowa Siedem Kotów "The Beatles", koncert
***
22 SIERPNIA, sobota
godz. 18.00 Planeta Latina in Warsaw "Dźwięki Hawany"
***
23 SIERPNIA, niedziela
godz. 11.00 PORANEK FAMILIJNY
Teatr Frajda "Turniej sportowy", spektakl dla dzieci od 3 lat
Kulturalny plac zabaw z Klawą Planetą, warsztaty artystyczno-ruchowe
godz. 18.00 Planeta Latina in Warsaw "Dźwięki Rio de Janeiro"
***
24 SIERPNIA, poniedziałek
godz. 18.00 Ryczytal paraliryczny, koncert liryczno-humorystyczny
***
25 SIERPNIA, wtorek
godz. 18.00 Tribute to Nalepa "Tribute to Tadeusz Nalepa", koncert
***
26 SIERPNIA, środa
godz. 18.00 Anna Sroka-Hryń "Vintage", koncert piosenek przedwojennych
***
27 SIERPNIA, czwartek
godz. 18.00 Do tańca gra Koktail Duo, zabawa taneczna
***
28 SIERPNIA, piątek
godz. 18.00 Magda Brudzińska Klezmer Trio "Najpiękniejsze pieśni żydowskie", koncert
***
29 SIERPNIA, sobota
godz. 18.00 Bubliczki Cashubian Brass Banda, koncert folkowy
***
30 SIERPNIA, niedziela
godz. 11.00 PORANEK FAMILIJNY
Teatr Vaška "Jak to w rodzinie", spektakl dla dzieci od 3 lat
Kulturalny plac zabaw z Klawą Planetą, warsztaty artystyczno-ruchowe
godz. 18.00 KONCERT NA KONIEC I POCZĄTEK
Alicja Majewska & Włodzimierz Korcz
ZAKOŃCZENIE ARTPARKU I ROZPOCZĘCIE DNI ŚRÓDMIEŚCIA