FESTIWALE

I edycja (od 15-05-2015 do 15-12-2015)
Przejdź do: Program  Uwagi  Recenzje
Program:
16 maja
ITD, Theatre de la Guimbarde (Walonia - Bruksela, Belgia) - g. 11, 16
***
17 maja
ITD, Theatre de la Guimbarde (Walonia - Bruksela, Belgia) - g. 11, 16
***
18 maja
ITD, Theatre de la Guimbarde (Walonia - Bruksela, Belgia) - g. 10, 11.30
***
13 czerwca
"Warzywa są z kosmosu", Teatr Małego Widza (Polska) - g. 11, 16 - Stara Prochownia
***
14 czerwca
"Warzywa są z kosmosu", Teatr Małego Widza (Polska) - g. 11, 16 - Stara Prochownia
***
27 czerwca
"Kolor", Dansmakers Amsterdam (Holandia) - g. 11, 16 - Stara Prochownia
***
28 czerwca
"Kolor", Dansmakers Amsterdam (Holandia) - g. 11, 16 - Stara Prochownia
***
29 czerwca
"Kolor", Dansmakers Amsterdam (Holandia) - g. 10, 12 - Stara Prochownia
***
29 sierpnia
"Rękaw", De Spiegel (Antwerpia, Belgia) - g. 11, 16 - Stara Prochownia
***
30 sierpnia
"Rękaw", De Spiegel (Antwerpia, Belgia) - g. 11, 16 - Stara Prochownia
***
31 sierpnia
"Rękaw", De Spiegel (Antwerpia, Belgia) - g. 10, 11.30 - Stara Prochownia
***
12 września
"Kubik", Teatr de la Guimbarde (Walonia - Bruksela, Belgia) - g. 11, 16 - Stara Prochownia
***
13 września
"Kubik", Teatr de la Guimbarde (Walonia - Bruksela, Belgia) - g. 11, 16 - Stara Prochownia
***
14 września
"Kubik", Teatr de la Guimbarde (Walonia - Bruksela, Belgia) - g. 10, 11.30 - Stara Prochownia
***
***
26 września
"Dom", La Baracca - Testoni Ragazzi (Bolonia, Włochy) - g. 10, 12, 16 - Stara Prochownia
***
27 września
"Dom", La Baracca - Testoni Ragazzi (Bolonia, Włochy) - g. 10, 12, 16 - Stara Prochownia
***
28 września
"Dom", La Baracca - Testoni Ragazzi (Bolonia, Włochy) - g. 10, 11.30- Stara Prochownia
***
10 października
"Stuk puk", Teatr Helios (Hamm, Niemcy) - g. 11, 16 - Stara Prochownia
***
11 października
"Stuk puk", Teatr Helios (Hamm, Niemcy) - g. 11, 16 - Stara Prochownia
***
12 października
"Stuk puk", Teatr Helios (Hamm, Niemcy) - g. 10, 12 - Stara Prochownia
***
24 października
"On-off", La Baracca - Testoni Ragazzi (Bolonia, Włochy) - g. 10, 12, 16 - Stara Prochownia
***
25 października
"On-off", La Baracca - Testoni Ragazzi (Bolonia, Włochy) - g. 10, 12, 16 - Stara Prochownia
***
26 października
"On-off", La Baracca - Testoni Ragazzi (Bolonia, Włochy) - g. 10, 11.30 - Stara Prochownia
***
7 listopada
"Księżycowa rzeka", Da. Te. Danza Company (Granada, Hiszpania) - g. 11, 16 - Stara Prochownia
***
8 listopada
"Księżycowa rzeka", Da. Te. Danza Company (Granada, Hiszpania) - g. 11, 16 - Stara Prochownia
***
9 listopada
"Księżycowa rzeka", Da. Te. Danza Company (Granada, Hiszpania) - g. 10, 11.30 - Stara Prochownia
***
21 listopada
"H2O", Teatr Helios (Hamm, Niemcy) - g. 11, 16 - Stara Prochownia
***
22 listopada
"H2O", Teatr Helios (Hamm, Niemcy) - g. 11, 16 - Stara Prochownia
***
23 listopada
"H2O", Teatr Helios (Hamm, Niemcy) - g. 10, 12 - Stara Prochownia
***
5 grudnia
"Mały słonik", La Baracca Testoni Ragazzi (Bolonia, Włochy) - g. 10, 12, 16 - Stara Prochownia
***
6 grudnia
"Mały słonik", La Baracca Testoni Ragazzi (Bolonia, Włochy) - g. 10, 12, 16 - Stara Prochownia
***
7 grudnia
"Mały słonik", La Baracca Testoni Ragazzi (Bolonia, Włochy) - g. 10, 11.30 - Stara Prochownia
***
12 grudnia
"Tam i z powrotem", Teatr Toihaus (Salzburg, Austria) - g. 11, 16 - Stara Prochownia
***
13 grudnia
"Tam i z powrotem", Teatr Toihaus (Salzburg, Austria) - g. 11, 16 - Stara Prochownia
Uwagi:
Wszystkie spektakle odbywają się w Teatrze Stara Prochownia.