FESTIWALE

III edycja (od 17-05-2015 do 24-05-2015)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
17 maja - niedziela
11.00 Małe KRoki- warsztaty taneczne dla dzieci /sala konferencyjna/
17.00 Projekcje filmowe spektakli Susanne Linke /kino/
19.00 Uroczyste otwarcie festiwalu /sala widowiskowa/
19.15 "Mistral", Susanne Linke (Niemcy), wykonawcy: Susanne Linke i Koffi Koko /sala widowiskowa/
20.30 Spotkanie z artystami /Pauza in Garden/
*
18 maja - poniedziałek
19.00 "Tyrans", Dame de Pic/Karine Ponties (Belgia) /sala widowiskowa/
20.30 Spotkanie z artystami /Pauza in Garden/
*
19 maja - wtorek
Warsztaty choreograficzne z Samirem Calixto we współpracy z Krakowskim Centrum Choreograficznym, Nowohuckie Centrum Kultury - szczegóły: kcc@nck.krakow.pl, 12 644 02 66 wew. 20
19.00 "Eyes in the colours of the rain" Rootlesroot Dance Company (Grecja) /sala widowiskowa/
20.30 Spotkanie z artystami /Pauza in Garden/
*
20 maja - środa
17.00 Projekcja filmu Tomasza Fołtyna "Tenderline- letter from America", premiera polska i spotkanie z twórcą /sala kinowa/
19.00 "Paradise lost", Samir Calixto, Teatr Korzo (Holandia) /sala widowiskowa/
20.30 Spotkanie z artystami /Pauza in Garden/
*
21 maja-czwartek
Warsztaty choreograficzne z Samirem Calixto we współpracy z Krakowskim Centrum Choreograficznym, Nowohuckie Centrum Kultury - szczegóły: kcc@nck.krakow.pl, 12 644 02 66 wew. 20
11.00 Małe KRoki - warsztaty taneczne dla dzieci /sala konferencyjna/
17.00 Projekcja "Stund by", Lubelski Teatr Tańca (sala kinowa)
19.00 " Stalking Paradise", Lubelski Teatr Tańca, (Polska) /sala widowiskowa/
20.30 Spotkanie z artystami /Pauza in Garden/
*
22 maja - piątek
17.00 Projekcja "Kaze Mononoke", DaCru Dance Company (sala kinowa)
19.00 "Kafka sulla spiaggia" ("Kafka on the shore") , DaCru Dance Company (Włochy) /sala widowiskowa/
20.45 Spotkanie z artystami /Pauza in Garden/
*
23 maja -sobota
11.00 Małe KRoki - warsztaty taneczne dla dzieci /sala konferencyjna/
16.00 "But - piękno pod powierzchnią ciała" - spotkanie połączone z promocją wydawnictw poświęconych but z udziałem Katarzyny Pastuszak, Magdaleny Zamorskiej, Julii Hoczyk, Anity Zdrojewskiej, prowadzenie Katarzyna Bester /Pauza in Garden/
18.00 "Piękno utracone? O potrzebie i zbędności estetyki w sztukach performatywnych" - z Lilianną Bieszczad, Katarzyna Gardziną-Kubałą, Marcinem Kościelniakiem, Maciejem Mazurkiem, Pawłem Taranczewskim rozmawia Jadwiga Majewska /Pauza in Garden/
20.00 Projekcja "Schritte verfolgen", Susanne Linke /sala kinowa/
*
24 maja-niedziela
11.00 Małe KRoki - warsztaty taneczne dla dzieci /sala konferencyjna/
19.00 "What the body does not remeber?", Ultima Vez (Belgia) /sala widowiskowa/
21.00 Spotkanie z artystami /Pauza in Garden/
Uroczyste zamknięcie Festiwalu