FESTIWALE

VII edycja (od 24-07-2015 do 02-08-2015)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
24.07 - Narewka / Stary Dwór /piątek/
Miejsce: Zalew Stary Dwór
16.00 "Krawiec Niteczka" Teatr Malutki / PL (45 min., plener) - spektakl familijny
17.00 "Małe historie" Teatr I co było dalej / PL (45 min., plener) - spektakl familijny
17.30 - 19.00 "Impresje z baniek mydlanych" Sztuka Tworzenia / PL (cyklicznie, plener)*
18.00 "Dziewczynka z zapałkami" Teatr Tix / DK (30 min., plener)
19.00 "Tank" Teatr Scena C / PL (45 min., plener)
20.00 "Bajczarz" Teatr Monitoring / PL (45 min., plener)
21.00 "Wesele" Teatr Makata / PL (50 min., plener)
**
25.07 - Orla /sobota/
Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury, Synagoga
15.00 "Krawiec Niteczka" Teatr Malutki / PL (45 min., plener) - spektakl familijny
16.00 "Małe historie" Teatr I co było dalej / PL (45 min., plener) - spektakl familijny
16.30 - 18.00 "Impresje baniek mydlanych" Sztuka Tworzenia /PL (cyklicznie, plener)*
17.00 "Dziewczynka z zapałkami" Teatr Tix / DK (30 min., plener)
18.00 "Tank" Teatr Scena C / PL (45 min., plener)
19.00 "Bajczarz" Teatr Monitoring / PL (45 min., plener)
20.00 "Wesele" Teatr Makata / PL (50 min., plener)
21.00 Koncert The Stephen Rappaport Band / SE (60 min., synagoga)
**
26.07 - Kleszczele /niedziela/
Miejsce: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Plac Miejski
14.00 "Krawiec Niteczka" Teatr Malutki / PL (45 min., plener) - spektakl familijny
15.00 "Małe historie" Teatr I co było dalej / PL (45 min., plener) - spektakl familijny
15.30 - 18.00 "Impresje baniek mydlanych" Sztuka Tworzenia / PL (cyklicznie, plener)*
16.00 "Dziewczynka z zapałkami" Teatr Tix / PL (30 min., plener)
17.00 "Tank" Teatr Scena C / PL (45 min., plener)
18.00 "Bajczarz" Teatr Monitoring / PL (45 min., plener)
19.00 "Niedźwiedź" Teatr Czrevo / PL (50 min., sala)
20.00 "Noe" Walny - Teatr / PL (45 min., plener)
21.00 "Wesele" Teatr Makata / PL (50 min., plener)
**
30.07 - Policzna /czwartek/
Miejsce: Świetlica wiejska
15.00 "Pchła Szachrajka. Niesłychana rzecz po prostu" A3Teatr /PL (45 min., plener) - spektakl familijny
15.30 - 18.00 "Impresje baniek mydlanych" Sztuka Tworzenia / PL (cyklicznie, plener)*
16.00 "Bajczarz" Teatr Monitoring / PL (45 min., plener)
17.00 "Niedźwiedź" Teatr Czrevo / PL (50 min., sala)
18.00 -21.00 "Długi stół" - smakowanie międzykulturowości"
koncert: Chłopcy z Nowoszyszek, duet Marta Urban - Burdalska, Julita Charytoniuk, ZPiT "Wasiloczki"
21.00 - Parada lampionów przez wieś / PL (50 min., plener )
**
31.07 - Dubicze Cerkiewne /piątek/
Miejsce: Zalew Bachmaty
14.00 "Krawiec Niteczka" Teatr Malutki / PL (45 min., plener) - spektakl familijny
15.00 "Pchła Szachrajka. Niesłychana rzecz po prostu" A3Teatr / PL (45 min., plener) - spektakl familijny
15.30 - 18.00 "Impresje baniek mydlanych" Sztuka Tworzenia / PL (cyklicznie, plener)*
16.00 "Da Capo" Teatr Studium Actoris / NO (50 min., plener) - spektakl familijny
17.00 "Wypożyczalnia eksponatów niepewnych" Teatr Pian / PL (45 min., plener)
18.00 "Muzikanty" Teatr Scena C / PL (45 min., plener)
19.00 "Bajczarz" Teatr Monitoring / PL (45 min., plener)
20.00 "Wesele" Teatr Makata / PL (50 min., plener)
**
1.08 - Narew /sobota/
Miejsce: przystań kajakowa nad rzeką Narew
14.00 "Krawiec Niteczka" Teatr Malutki / PL (45 min., plener) - spektakl familijny
15.00 "Pchła Szachrajka. Niesłychana rzecz po prostu" A3Teatr / PL (45 min., plener) - spektakl familijny
15.30 - 19.00 "Impresje baniek mydlanych" - Sztuka Tworzenia / PL (cyklicznie, plener)*
16.00 "Da Capo" Teatr Studium Actoris / NO (50 min., plener) - spektakl familijny
17.00 "Muzikanty" Teatr Scena C / PL (45 min., plener)
18.00 "Wypożyczalnia eksponatów niepewnych" Teatr Pian / PL (45 min., plener)
19.00 "Bajczarz" Teatr Monitoring / PL (45 min., plener)
20.00 "Wesele" Teatr Makata / PL (50 min., plener)
**
2.08 - Hajnówka /niedziela/
Miejsce: Hajnowski Dom Kultury
14.00 "Krawiec Niteczka" Teatr Malutki / PL (45 min., plener) - spektakl familijny
15.00 "Pchła Szachrajka. Niesłychana rzecz po prostu" A3Teatr / PL (45 min., plener) - spektakl familijny
15.30 - 19.00 "Impresje baniek mydlanych" - Sztuka Tworzenia / PL (cyklicznie, plener)*
16.00 "Da Capo!" Teatr Studium Actoris / NO (50 min., plener) - spektakl familijny
17.00 "Wypożyczalnia eksponatów niepewnych" Teatr Pian / PL (45 min., plener)
18.00 "Tank" Teatr Scena C / PL (45 min., plener)
18.00 "Niedźwiedź" Teatr Czrevo / PL (50 min., sala) rezerwacja biletów
19.00 "Bajczarz" Teatr Monitoring / PL (45 min., plener)
20.00 "Noe" Walny - Teatr / PL (45 min., plener)
21.00 "Sen Kustosza" Teatr Akt / PL (50 min., plener)
* Działania powtarzane kilka razy w ciągu dnia w różnych miejscach.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.