FESTIWALE

VI edycja (od 23-07-2015 do 26-07-2015)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
Czwartek 23.07.15
12.00 - 21.00 - Urban Highline, Trybunał Koronny, Wieża Trynitarska
17.00 Szafa Show, Plac Litewski
18.00 Gregor Wollny, Plac przed Centrum Kultury w Lublinie
18.00 Arritmados, Plac Litewski
18.00 Hoopelai, Plac Łokietka
18.00 Clap Clap Circo, Plac przed Trybunałem
19.00 Pina Polar "Into the Wild", Plac przed Centrum Kultury w Lublinie
19.00 Szafa Show, Plac Litewski
19.00 Gregor Wollny, Plac Łokietka
19.00 Siano Show, Plac przed Trybunałem
19.00 David Eriksson "Pink on the inside", Sala Czarna Centrum Kultury w Lublinie, Peowiaków 12
20.00 Siano Show, Plac przed Centrum Kultury w Lublinie
20.00 Arritmados, Plac Litewski
20.00 Hoopelai, Plac Łokietka
20.00 Clap Clap Circo, Plac przed Trybunałem
20.00 Lords of Strut "Chaos", Namiot, Błonia pod Zamkiem
21.00 Pina Polar "Into the Wild", Plac Łokietka
21.00 Kejos "Pitagoras 1.2.3.", Sala Widowiskowa Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
22.00 Baasch, Klub Festiwalowy, Błonia pod Zamkiem
***
Piątek 24.07.15
11.00 - 17.00 - Otwarte Warsztaty Kuglarskie i Slackline, Błonia pod Zamkiem
14.00 - 17.00 - Cardboardia - gry, zabawy i warsztaty, Błonia pod Zamkiem
16.00 - 19.00 - Klanzowe Miasteczko Zabaw Niezwykłych, Plac Litewski
16.00 Arritmados, Plac Litewski
16.00 Matthias Romir "Life is (short stories)", Teatr Stary w Lublinie
16.00 Pina Polar "Into the Wild", Plac przed Trybunałem
16.30 Hoopelai, Plac Łokietka
16.50 Clap Clap Circo, Plac Litewski
17.00 Gregor Wollny, Plac przed Centrum Kultury w Lublinie
17.00 Izimagic Show, Plac przed Trybunałem
17.00 Mohammed Keita "Peanuts", Deptak
17.20 Cie Balltazar "Orkest Bazar", Plac Łokietka
17.40 Szafa Show, Plac Litewski
17.50 Lucas Vit, Plac przed Trybunałem
18.00 David Eriksson "Pink on the inside" , Sala Czarna Centrum Kultury w Lublinie, Peowiaków 12
18.00 Cink Cink Cirk, Plac przed Centrum Kultury w Lublinie
18.00 Pina Polar "Into the Wild", Deptak
18.20 Mohammed Keita "Peanuts", Plac Łokietka
18.30 Pan Ząbek Show "Stalowe Usta", Plac Litewski
18.40 Izimagic Show, Plac przed Trybunałem
19.00 Matthias Romir "Life is (short stories)", Teatr Stary w Lublinie
19.00 Clap Clap Circo, Deptak
19.10 Gregor Wollny, Plac Łokietka
19.10 Siano Show, Plac przed Centrum Kultury w Lublinie
19.20 Cie Balltazar "Orkest Bazar", Plac Litewski
20.00 Hoopelai, Plac Łokietka
20.00 Lords of Strut "Chaos", Namiot, Błonia pod Zamkiem
20.10 Arritmados, Plac Litewski
20.30 Izimagic Show, Plac przed Centrum Kultury w Lublinie
20.20 Siano Show, Deptak
20.30 PompaDur koncert, Plac przed Trybunałem
21.00 Szafa Show, Plac Litewski
21.00 Pina Polar "Into the Wild", Plac Łokietka
21.00 Kejos "Pitagoras 1.2.3.", Sala Widowiskowa Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
21.00 David Eriksson "Pink on the inside", Sala Czarna Centrum Kultury w Lublinie, Peowiaków 12
21:30 Burnt out Punks, Plac Zamkowy
22.00 "UNDER CONSTRUCTION - targowisko próżności", Plac Litewski
22.30 PompaDur koncert, Plac przed Trybunałem
22.30 Kortez, Klub Festiwalowy, Błonia pod Zamkiem
23:00 Valkirias, Plac Litewski
23.30 Król, Klub Festiwalowy, Błonia pod Zamkiem
***
Sobota 25.07.15
10.30 - 21.00 - Urban Highline, Trybunał Koronny, Wieża Trynitarska,
Urząd Miasta i Urząd Marszałkowski - ul. Wieniawska
12.00-14.30 IV Otwarte Mistrzostwa Polski w Trickline, Plac Litewski
10.30 - 15.30 - Klanzowe Miasteczko Zabaw Niezwykłych, Plac Litewski
10.30 - 15.30 - Otwarte warsztaty Kuglarskie i Slackline, Błonia pod Zamkiem
14.00 - 16.00 - Cardboardia - gry, zabawy i warsztaty, Błonia pod Zamkiem
14.00 Pina Polar "Into the Wild", Plac przed Trybunałem
14.30 Arritmados, Plac Litewski
14.30 Mohammed Keita "Peanuts", Deptak
14.30 Hoopelai, Plac Łokietka
15.00 Lucas Vit, Plac przed Trybunałem
15.20 Pan Ząbek Show "Stalowe Usta", Plac Litewski
15.20 Izimagic Show, Deptak
15.20 Gregor Wollny, Plac Łokietka
16.00 Pina Polar "Into the Wild", Plac przed Centrum Kultury w Lublinie
16.00 Matthias Romir "Life is (short stories)" , Teatr Stary w Lublinie
16.00 - 17.20 Wielka Parada Kuglarska (Plac Zamkowy - Plac Litewski)
17.00 Izimagic Show, Plac przed Trybunałem
17.00 Cink Cink Cirk, Plac przed Centrum Kultury w Lublinie
17:20 "Powrót Sztukmistrza" Ośrodek Brama Grodzka Teatr NN i przyjaciele, Plac Litewski
17.20 Hoopelai, Plac Łokietka
17.50 Gregor Wollny, Plac przed Trybunałem
18.00 David Eriksson "Pink on the inside" , Sala Czarna Centrum Kultury w Lublinie, Peowiaków 12
18.00 Compagnie Soralino "Inbox", Plac przed Centrum Kultury w Lublinie
18.00 Mohammed Keita "Peanuts, Deptak
18.10 Lords of Strut, Plac Łokietka
18.30 La Bella Tour, Plac Litewski
18.40 Lucas Vit, Plac przed Trybunałem
19.00 Clap Clap Circo, Deptak
19.00 Matthias Romir "Life is (short stories)", Teatr Stary w Lublinie
19.00 Cink Cink Cirk, Plac przed Centrum Kultury w Lublinie
19.10 Compagnie Soralino "Inbox", Plac Łokietka
19.20 Arritmados, Plac Litewski
19.30 Izimagic Show, Plac przed Trybunałem
20.00 Cie Balltazar "Orkest Bazar", Deptak
20.00 Lords of Strut, Plac przed Centrum Kultury w Lublinie
20.00 Cia Proyecto Otradnoie "Otradnoie.1", Namiot, Błonia pod Zamkiem
20.10 La Bella Tour, Plac Litewski
20.20 Clap Clap Circo, Plac Łokietka
21.00 "UNDER CONSTRUCTION - targowisko próżności", Plac Litewski
21.00 Kejos "Pitagoras 1.2.3.", Sala Widowiskowa Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
21.00 David Eriksson "Pink on the inside" , Sala Czarna Centrum Kultury w Lublinie, Peowiaków 12
21.20 CzessBand koncert, Plac przed Trybunałem
21:30 Burnt out Punks, Plac Zamkowy
21.50 Pan Ząbek Show "Stalowe Usta", Plac Litewski
22.00 Bokka, Klub Festiwalowy, Błonia pod Zamkiem
22.30 Valkirias, Plac przed Trybunałem
23.30 Zamilska, Klub Festiwalowy, Błonia pod Zamkiem
***
Niedziela 26.07.15
09.00 - 20.00 - Urban Highline, Trybunał Koronny, Wieża Trynitarska,
Urząd Miasta i Urząd Marszałkowski - ul. Wieniawska
11.00 - 17.00 - Otwarte Warsztaty Kuglarskie i Slackline, Błonia pod Zamkiem
13.00 - 18.00 - Klanzowe Miasteczko Zabaw Niezwykłych, Plac Litewski
14.00 - 17.00 - Cardboardia - gry, zabawy i warsztaty, Błonia pod Zamkiem
14.30 Arritmados, Plac Litewski
15.30 Pan Ząbek Show "Stalowe Usta", Plac Litewski
16.00 Mohammed Keita "Peanuts", Plac przed Centrum Kultury w Lublinie
16.00 Hoopelai, Plac Łokietka
16.00 Lucas Vit, Plac przed Trybunałem
16.30 Arritmados, Plac Litewski
16.30 Cink Cink Cirk, Deptak
16.50 Compagnie Soralino "Inbox", Plac przed Centrum Kultury w Lublinie
16.50 Lords of Strut, Plac Łokietka
16.50 Izimagic Show, Plac przed Trybunałem
17.00 Kolektyw LŁ "Spektrum", Teatr Stary w Lublinie
17.20 La Bella Tour, Plac Litewski
17.30 Lucas Vit, Plac przed Centrum Kultury w Lublinie
17.30 Clap Clap Circo, Deptak
17.40 Gregor Wollny, Plac Łokietka
17.40 Cie Balltazar "Orkest Bazar", Plac przed Trybunałem
18.00 David Eriksson "Pink on the inside", Sala Czarna Centrum Kultury w Lublinie, Peowiaków 12
18.20 Compagnie Soralino "Inbox", Plac przed Centrum Kultury w Lublinie
18.30 Lords of Strut, Plac Litewski
18.30 Hoopelai, Plac Łokietka
18.30 Izimagic Show, Plac przed Trybunałem
18.30 Mohammed Keita "Peanuts", Deptak
19.00 Kolektyw LŁ "Spektrum", Teatr Stary w Lublinie
19.00 Gregor Wollny, Plac przed Centrum Kultury w Lublinie
19.20 Cie Balltazar "Orkest Bazar", Plac Łokietka
19.20Clap Clap Circo, Plac przed Trybunałem
19.30 Cink Cink Cirk, Deptak
19.30 La Bella Tour, Plac Litewski
20.00 Cia Proyecto Otradnoie "Otradnoie.1", Namiot, Błonia pod Zamkiem
20.00 Izimagic Show , Plac przed Trybunałem
20.20 Pan Ząbek Show "Stalowe Usta", Plac Litewski
21.00 Kejos "Pitagoras 1.2.3.", Sala Widowiskowa Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
21.00 David Eriksson "Pink on the inside" , Sala Czarna Centrum Kultury w Lublinie, Peowiaków 12
22.00 Kolektyw LŁ "Spektrum", Teatr Stary w Lublinie
22.00 Miss Papima, Klub Festiwalowy