FESTIWALE

XXVIII edycja (od 10-06-2015 do 13-06-2015)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
10 czerwca /środa/
10.00 Otwarcie Festiwalu - sala TLiA
10.30 A niech to gęś kopnie - Teatr Animacji w Poznaniu /Polska/ - sala TLiA
12.00 Pan Bam i Ptak Agrafka - Teatr Lalki i Aktora Kubuś /Polska/ - sala Sadowa
13.30 Spokojne życie - Dafa Puppet Theatre /Jordania/Czechy/ - Salonik literacki, ul. Makowa 6
18.00 Neurologiczna kąpiel według Pavla Hubički - wystawa /Czechy/ - Galeria Pod Arkadami *
19.00 Powinna powiedzieć Nie! - Don`t Panic Theatre /Grecja/ - sala TLiA
20.00 Paladyni Francji - Koreja Theatre/Włochy/ - sala Sadowa
21.30 Mistrz Głodu - Teatr Biuro Podróży /Polska/ - Stary Rynek *
***
11 czerwca /czwartek/
10.00 Dzielny ołowiany żołnierz - Omar Alvarez Titeres /Argentyna/ - sala TLiA
11.00 Jaśniepanienka - Białostocki Teatr Lalek /Polska/ - sala Sadowa
13.00 Spokojne życie - Dafa Puppet Theater /Jordania/Czechy/ - Salonik literacki, ul. Makowa 6
18.00 Sonata na cztery ręce - Cartouche - Theater met marionetten /Holandia/ - sala TLiA
19.00 Wszechobecne zwierzęta - Collectif 23H50 /Francja/ - sala Sadowa
21.00 Poza czasem - Teatr Akt /Polska/ - Stary Rynek *
***
12 czerwca /piątek/
10.00 Kobieta w wilczym brzuchu - Cirque du Slay /Niemcy/ - sala TLiA
12.00 Po sznurku - Wrocławski Teatr Lalek /Polska/ - sala Sadowa
17.00 Faust. Sny - Grodno Puppet Theatre /Białoruś/ - sala TLiA
19.00 Magia folkloru - State Puppet Theatre - Stara Zagora /Bułgaria/ - sala Sadowa
21.00 Kazio Sponge Show dla Dorosłych - Kazio Sponge /Polska/ - ul. Farna *
22.00 Wieczór klubowy z duetem FUNKASANKI Kilim Carpet "Jado Goście Jado" - kawiarenka teatralna *
***
13 czerwca /sobota/
9.00 Ulice Singapuru - Mascots and Puppets Specialists /Singapur/ - sala TLiA
11.00 Marzenia pirata, Sakura - Marionette Laal Kamara /Japonia/ - sala TLiA*
12.00 Na Arce o ósmej - Teatr Baj Pomorski /Polska/ - sala Sadowa
17.30 Pasja - Teatr Lalki i Aktora w Łomży /Polska/ - sala TLiA *
19.00 Zakończenie Festiwalu - sala TLiA*
* impreza towarzysząca