FESTIWALE

I edycja (od 26-09-2014 do 30-09-2014)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
26/09 (piątek)
BOX I ROOM PERFORMANCE
10:15-14:15 Aleksandra Ola Kubiak
14:30-16:00 obiad
16:00-17:00 Aleksandra Ola Kubiak
BOX II ŚCIEŻKA PRZYJEMNOŚCI Z TEATREM DADA
9:00-11:00 Kasia Chmielewska
11:15-13:15 Leszek Bzdyl
13:30-15:00 obiad
15:00-17:00 Anna Steller
BOX III CHOREOGRAFIA I INSTYNKT
17:15-19:30 Marysia Stokłosa
BOX IV OTWARTE LEKCJE
9:00-10:00 Warsztaty VOGUE (grupa otwarta)
BOX V ŚWIATŁO/MONTAŻ/FILM
10:30-13:30 Bartek Radziszewski (światło)
14:00-15:00 obiad
WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE
19:30 Sytuacje (M. Frank, K.Szymanowska, M. Grzybowska, M.Sikorski, M.Wytych-Wierzgacz, M.Pietrosian)
Foyer Sali ASP za szkłem
20:00 Bardzo zła sukienka (spektakl)
Aula ASP
20:45 Źródła sztuki performera - dr hab. Mirosław Kocur (wykład)
***
27/09 (sobota)
BOX I ROOM PERFORMANCE
10:15-14:15 Aleksandra Ola Kubiak
14:30-16:00 obiad
16:00-17:00 Aleksandra Ola Kubiak
BOX II ŚCIEŻKA PRZYJEMNOŚCI Z TEATREM DADA
9:00-11:00 Kasia Chmielewska
11:15-13:15 Leszek Bzdyl
13:30-15:00 obiad
15:00-17:00 Anna Steller
BOX III CHOREOGRAFIA I INSTYNKT
17:15-19:30 Marysia Stokłosa
BOX IV OTWARTE LEKCJE
9:00-10:00 Warsztaty VOGUE (grupa otwarta)
BOX V ŚWIATŁO/MONTAŻ/FILM
10:30-13:30 Bartek Radziszewski (światło)
14:00-15:00 obiad
WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE
20:00 Moce artystyczne samej przyrody: żywioł apolliński i dionizyjski. Autonomia, separacja, spotkanie - dr hab. Maria Kostyszak (wykład)
Aula ASP
21:00 Impreza VOUGE'owa
Klub Bułka z Masłem
***
28/09 (niedziela)
BOX I ROOM PERFORMANCE
10:15-14:15 Aleksandra Ola Kubiak
14:30-16:00 obiad
16:00-17:00 Aleksandra Ola Kubiak
BOX II ŚCIEŻKA PRZYJEMNOŚCI Z TEATREM DADA
9:00-11:00 Kasia Chmielewska
11:15-13:15 Leszek Bzdyl
13:30-15:00 obiad
15:00-17:00 Anna Steller
BOX III CHOREOGRAFIA I INSTYNKT
17:15-19:30 Marysia Stokłosa
BOX IV OTWARTE LEKCJE
9:00-10:00 Warsztaty VOGUE (grupa otwarta)
BOX V ŚWIATŁO/MONTAŻ/FILM
10:30-13:30 Małgorzata Kazimierczak (film/montaż)
14:00-15:00 obiad
WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE
20:30 Prezentacja filmu Trashhh!
Aula ASP
21:00 Przegląd filmów z udziałem uczestników
Aula ASP
***
29/09 (poniedziałek)
BOX I ROOM PERFORMANCE
10:15-14:15 Marta Ziółek
14:30-16:00 obiad
16:00-17:00 Marta Ziółek
BOX II ŚCIEŻKA PRZYJEMNOŚCI Z TEATREM DADA
9:00-11:00 Kasia Chmielewska
11:15-13:15 Leszek Bzdyl
13:30-15:00 obiad
15:00-17:00 Anna Steller
BOX IV OTWARTE LEKCJE
9:00-10:00 Warsztaty VOGUE (Galeria NEON)
10:15-11:45 Witek Jurewicz (Galeria NEON)
12:00-13:30 Natalia Iwaniec (Galeria NEON)
14:00-15:15 obiad
15:15-16:45 Anna Steller (Galeria NEON)
17:00-18:30 Irad Mazliah (Galeria NEON)
17:15-19:30 Natalia Iwaniec (aula ASP)
BOX V ŚWIATŁO/MONTAŻ/FILM
10:30-13:30 Małgorzata Kazimierczak (film/montaż)
14:00-15:00 obiad
WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE
20:30 Czy filozof może mówić o tańcu? - Witold Jurewicz, Juliusz Grzybowski (performans)
Galeria NEON
21:15 spektakl
Galeria NEON
***
30/09 (wtorek)
BOX I ROOM PERFORMANCE
10:15-14:15 Marta Ziółek
14:30-16:00 obiad
BOX II ŚCIEŻKA PRZYJEMNOŚCI Z TEATREM DADA
9:00-11:00 Kasia Chmielewska
11:15-13:15 Leszek Bzdyl
13:30-15:00 obiad
BOX IV OTWARTE LEKCJE
9:00-10:00 Warsztaty VOGUE (sala ASP za szkłem)
9:00-10:30 Natalia Iwaniec (Galeria NEON)
10:45-12:15 Witek Jurewicz
12:15-13:45 Irad Mazliah