FESTIWALE

XVI edycja (od 05-07-2014 do 31-08-2014)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
I weekend
05.07 (so) godz. 21:00 Latający Cyrk Monty Pythona, Teatr Polski, Bielsko-Biała
06.07 (nd) godz. 15:00 Bez wąsów (program dla dzieci!), Kabaret Hrabi
06.07 (nd) godz. 20:00 Tak, że o, Kabaret Hrabi
***
II weekend
12.07 (so) godz. 21:00 DZIEŃ ŚLĄSKI: Pomsta, Agencja Artystyczna Makula
13.07 (nd) godz. 15:00 Powrót Szałaputków, TeatRyle, Poznań
13.07 (nd) godz. 20:00 No Bad Days, The Dumplings
***
III weekend
19.07 (so) godz. 21:00 Prawda, Teatr Bagatela, Kraków
20.07 (nd) godz. 15:00 Bajkomat, Teatr Gry i Ludzie, Katowice
***
IV weekend
26.07 (so) godz. 21:00 WIECZÓR CZARNEGO HUMORU: Tamta Pani, Agencja Produkcyjna Palma, Warszawa
27.07 (nd) godz. 15:00 Baśń i bajek nieco, Teatr Conieco, Białystok
27.07 (nd) godz. 20:00 CeZik & KlejNuty - Kameralny Akt Solowy, CeZik
***
V weekend
02.08 (so) godz. 21:00 Grace i Gloria, Lu.productions oraz Agencja Produkcyjna Palma, Warszawa
03.08 (nd) godz. 15:00 O upartym "u" otwartym - muzyczna bajka ortograficzna, Centrum Kultury Katowice
***
VI weekend
09.08 (so) godz. 21:00 Swing, Teatr Korez, Katowice
10.08 (nd) godz. 15:00 Paskudarium, Divadlo PIKI, Pezinok
***
VII weekend
16.08 (so) godz. 21:00 Eugeniusz Bodo - Czy mnie ktoś woła?, Teatr Zagłębia, Sosnowiec
17.08 (nd) godz. 15:00 U/rodziny, Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
17.08 (nd) godz. 20:00 Młoda krew! Laureaci PAKI - Tomek Jachimek przedstawia, Kabaret 7 minut Po, Kabaret Inaczej, Kacper Ruciński
***
VIII weekend
23.08 (so) godz. 21:00 Gąska, Teatr Ludowy, Kraków
24.08 (nd) godz. 15:00 Tymoteusz wśród ptaków, Teatr Lalek Banialuka, Bielsko-Biała
***
IX weekend
30.08 (so) godz. 20:00(!) BENEFIS: Neinert 55, czyli mały gruby rulez!!!
31.08 (nd) godz. 15:00 Trzy złote włosy, Śląski Teatr Lalki i Aktora Ateneum, Katowice
31.08 (nd) godz. 20:00 Pasjans na dwóch, Andrzej Sikorowski, Grzegorz Turnau
***
Teatr dla dorosłych (15 zł)
Teatr dla dzieci (wstęp wolny)
Kabaret / koncert (20 zł)