FESTIWALE

V edycja (od 23-07-2014 do 27-07-2014)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
23.07 Środa
12.00 - 20.00 Konferencja "Nowy Cyrk i Sztuka w Przestrzeni Publicznej", Teatr Stary
***
24.07 Czwartek
10.00 - 20.00 Urban Highline Festival, Trybunał Koronny, Wieża Trynitarska, Urząd Miasta i Urząd Marszałkowski - ul.Wieniawska
10.00 - 20.00 Konferencja "Nowy Cyrk i Sztuka w Przestrzeni Publicznej", Teatr Stary
15.00-21.00 Atelier Idlozi fotografia uliczna, Plac pod Trybunałem
20.00 Wielka Parada Kuglarska (w kierunku Muszli koncertowej), Plac Łokietka
21.30 Prometeusz Spektakl akrobatyczno-taneczny, Muszla Koncertowa
22.00 - 24.00 Klub festiwalowy - Magnificent Muttley, Błonia pod Zamkiem
***
25.07 Piątek
10.00 - 20.00 Urban Highline Festival, Trybunał Koronny, Wieża Trynitarska, Urząd Miasta i Urząd Marszałkowski - ul.Wieniawska
10.00 - 16.00 Konferencja, Teatr Stary
11.00 - 17.00 Otwarte Warsztaty Kuglarskie, Błonia pod Zamkiem
11.00 - 17.00 Europejskie Centrum Bajki, Błonia pod Zamkiem
15.00 - 21.00 Atelier Idlozi fotografia uliczna, Plac pod Trybunałem
16.00 - 16.20 Ikeda Yosuke "Rhythm", Deptak
16.00 - 16.40 Andrea Fidelio "On Air", Pl. Łokietka
16.00 - 16.40 Karcocha "Urban Imbalance" Plac Litewski
16.00 - 16.50 Animal Religion "Indomador" Namiot, Błonia pod Zamkiem *
16.00 - 19.00 Klanzowe Miasteczko Zabaw Niezwykłych Plac Litewski
16.00 - 21.00 Cabinet Fatalia "Fatalia´s Hypnotic Pendulum" gabinet dziwności, Plac pod Trybunałem
17.00 - 17.50 Che Cirque "Jump", Plac pod Centrum Kultury w Lublinie
17.10 - 17.50 La Sbrindola, Pl. Łokietka
18.00 - 18.40 Karel Casier "REDtheCAT", Plac Litewski
18.00 - 18.40 Compagnie du Grand Frisson: "Crache Coeur", Pl. Po Farze
18.30 - 19.10 Andrea Fidelio "On Air", Pl. Łokietka
18.50 - 19.30 Cie Balltazar "The balls of Balltazar", Plac Litewski
19.00 - 19.40 Bandit Queen Circus - Kafri Coctail "The Kitchoen Show", Plac pod Trybunałem
19.00 - 21.00 Kreators "Sztukmistrz", 2x45 min, 20min przerwy Teatr Stary *
19.30 - 20.20 Karcocha "Urban Imbalance", Plac Litewski
19.40 - 20.20 La Sbrindola, Pl. Łokietka
20.00 - 20.20 Ikeda Yosuke "Rhythm", Deptak
20.30 - 21.00 De Fanfare van de Eerste Liefdesnacht Koncert, Pl. Po Farze
20.30 - 21.20 Animal Religion "Indomador", Namiot, Błonia pod Zamkiem *
21.30 - 22.30 Les Lendemains "Les Pepones", Pl. Zamkowy
22.00 - 24.00 Klub festiwalowy - Olivia Anna Livki, Błonia pod Zamkiem
***
26.07 Sobota
10.00 - 20.00 Urban Highline Festival Trybunał Koronny, Wieża Trynitarska, Urząd Miasta i Urząd Marszałkowski - ul.Wieniawska
11.00 - 13.00 Kreators - "Sztukmistrz", 2x45 min, 20min przerwy Teatr Stary *
11.00 - 17.00 Klanzowe Miasteczko Zabaw Niezwykłych, Plac Litewski
11.00 - 17.00 Otwarte warsztaty Kuglarskie, Błonia pod Zamkiem
11.00 - 17.00 Europejskie Centrum Bajki, Błonia pod Zamkiem
14.00 - 16.00 Kreators "Sztukmistrz", 2x45 min, 20min przerwy Teatr Stary *
15.00 - 21.00 Atelier Idlozi fotografia uliczna, Plac pod Trybunałem
16.00 - 16.40 Karcocha "Urban Imbalance", Plac Litewski
16.00 - 16.40 Andrea Fidelio "On Air", Deptak
16.00 - 16.40 La Sbrindola, Pl. Łokietka
16.00 - 16.40 Compagnie du Grand Frisson "Crache Coeur", Pl. Po Farze
16.00 - 16.50 Che Cirque "Jump", Plac pod Centrum Kultury w Lublinie
16.00 - 21.00 Cabinet Fatalia "Fatalia´s Hypnotic Pendulum" gabinet dziwności, Plac Litewski
16.50 - 17.30 Karel Casier "REDtheCAT", Plac Litewski
17.10 - 17.30 Ikeda Yosuke "Rhythm", Deptak
17.10 - 17.40 Aerial Manx, Pl. Łokietka
17.10 - 17.40 Bandit Queen Circus - Kafri Coctail "The Kitchoen Show", Plac pod Trybunałem
17.10 - 17.40 Okidok "Slips Experience", Pl. Po Farze
17.40 - 18.20 Cie Balltazar "The balls of Balltazar", Plac Litewski
18.00 - 18.30 Ikeda Yosuke "Rhythm", Pl. Po Farze
18.20 - 19.00 Andrea Fidelio "On Air", Pl. Łokietka
18.20 - 19.00 Fundacja Sztukmistrze - "Szafa Show", Plac pod Trybunałem
18.30 - 19.10 Bandit Queen Circus - Kafri Coctail "The Kitchoen Show", Deptak
18.40 - 19.20 Karcocha "Urban Imbalance", Plac Litewski
19.00 - 20.00 The Mind Travellers, Teatr Stary *
19.10 - 19.50 Compagnie du Grand Frisson "Crache Coeur", Pl. Po Farze
19.20 - 20.00 Aerial Manx, Plac pod Trybunałem
19.30 - 20.00 Ikeda Yosuke "Rhythm", Deptak
19.30 - 20.00 Okidok "Slips Experience", Pl. Łokietka
19.30 - 20.30 O'Kejos "Garbage show", Namiot, Błonia pod Zamkiem *
20.00 - 20.40 Che Cirque "Jump", Plac pod Centrum Kultury w Lublinie
20.30 - 21.00 Acrojou "Wheelhouse", Deptak
20.30 - 21.10 La Sbrindola, Pl. Łokietka
20.30 - 21.00 De Fanfare van de Eerste Liefdesnacht koncert, Pl. Po Farze
21.00 - 21.40 Fundacja Sztukmistrze - "Szafa Show", Plac pod Trybunałem
21.00 - 22.00 "Małpa też Człowiek", wirydarz Centrum Kultury w Lublinie *
21.00 - 22.00 The Mind Travellers, Teatr Stary *
21.00 - 22.30 Galapiat "Marathon", Błonia pod Zamkiem *
21.30 - 22.30 Les Lendemains "Les Pepones", Pl. Zamkowy
22.00 - 24.00 Klub festiwalowy Klaves, Błonia pod Zamkiem
***
27.07 Niedziela
10.00 - 20.00 Urban Highline Festival, Trybunał Koronny, Wieża Trynitarska, Urząd Miasta i Urząd Marszałkowski - ul.Wieniawska
10.00 - 16.00 Europejskie Centrum Bajki, Błonia pod Zamkiem
11.00 - 17.00 Otwarte warsztaty Kuglarskie, Błonia pod Zamkiem
12.00 - 13.00 The Mind Travellers, Teatr Stary *
13.00 - 18.00 Klanzowe Miasteczko Zabaw Niezwykłych, Plac Litewski
14.00 - 15.00 The Mind Travellers, Teatr Stary *
15.00 - 21.00 Atelier Idlozi fotografia uliczna, Plac pod Trybunałem
16.00 - 16.30 Ikeda Yosuke "Rhythm", Deptak
16.00 - 16.40 La Sbrindola, Pl. Łokietka
16.00 - 16.40 Karcocha "Urban Imbalance", Plac Litewski
16.00 - 16.50 Che Cirque "Jump", Plac pod Centrum Kultury w Lublinie
16.00 - 21.00 Cabinet Fatalia "Fatalia´s Hypnotic Pendulum" gabinet dziwności, Plac Litewski
16.30 - 17.10 Bandit Queen Circus - Kafri Coctail "The Kitchoen Show", Plac pod Trybunałem
17.00 - 17.40 Karel Casier "REDtheCAT", Plac Litewski
17.10 - 17.40 Aerial Manx, Pl. Łokietka
17.30 - 18.00 Ikeda Yosuke "Rhythm", Pl. Po Farze
18.00 - 18.30 Okidok "Slips Experience", Plac Litewski
18.00 - 18.40 Bandit Qeen Circus - Kafri Coctail "The Kitchoen Show", Deptak
18.00 - 18.50 "Powrót Sztukmistrza" Ośrodek Brama Grodzka Teatr NN, Plac pod Trybunałem
18.00 - 20.00 Kreators "Sztukmistrz", 2x45 min, 20min przerwy Teatr Stary *
18.10 - 18.40 Andrea Fidelio "On Air", Pl. Łokietka
18.30 - 19.10 Compagnie du Grand Frisson "Crache Coeur", Pl. Po Farze
18.40 - 19.20 Karcocha "Urban Imbalance", Plac Litewski
19.00 - 19.30 Ikeda Yosuke "Rhythm", Deptak
19.00 - 19.50 Che Cirque "Jump", Plac pod Centrum Kultury w Lublinie
19.00 - 20.00 O'Kejos "Garbage show", Namiot, Błonia pod Zamkiem *
19.10 - 19.50 La Sbrindola, Pl. Łokietka
19.30 - 20.10 Fundacja Sztukmistrze - "Szafa Show", Plac pod Trybunałem
19.50 - 20.30 Cie Balltazar "The balls of Balltazar", Plac Litewski
20.00 - 20.40 Andrea Fidelio "On Air", Deptak
20.00 - 20.40 De Fanfare van de Eerste Liefdesnacht koncert, Pl. Po Farze
20.10 - 20.40 Okidok "Slips Experience", Pl. Łokietka
20.30 - 21.00 Aerial Manx, Plac pod Trybunałem
20.30 - 21.30 ,,Małpa też Człowiek", wirydarz Centrum Kultury w Lublinie *
20.30 - 22.00 Galapiat "Marathon", Błonia pod Zamkiem *
21.00 - 23.00 Kreators "Sztukmistrz", 2x45 min., 20 min. przerwy, Teatr Stary *
21.10 - 21.40 Acrojou "Wheelhouse", Deptak
21.20 - 22.00 Fundacja Sztukmistrze - "Szafa Show", Plac pod Trybunałem
22.00 - 24.00 Klub festiwalowy - FSC HoT RoD, Błonia pod Zamkiem