FESTIWALE

I edycja (od 23-06-2005 do 26-06-2005)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
CZWARTEK 23.06:
18.00 - Parada Syrenek "Stado Baranów" i Teatr Makata - Kolumna Zygmunta - Krakowskie Przedmieście - Kopernik - Świętokrzyska - Marszałkowska - Metro Centrum
18.00 - Happening
- UW - DJ Hobby (Sond Delivery)
- Metro centrum - DJ Easy (Warszawa), DJ Froggy Aiva (Warszawa)
- Kolumna Zygmunta - DJ Karol Suka (Warszawa)
21.00 - Teatr Plastyczny Makata (Warszawa) - premiera spektaklu "Wesele", Stary Rynek - ul. Kanonia
PIĄTEK 24.06 - Cypel Czerniakowski:
TEATR PLENER
19.00 Orkiestra Wielkich Bębnów UADO TARA BAN
19.00 Akcja Happening - Csuhajda (HU), Teatr Plastyczny Makata (Warszawa), Teatr Continuo (CZ), Teatr Klinika Lalek (Wolimierz PL),
20.00 One Face Theatre (IT - PL) / Teatr Klan Grus (Wrocław)
22.00 Teatr Akt (Warszawa)
INSTALACJE
Grupa w Sqadzie (Warszawa) - Instalacja pt. "Światłowody"
KINO PLENER 24.00
24.00 Pustki (PL) - wizualizacja muzyczna do filmu "Mała Ayse i "Zaczarowane skrzaty" ("Turkish Wizard of Oz")
02.00 Ikoon Art Video
SOBOTA 25.06- Cypel Czerniakowski:
TEATR PLENER
16.00 One Face Theatre (IT - PL)
21.00 Teatr Klinika Lalek "Kosomosaga o ostatniej kropli wody" (Wolimierz, PL)
22.00 Teatr Novego Fronta, Teatr Continuo "Phantomysteria" (Czechy)
23.00 Teatr Długonogie Tancerki Voodoo "Alicja w krainie czarów" (Warszawa)
KINO PLENER
24.00 Kinior i Makaruk- wizualizacja muzyczna do filmu "Człowiek, który uratował świat" ("Turkish Star Wars")
02.00 Bezdyskusyjny Klub filmowy
NIEDZIELA 26.06 - Cypel Czerniakowski:
TEATR PLENER
18.00 Teatr Klan Grus "Kabaret de Cirk >MDM<"(Wrocław)
20.00 One Face Theatre (IT - PL)
21.00 Teatr Woskresinnia (Lwów UA)
22.00 Teatr Mauna Kea (Zilina SK)
ELEKTONICZNA MUZYKA KLUBOWA:
SCENA PLENEROWA "KOSMICZNY NAMIOT" - PIĄTEK 24.06:
18.00 Navigator Muzyczna podróż astralna" - gongi tybetańskie, flety, bębny I misy
20.00 Cinq G (PL)
21.15 Kochankowie Gwiezdnych Przestrzeni (PL)
22.30 Komandaraek + DJ EPIX LASERSHOW
SCENA PLENEROWA - SOBOTA 25.06
16. 00 dj koola [outaspejs]
18.00 selekta sound system
20.00 dj kalibandulu [ranga sound from Italy roots / it ]
22.00 clark nova
SCENA ASTRALNA SOBOTA 25.06
24.00 Navigator "Muzyczna podróż astralna" - trans, muzyka medytacyjna - gongi tybetańskie, flety, bębny, misy
SCENA NAMIOT PIĄTEK - SOBOTA : "łamanie struktur rytmu"
(20 godzina podróż w zakamarki szeroko pojętej muzyki break&beats)
20.00 codec (sound deliwery)
22.00 jakub k (personel info)
00.00 dj nu tone & dj ajax (Paryż / FR)
2.00 romik (Lwów/ UA)
4.00 martinez (radio jazz)
6.00 s.t.r.u. (ampstrong)
8.00 el mareckiy [outtaspace]
10.00 phillips ( sound delivery)
12.00 cha cha
14.00 dj kalibandulu [ranga sound from Italy roots / it ]
16.00 anrej capek [Bratysława / SK]
18.00 veronika [Lwów / UA]
20.00 sesis (luzztro)
22.00 Rebus &No 107 (skylark records/ łódz)
SCENA NAMIOT - "PODWODNE RUCHY SEJSMICZNE" - NIEDZIELA 26.06
(kąpiel w głębokich dźwiękach elektronicznej muzyki tanecznej), wizualizacje - Krisb B - Klucznik [produktiva / soundflower]
00.0 vitalij krawiec (Odessa / UA)
02.00 mic ostap (ultra centrum)
04.00 motyl (ultra centrum)
06.00 diva SR (dubsystem)
08.00 mike P & hobby (corrupt audio)
10.00 deeop & ketiov (3Channel/Szczecin)
12.00 Qb (Techsound/Personel)
NAMIOT "LUZZTRO" - CHILLOUT - PIĄTEK 24.06
22.00 - 04.00 hobby & Phillips (sound delivery)
NAMIOT "LUZZTRO" - AFTERCITY - SOBOTA 25.06
04.00 cezar
06.00 mild
08.00 dj 3ask
10.00 stel (sond delivery)
12.00 wild child bros.
NAMIOT "LUZZTRO" - Chillout - SOBOTA 25.06
16- 22.00 czuby & quest
22.00 - 04.00 sesiz & wojtek szymocha & qgl
NAMIOT "LUZZTRO" - AFTERCITY - NIEDZIELA 26.06
04.00 cal (sondflower / luzztro)
06. 00 wild child bros.
08.00 samanta Koks (luzztro)
10.00 cezar
12.00 stru
14.00 krisb b