FESTIWALE

XXVII edycja (od 11-06-2014 do 14-06-2014)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
11 czerwca /środa/
10.00 Otwarcie Festiwalu - sala TLiA
10.30 Opowieść o drzemiącym smoku - Latvia Puppet Theatre - Ryga /Łotwa/ - sala TLiA
12.00 Skarpety i papiloty - Wrocławski Teatr Lalek /Polska/ - sala Sadowa
17.00 Happening "Motyle" - Teatr Akt - Warszawa /Polska/ - Galeria Veneda
18.00 20 lat Festiwalu w Suboticy /Serbia/ - wernisaż wystawy fotograficznej - Galeria pod Arkadami /impreza towarzysząca/
19.00 Pirat 07 & Królowa Miłości - Theatre Alfa - Pilzno /Czechy/ - sala TLiA
21.30 In Blue - Teatr Akt - Warszawa /Polska/ - Stary Rynek /impreza towarzysząca/
***
12 czerwca /czwartek/
10.00 Don Kichot Suita - Theater des Lachens - Frankfurt /Niemcy/ - sala TLiA
11.00 O chłopcu, który rysował - Bratislava Puppet Theatre /Słowacja/ - sala Sadowa
18.00 Ukochana Córka - Marie de Jongh (Tartean Teatroa) - Bilbao /Hiszpania/ - sala TLiA
19.00 Niedźwiedź - Kostroma Puppet Theatre /Rosja/ - sala Sadowa /scena/
21.30 Wiśniowy Sad - Lwowski Teatr Voskresienia /Ukraina/ - Stary Rynek /impreza towarzysząca/
***
13 czerwca /piątek/
9.00 Mali czarodzieje - Varna State Puppet Theatre /Bułgaria/ - sala Sadowa
10.00 Stworzenia sceniczne - Teatr Lalek Pleciuga - Szczecin /Polska/ - sala TLiA
17.00, 19.00 Ręce - El Patio Teatro - Logrono /Hiszpania/ - sala TLiA
19.00 Poczekalnia - Nordic Puppet Ambassadors - Turku /Finlandia/ - sala MDK-DŚT
20.00 Dźwiękowiązałka - Sambor Dudziński - Wrocław /Polska/ - Stary Rynek /impreza towarzysząca/
21.00 Hamlet - Teatr Adama Walnego - Warszawa /Polska/ - Stary Rynek /impreza towarzysząca/
22.00 Tango na walizce - koncert zespołu BiOacoustic - kawiarnia TLiA /impreza towarzysząca/
***
14 czerwca /sobota/
10.00 Lenka - Białostocki Teatr Lalek /Polska/ - sala MDK-DŚT
11.00 Gęś, Śmierć i Tulipan - Teatr Baj - Warszawa /Polska/ - sala TLiA
12.00 Dziadek - Teatr Adama Walnego - Warszawa /Polska/ - ulica Farna /impreza towarzysząca/
17.00 Baśń o Rycerzu bez Konia - Teatr Lalki i Aktora w Łomży - sala TLiA /impreza towarzysząca/
18.00 Zakończenie Festiwalu - sala TLiA