FESTIWALE

XIII edycja (od 01-07-2005 do 06-07-2005)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
01.07
Tania telewizja - instalacja, Krzysztof Żwirblis i zespół, Warszawa (g. 12-22 - róg ulic Grenadierów i Grochowskiej);
Fantomcyklista - instalacja, Antoni Grabowski i Andrzej Kokoszka (g. 14-16 - ul. Nowy Świat - Al. Jerozolimskie -ul. Marszałkowska - Park Saski - Pl. Zamkowy);
Rodzina i dom - Odwiedziny, Angie Hiesl Produktion, Niemcy - instalacje (g. 16-19 - ul. Górskiego 1A, ul. Chmielna 10A, ul. Nowy Świat 18/20);
Rakieta na Marsie - instalacja, Adam X (g. 20 - ul. Ogrodowa 4/ul. Jana Pawła II 35);
Wesele, Teatr Plastyczny Makata, Warszawa (g. 21 - park Agrykola);
GEN, Tanz Cooperativa (g. 21 - PKiN);
Jinen, Atsushi Takenouchi, Japonia (g. 22 - PKiN);
Kino*C - repertuar: Grupa MoCarta X-lecie, Kołysanka, Wybory - Lista 17, A'yoy (g. 23-03 - Park Agrykola);
02.07
Rodzina i dom - Odwiedziny - instalacja, Niemcy (g. 12-15 - ul. Górskiego 1 A, ul. Chmielna 10 a, ul. Nowy Świat 18/20);
M-City - instalacja (g. 12-18 - pl. Małachowskiego, Poczta Polska, ul. Świętokrzyska);
Motyl, Walny-Teatr, Wiry (g. 14 - Rynek Nowego Miasta);
Wesele, Teatr Plastyczny Makata, Warszawa (g. 15 -Rynek Nowego Miasta);
Podróż, Teatr From Poland, Częstochowa (g. 16 - Rynek Nowego Miasta);
Arcan lub pośmiertne przygody Pierrota, Teatr Derevo, Rosja (g. 16-18 - pl. Zamkowy);
O stworzeniu świata, Teatro Tatro, Nitra, Słowacja (g. 17 - ul. Szeroki Dunaj);
Hejget (Mówiąc Hej), Swan Song (g. 18 - Rynek Nowego Miasta);
Tania telewizja - instalacja, Krzysztof Żwirblis i zespół, Warszawa (g. 20-22 - róg ulic Grenadierów i Grochowskiej);
Viva la vida!, Teatr Okazjonalny, Sopot (g. 20.30 - park Agrykola);
Romeo i Julia, Oplas Teatro (g. 21 - Rynek Nowego Miasta);
24 Hours (24 godziny), Fine 5 Dance Theatre (g. 21.30 - park Agrykola);
Genesis, Teatr A, Gliwice(g. 22 - PKiN);
The Ship of Fools (Statek Głupców), Stella Polaris, Norwegia (g. 22.30 - park Agrykola);
Kino*C - repertuar: Cztery Pory Roku, Nie ma róży bez ognia (g. 23-03 - park Agrykola);
03.07
Terra ignota (Ziemia nieznana) - instalacja (g. 12-22 - pl. Zamkowy);
Grafitti dla Wisły - instalacje (g. 12-19 - Bulwar nad Wisłą (okolice mostu Śląsko-Dąbrowskiego));
Motyl, Walny-Teatr, Wiry (g. 14 - Rynek Nowego Miasta);
Ballada o mężczyźnie, Teatr Emocji i Wyobraźni, Warszawa (g. 15 - premiera - Rynek Nowego Miasta);
Wyspa, Studio Old-Mobil (g. 16 - Rynek Nowego Miasta);
The Celebration (Święto), Stella Polaris, Norwegia (g. 16-18 - pl. Zamkowy);
The Mudjumping (Skakanie w błocie), Irrwisch, Austria (g. 17 - pl. Zamkowy);
Hejget (Mówiąc Hej), Swan Song (g. 18 - Rynek Nowego Miasta);
O stworzeniu świata, Teatro Tatro, Nitra, Słowacja (g. 18.30 - Szeroki Dunaj);
Nujork Denzing Kwiin (Krulowa Danca z Nujorku), Irrwisch, Austria (g. 20 - pl. Zamkowy);
Romeo i Julia, Oplas Teatro (g. 21 - Rynek Nowego Miasta);
Genesis, Teatr A, Gliwice (g. 22 - PKiN);
Two trains (Dwa pociągi), Fine 5 Dance Theatre (g. 21 - park Agrykola);
Viva la vida!, Teatr Okazjonalny, Sopot (g. 22 - park Agrykola);
Kino*C - repertuar: Gwiezdny Pył, Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz (g. 23-03 - park Agrykola);
04.07
The Mudjumping (Skakanie w błocie), Irrwisch, Austria (g. 16 - ul. Górskiego 1 A, ul. Chmielna 10 a, ul. Nowy Świat 18/20)
Nujork Denzing Kwiin (Krulowa Danca z Nujorku), Irrwisch, Austria (g. 19 - Rynek Nowego Miasta);
Z tego obrazu już nigdy nie wyjdę, Bile Divadlo, Czechy (g. 20 - Rynek Nowego Miasta);
Płonące laski 4, Teatr Akt, Warszawa (g. 21 - PKiN);
Time out (Przerwa), Antagon Theater AKTion, Niemcy (g. 22 - park Agrykola);
Cadillac, Teatr Usta Usta, Poznań (g. 22 - PKiN);
El Bosque de Marcela (Las Marceli), Senza Tempo, Hiszpania (g. 21 - park Agrykola);
Slam, Teatr Bretoncaffe, Warszawa (g. 21 - Krzywe Koło);
05.07
Z tego obrazu już nigdy nie wyjdę, Bile Divadlo, Czechy (g. 21 - Rynek Nowego Miasta);
Cadillac, Teatr Usta Usta, Poznań (g. 21 - PKiN);
Time out (Przerwa), Antagon Theater AKTion, Niemcy (g. 22 - Park Agrykola);
Płonące laski 4, Teatr Akt, Warszawa (g. 22 - PKiN );
El Bosque de Marcela (Las Marceli), Senza Tempo, Hiszpania (g. 21 - park Agrykola);
Slam, Teatr Bretoncaffe, Warszawa (g. 21 - Krzywe Koło);
6.07
Hołubka, czyli Kozacy, czorty, baby i sól, Kijowski Teatr Eksperymentalny (g. 21 - park Agrykola);
Le Concert de Feu - koncert ognia, Les Commandos Percu, Francja (g. 22- Pole Mokotowskie przy pubie Lolek).