FESTIWALE

VI edycja (od 25-07-2014 do 03-08-2014)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
25.07 - NAREWKA
26.07 - MICHAŁOWO
27.07 - CZEREMCHA
31.07 - POLICZNA
1.08 - ORLA
2.08 - BIAŁOWIEŻA
3.08 - HAJNÓWKA
___________________________________________________________________
25.07 - NAREWKA/STARY DWÓR
15.00 ,,AŻ KUGLARZ'' PERFORMERIA WIEJSKA - warsztat dla dzieci i młodzieży / PL (60 min, plener)
16.00 ,,ORKIESTRA GRA'' FALKO SHOW - spektakl dla dzieci / PL (45 min, plener)
17.00 ,,FINTIKLUSZKI'' TEATR MAŁE MI - spektakl dla dzieci / PL (45 min, plener)
18.00 ,,O JEDNYM TAKIM, CO NIE LUBI SIEBIE'' WALNY TEATR / PL (45 min, plener)
19.00 ,,MUSIMY MIEĆ DOBRE ŻYCIE'' TEATR TETRAEDR / PL (45 min, plener)
20.00 ,,HISTORY OF DON KICHOT'' BREST ACADEMIK DRAMA THEATRE / BL (50 min, plener)
***
26.07 - MICHAŁOWO
14.00 ,,AŻ KUGLARZ'' PERFORMERIA WIEJSKA - warsztat dla dzieci i młodzieży / PL (60 min, plener)
15.00 ,,ORKIESTRA GRA'' FALKO SHOW - spektakl familijny / PL (45 min, plener)
16.00 ,,FINTIKLUSZKI'' TEATR MEŁE MI - spektakl familijny / PL (45 min, plener)
17.00 ,,O JEDYNYM TAKIM, CO NIE LUBI SIEBIE'' WALNY TEATR / PL (45 min, namiot)
18.00 ,,MUSIMY MIEĆ DOBRE ŻYCIE'' TEATR TETRAEDR / PL (45 min, sala)
19.00 ,,THE LAST BASTION'' THE THEATRE COMPANY ''MR PEJO'S WANDERING DOLLS'' / RU (50 min, plener)
***
27.07 - CZEREMCHA
14.00 ,,AŻ KUGLARZ'' PERFORMERIA WIEJSKA - warsztat dla dzieci i młodzieży / PL (60 min, plener)
15.00 ,,O JEDNYM TAKIM, CO NIE LUBI SIEBIE'' TEATR WALNY - spektakl familijny / PL (45 min, namiot)
16.00 ,,ORKIESTRA GRA'' FALKO SHOW - spektakl familijny / PL (45 min, plener)
17.00 ,,FINTIKLUSZKI'' TEATR MAŁE MI - spektakl familijny / PL (45 min, plener)
18.00 ,,MUSIMY MIEĆ DOBRE ŻYCIE'' TEATR TETRAEDR / PL (45 min, namiot)
19.00 ,,PUSTA JA'' TEATR CZREVO / PL (60 min, sala)
20.00 ,,THE LAST BASTION'' THE THEATRE COMPANY ''MR PEJO'S WANDERING DOLLS'' / RU (50 min, plener)
***
31.07 POLICZNA
14.00 ,,CMOK'' TEATR SCENA - spektakl familijny / PL (45 min, plener)
15.00 ,,MUZIKANTY'' SCENA C / PL (50 min, plener)
16.00 ,,O JEDNYM TAKIM, CO NIE LUBI SIEBIE'' WALNY TEATR - spektakl familijny / PL (45 min, stodoła)
17.00 ,,SNY'' TEATR LALKI I PRZEDMIOTU EF / PL (45 min, plener)
18.00 ,,KURORT'' TEATR MONITORING / PL (50 min, plener)
19.00 ,,PUSTA JA'' TEATR CZREVO / PL (60 min, sala)
20.00 ,,KOLĘDNICY'' SCENA C / PL (50 min, plener)
21.00 ,,DŁUGI STÓŁ'' PROJEKT oraz KONCERT ZESPOŁÓW ,,KATRYNKA'' I ,,BESKIDEK'' / BL/ PL
(60 min, sala)
22.00 ,,CIRCUS'' CIRCO PITANGA / CH (60 min, plener)
***
1.08 - ORLA
14.00 ,,AŻ KUGLARZ'' PERFORMERIA WIEJSKA - warsztat dla dzieci i młodzieży / PL (60 min, plener)
15.00 ,,ORKIESTRA GRA'' FALKO SHOW - spektakl familijny / PL (45 min , plener)
16.00 ,,FINTIKLUSZKI'' TEATR MAŁE MI - spektakl familijny / PL (45 min, plener)
17.00 ,,SNY'' MŁODZIEŻOWY TEATR LALKI I PRZEDMIOTU EF / PL (45 min, plener)
18.00 ,,KURORT'' TEATR MONITORING / PL (50 min, plener)
19.00 ,,PUNKTY STYCZNE'' TEATR PIAN / PL (50 min, plener)
20.00 ,,KOLĘDNICY'' SCENA C / PL (50 min, plener)
21.00 ,,CIRCUS'' CIRCO PITANGA / CH (60 min, plener)
22.00 ,,OPOWIEŚCI ZIEMI'' ANNA GABER - koncert / PL (90 min, synagoga)
***
2.08 - BIAŁOWIEŻA
13.00 ,,AŻ KUGLARZ'' PERFORMERIA WIEJSKA - warsztat dla dzieci i młodzieży / PL (60 min, plener)
14.00 ,,ORKIESTRA GRA'' FALKO SHOW - spektakl familijny / PL (45 min, plener)
15.00 ,,FINTIKLUSZKI'' TEATR MAŁE MI - spektakl familijny / PL (45 min, plener)
16.00 ,,SNY'' MŁODZIEŻOWY TEATR LALKI I PRZEDMIOTU EF / PL (45 min, plener)
17.00 ,,FERMENTACJA PRAGNIEŃ'' TEATR RUCHU FORMA / PL (45 min, plener)
18.00 "PUNKTY STYCZNE" TEATR PIAN / PL (45 min, plener)
19.00 "KURORT" TEATR MONITORING / PL (45 min, plener)
20.00 "MUZIKANTY" SCENA C / PL (45 min, plener)
21.00 "KOROWÓD TAŃCA" KIJOWSKI TEATR ULICZNY
22.00 "CIRCUS" CIRCO PITANGA / CH (60 min, plener)
***
3.08 - HAJNÓWKA
12.00 "CMOK" TEATR SCENA - spektakl familijny / PL (45 min, plener)
13.00 "FINTIKLUSZKI" TEATR MAŁE MI "- spektakl familijny / PL (45 min, plener)
14.00 " FERMENTACJA PRAGNIEŃ" TEATR RUCHU FORMA "/ PL (45 min, sala)
15.00 "SNY" MŁODZIEŻOWY TEATRAL LALKI I PRZEDMIOTU EF / PL (45 min, plener)
16.00 "KURORT" TEATR MONITORING / PL (45 min, plener)
17.00 "MUZIKANTY" SCENA C / PL (45 min, plener)
18.00 "PUNKTY STYCZNE" TEATR PIAN / PL (45 min, plener)
19.00 "CYRK BELMOND" TEATR A PART - spektakl wyłącznie dla widzów dorosłych, rezerwacja biletów / PL (60 min, sala)
19.00 ,,KOLĘDNICY'' SCENA C / PL (45 min, plener)
20.00 ,,CIRCUS'' CIRCO PITANGA / CH (60 min, plener)
21.00 ,,KOROWÓD TAŃCA'' KIJOWSKI TEATR ULICZNY / UA (50 min, plener)
Zapraszamy!
Wstęp bezpłatny.