FESTIWALE

XIV edycja (od 04-07-2013 do 06-07-2013)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
4. lipca (czwartek)
16:00
Jacek Hałas (Polska) - Warsztaty tańców polskich
Jurta na trawniku przy ul. Zygmunta Duczyńskiego
Zapisy: info@kana.art.pl
19:00
Tempvs Fvgit (Korsyka) - koncert
Kościół św. Jana Ewangelisty ul. św. Ducha 9
21:00
Wojciech Olejniczak (Polska) - "Skarby wdowy po Magellanie" - wernisaż wystawy
Piwnica Kany pl. śśw. Piotra i Pawła 4/5
22:00
Teatr Krepsko (Czechy) - "Vegetable Growing for Amourteurs" - spektakl
boisko Zespołu Szkół Sportowych ul. Małopolska 22
22:00
Liquid Loft (Austria) - "Mush:Room" - spektakl taneczny
Duży Dziedziniec Zamku Książąt Pomorskich ul. Korsarzy 34
23:15
No Theatre (Litwa) - "No Concert" - spektakl
Mały Dziedziniec Zamku Książąt Pomorskich ul. Korsarzy 34
________________________________________________
5. lipca (piątek)
14:00-19:00
Mette Edvardsen (Norwegia) - "Time has fallen asleep in the afternoon sunshine" - performance
Miejska Biblioteka Publiczna pl. Lotników 7
16:00-19:00
Justyna Machnik (Polska) - "Szczecin na usługach" - wycieczka
9 miejsc w mieście
Zapisy: info@kana.art.pl
16:00-19:00
Buda Folk Band (Węgry) - warsztaty tańców węgierskich
Jurta na trawniku przy ul. Zygmunta Duczyńskiego
Zapisy: info@kana.art.pl
16:00-19:00
Hrach Hambardzumyan (Armenia) - warsztaty ceramiczne
Trawnik przy ul. Zygmunta Duczyńskiego
Zapisy: info@kana.art.pl
Stara Drukarnia ul. Św. Ducha 7
17:00-19:00
Wojciech Olejniczak (Polska) - "Las zapomnianych rzeczy" - wystawa
Edyta Waszak (Polska) - "Mantel" - spektakl taneczny
JunJun i Asayo Hisai (Japonia) - "midnight sun" - performance taneczny
Natalia Szostak (Polska) - "Holy!" - instalacja
17:00
Paulina Miu Zielińska (Polska) - "Portret dźwiękowy" - performance muzyczny
"Podwórko Oriona" al. Jana Pawła II 42a wejście od ul. Śląskiej
18:00
Ex Nihilo (Francja) - "Calle Obrapia #4" - spektakl taneczny
ul. Mariacka
20:00
Marcin Masecki (Polska) - "Polonezy" - koncert
Mały Dziedziniec Zamku Książąt Pomorskich ul. Korsarzy 34
22:00
Teatr Krepsko (Czechy) - "Vegetable Growing for Amourteurs" - spektakl
boisko Zespołu Szkół Sportowych ul. Małopolska 22
22:00
Liquid Loft (Austria) - "Mush:Room" - spektakl taneczny
Duży Dziedziniec Zamku Książąt Pomorskich ul. Korsarzy 34
23:30
Teatr Usta Usta Republika (Polska) - "Cykl" - spektakl
park im. S. Żeromskiego przy Hotelu Park
00:30
Small Army of Kazaki Giants (Finlandia/USA) - koncert
trawnik przy ul. Zygmunta Duczyńskiego
_________________________________________________
6. lipca (sobota)
14:00-19:00
Mette Edvardsen (Norwegia) - "Time has fallen asleep in the afternoon sunshine" - performance
Miejska Biblioteka Publiczna pl. Lotników 7
14:00-17:00
Patryk Zakrocki (Polska) - warsztaty perkusyjne (sprzęty kuchenne)
boisko Zespołu Szkół Sportowych ul. Małopolska 22
14:00-17:00
Hrach Hambardzumyan (Armenia) - warsztaty ceramiczne
Trawnik przy ul. Zygmunta Duczyńskiego
Zapisy: info@kana.art.pl
15:00-18:00
Justyna Machnik (Polska) - "Szczecin na usługach" - wycieczka
9 miejsc w mieście
Zapisy: info@kana.art.pl
Stara Drukarnia ul. Św. Ducha 7
16:00-18:00
Wojciech Olejniczak (Polska) - "Las zapomnianych rzeczy" - wystawa
Edyta Waszak (Polska) - "Mantel" - spektakl taneczny
JunJun i Asayo Hisai (Japonia) - "midnight sun" - performance taneczny
Natalia Szostak (Polska) - "Holy!" - instalacja
16:00
Ex Nihilo (Francja) - "Calle Obrapia #4" - spektakl taneczny
ul. Mariacka
17:00
Arti Grabowski - "CV" - performance
boisko Zespołu Szkół Sportowych ul. Małopolska 22
17:00
Paulina Miu Zielińska (Polska) - "Portret dźwiękowy" - performance muzyczny
"Podwórko Oriona" al. Jana Pawła II 42a wejście od ul. Śląskiej
18:00
Teatr Rodzinny Nomadów Kultury (Polska) - "Zegar Bije" - spektakl muzyczny
Jurta na trawniku przy ul. Zygmunta Duczyńskiego
19:00
Hysni (Niko) Zela & Albanian Iso-polyphonic Choir (Albania) - koncert
Kościół śśw. Piotra i Pawła przy pl. śśw. Piotra i Pawła
20:30
Buda Folk Band (Węgry) & Kapela Hałasów (Polska) - koncert
Mały Dziedziniec Zamku Książąt Pomorskich ul. Korsarzy 34
22:00
Sza/Za (Polska) - taping do filmów Polańskiego
Mały Dziedziniec Zamku Książąt Pomorskich, ul Korsarzy 34
23:30
Dakha Brakha (Ukraina) - spektakl muzyczny
Duży Dziedziniec Zamku Książąt Pomorskich, ul. Korsarzy 34