FESTIWALE

XXVI edycja (od 11-07-2013 do 14-07-2013)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
11.07 czwartek
Kraków
14.00 Stary Clown i morze Teatr Pinezka (PL) - 55'
15.00 De Paseo Claire Ducreux (ES) - 20'
17.00 Ziemia obiecana Teatr KTO & Kreis Mettmann (PL/ DE) - 40'
18.00 Dźwiękowiązałka Wehikuł (Bez)czasu Sambor Dudziński (PL) - 45'-5h
18.00 La postal La Calabaza Danza-Teatro (ES) - 25'
18.00 Osmędeusze Teatr Pijana Sypialnia (PL) - 50'
20.15 Nosferatu N.N. Theater Neue Volksbühne Köln (DE) - 75'
20.30 Don Kichote Walny-Teatr (PL) - 50'
21.15 Carmen Funebre Teatr Biuro Podróży (PL) - 45'
21.15 everybodyskin Teatr Tańca DF & Les Filles Föllen (PL/ ES) - 40'
21.30 TAKARAZUKA camp Krakowski Teatr Tańca (Nowohuckie Centrum Kultury) (PL) -55'
22.00 Nit Mgica (parada) Xarxa Teatre (ES) - 60'
___________________________________________________
Andrychów
17.00 Rococó Bananas Los Excentricos (ES/ FR) - 70'
18.00 Méchant io théâtre & Compagny Les Eléments DISPOnibles (FR) - 45'
19.00 Stary Clown i morze Teatr Pinezka (PL) - 55'
20.00 enivrez-vous La Mini Compagnie (FR) - 35'
21.00 Ballada o Janie Wnęku Teatr Gry i Ludzie (PL) - 55'
___________________________________________________
12.07 piątek
Kraków
15.00 Stary Clown i morze Teatr Pinezka (PL) - 55'
16.00 De Paseo Claire Ducreux (ES) - 20'
17.00 Dźwiękowiązałka Wehikuł (Bez)czasu Sambor Dudziński (PL) - 45'-5h
17.00 Rococó Bananas Los Excentricos (ES/ FR) - 70'
18.00 La postal La Calabaza Danza-Teatro (ES) - 25'
18.00 Méchant io théâtre & Compagny Les Eléments DISPOnibles (FR) - 45'
18.00 Osmędeusze Teatr Pijana Sypialnia (PL) - 50'
19.00 enivrez-vous La Mini Compagnie (FR) - 35'
19.00 Zielona Kraina Teatr Pinezka (PL) - 55'
21.00 Ballada o Janie Wnęku Teatr Gry i Ludzie (PL) - 55'
21.00 Don Kichote Walny-Teatr (PL) - 50' >C
21.30 TAKARAZUKA camp Krakowski Teatr Tańca (Nowohuckie Centrum Kultury) (PL) -55'
22.00 everybodyskin Teatr Tańca DF & Les Filles Föllen (PL/ ES) - 40'
22.00 Ślepcy Teatr KTO (PL) - 60'
_____________________________________________________
13.07 sobota
Kraków
15.00 Osmędeusze Teatr Pijana Sypialnia (PL) - 50'
17.00 Rococó Bananas Los Excentricos (ES/ FR) - 70'
18.00 La postal La Calabaza Danza-Teatro (ES) - 25'
18.00 Osmędeusze Teatr Pijana Sypialnia (PL) - 50'
21.00 Don Kichote Walny-Teatr (PL) - 50'
21.00 Sprzedam dom, w którym już nie mogę mieszkać Teatr KTO (PL) - 60'
21.30 TAKARAZUKA camp Krakowski Teatr Tańca (Nowohuckie Centrum Kultury) (PL) - 55'
22.00 everybodyskin Teatr Tańca DF & Les Filles Föllen (PL/ ES) - 40'
22.00 Giganci Teatr "A" (PL) - 55'
Limanowa
18.00 Méchant io théâtre & Compagny Les Eléments DISPOnibles (FR) - 45'
19.00 De Paseo Claire Ducreux (ES) - 20'
20.00 enivrez-vous La Mini Compagnie (FR) - 35'
21.00 Ballada o Janie Wnęku Teatr Gry i Ludzie (PL) - 55'
____________________________________________________
14.07 niedziela
Kraków
16.00 De Paseo Claire Ducreux (ES) - 20'
16.00 Dźwiękowiązałka Wehikuł (Bez)czasu Sambor Dudziński (PL) - 45'-5h
17.00 Rococó Bananas Los Excentricos (ES/ FR) - 70'
18.00 La postal La Calabaza Danza-Teatro (ES) - 25'
18.00 Méchant io théâtre & Compagny Les Eléments DISPOnibles (FR) - 45'
19.00 enivrez-vous La Mini Compagnie (FR) - 35'
20.30 Don Kichote Walny-Teatr (PL) - 50'
21.00 TAKARAZUKA camp Krakowski Teatr Tańca (Nowohuckie Centrum Kultury) (PL) - 55'
21.15 everybodyskin Teatr Tańca DF & Les Filles Föllen (PL/ ES) - 40'
22.00 Voalá Station Voala Project (ES) - 45'