FESTIWALE

V edycja (od 20-07-2013 do 04-08-2013)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
HARMONOGRAM FESTIWALU W 2013 ROKU
26-28.07.2013 R. - 1-4.08.2013 R.
26.07 - NAREWKA 2.08 - ORLA
27.07 - CZEREMCHA 3.08 - BIAŁOWIEŻA
28.07 - MICHAŁOWO 4.08 - HAJNÓWKA
1.08 - DZIEŃ W POLICZNEJ
_________________________________________________
PROGRAM
26.07 - NAREWKA /PIĄTEK
14.00-16.00 - KOLEKTYW PERSPEKTYW KREATYWNA ŻONGLERKA DLA NAJMŁODSZYCH "RUCHu targ" - WARSZTAT DLA DZIECI, ZAPISY - PLENER
15.00 - TEATR FALKO SHOW -"ZŁOTA RYBA - OPOWIEŚCI KAPITAŃSKIE" BAJKA DLA DZIECI, POLSKA/30 MIN.- PLENER
16.00 -TEATR DELIKATES "Pozor uz ne mozem ", Polska/ 45 MIN. - PLENER
17.00 - THEATRE Arriegarde, "ALT ER SAGT, SIGER", DANIA /45 MIN. - PLENER
18.00 - TEATR WALNY "DO KICHOT", POLSKA/ 50 MIN. - NAMIOT
19.00 - TEATR FORMY "KUCHARZE NA OSTRO", POLSKA/50 MIN. - PLENER
***
27.07 - CZEREMCHA / SOBOTA
13.00- "ZIELONA SŁOWIAŃSZCZYZNA - BAŚŃ CIENIOWA" - WARSZTAT DLA DZIECI, ZAPISY - SALA
15.00 - FALKO SHOW FALKO SHOW -"ZŁOTA RYBA - OPOWIEŚCI KAPITAŃSKIE" BAJKA DLA DZIECI 30 MIN. - PLENER
16.00 - TEATR DELIKATES "POZOR UZ NE MOZEM ", POLSKA/ 50 MIN. - PLENER
17.00 - THEATRE Arriegarde, "ALT ER SAGT, SIGER", DANIA /45 MIN. - PLENER WAGON
18.00 - STUDIUM ACTORIS - "LOST ANGEL", NORWEGIA/55 MIN - SALA
19.00 - TEATR WALNY "DO KICHOT", POLSKA/ 50 MIN. - NAMIOT
20.00 - TEATR FORMY "KUCHARZE NA OSTRO", POLSKA/ 50 MIN. - PARKING
21.00 - BREST DRAMA ACADEMIC THEATRE, "HISTORIA DON KICHOTA", BIAŁORUŚ/ 50 MIN. - BOISKO
***
28.07 - MICHAŁOWO
14.00 - 16.00 - "ZIELONA SŁOWIAŃSZCZYZNA - BAŚŃ CIENIOWA" - WARSZTAT DLA DZIECI, POLSKA, ZAPISY - SALA
16.00 - FALKO SHOW -"ZŁOTA RYBA - OPOWIEŚCI KAPITAŃSKIE" BAJKA DLA DZIECI 30 MIN.- PLENER
17.00 -TEATR DELIKATES "POZOR UŻ NE MOZEM ", POLSKA/ 50 MIN. - PLENER
18.00 - THEATRE Arriegarde, "ALT ER SAGT, SIGER", DANIA /45 MIN. - PLENER
19.00 - TEATR WALNY "DO KICHOT", POLSKA/ 50 MIN. - NAMIOT
20.00 - BREST DRAMA ACADEMIC THEATRE, "HISTORIA DON KICHOTA", BIAŁORUŚ/ 50 MIN.
***
1.08 - DZIEŃ W POLICZNEJ
WERTEP W POLICZNEJ - KONCERTY, TAŃCE KOROWODOWE, PARADY
16.00 -18.00 -- KOLEKTYW PERSPEKTYW KREATYWNA ŻONGLERKA DLA NAJMŁODSZYCH "RUCHu targ" - WARSZTAT DLA DZIECI, ZAPISY - PLENER
16.00 - 20.00 - TEATR DELIKATES " MARZYCIELE - Z GŁOWĄ W CHMURACH" SŁUCHOWISKO TEATRALNE, POLSKA - PLENER
17.00 - THEATRE ARRIEGARDE, "ALT ER SAGT, SIGER", DANIA /45 MIN. - PLENER
18.00 - SCENA C "PIWOWAR", POLSKA /45 MIN. - PLENER
19.00 - CIRKO PITANGA "SUMMER DREAM", WŁOCHY /50 MIN. - PLENER
20.00-22.00 -NOMADZI KULTURY I MUZYKANCI,TAŃCE KOROWODOWE - POTAŃCÓWKA, POLSK A - PLENER
***
2.08 ORLA
13.00 -- "ZIELONA SŁOWIAŃSZCZYZNA - BAŚŃ CIENIOWA" - WARSZTAT DLA DZIECI, POLSKA, ZAPISY - SALA
14.00 - 20.00 - TEATR DELIKATES " MARZYCIELE - Z GŁOWĄ W CHMURACH" SŁUCHOWISKO TEATRALNE, POLSKA - PLENER
15.00 - FALKO SHOW FALKO SHOW -"ZŁOTA RYBA - OPOWIEŚI KAPITAŃSKIE" BAJKA DLA DZIECI, 30 MIN. - PLENER
16.00 TEATR SCENA "LEGENDA SP. Z O.O." BAJKA DLA DZIECI, 40 MIN. - PLENER
17.00 - TEATR PIAN "SPRZEDAWCA WRAŻEŃ", POLSKA, 40 MIN. - PLENER
18.00 - THEATRE ARRIEGARDE, "ALT ER SAGT, SIGER", DANIA /45 MIN. - PLENER
19.00 TEATR WALNY "DO KICHOT", POLSKA/ 50 MIN. - NAMIOT
20.00 -TEATR FETA "GARKOTŁUKI - ODYSEJA GASTRYCZNA", POLSKA, 50 MIN. - PLENER
21.00 -23.00 - NOMADZI KULTURY I MUZYKANCI,TAŃCE KOROWODOWE - POTAŃCÓWKA, POLSKA - SYNAGOGA, PLENER
***
3.08 - BIAŁOWIEŻA
12.00 i 13.00 - TEATRE LEOFILE "SZCZEŚCIE MYSZY" BAJKA DLA DZIECI, FRANCJA, 30 MIN. ZAPISY, SALA
12.00 - KOLEKTYW PERSPEKTYW KREATYWNA ŻONGLERKA DLA NAJMŁODSZYCH "RUCHu targ" - WARSZTAT DLA DZIECI, ZAPISY - PLENER
14.00 - FALKO SHOW FALKO SHOW -"ZŁOTA RYBA - OPOWIEŚCI KAPITAŃSKIE" BAJKA DLA DZIECI, 30 MIN.- PLENER
15.00 - TEATR LALKI I PRZEDMIOTU Ef "CYRK", POLSKA, 40 MIN - SALA
16.00 - SCENA C "PIWOWAR", POLSKA /45 MIN. - PLENER
17.00 -TEATR DELIKATES "POZOR UŻ NE MOŻEM ", POLSKA/ 50 MIN. - PLENER
18.00 - TEATR PIAN "SPRZEDAWCA WRAŻEŃ", POLSKA, 40 MIN. - PLENER
19.00 - THEATRE ARRIEGARDE, ALT ER SAGT, SIGER", DANIA /45 MIN. - PLENER
20.00 - TEATR WALNY "DO KICHOT", POLSKA/ 50 MIN. - NAMIOT
21.00 - TEATR FETA "GARKOTŁUKI - ODYSEJA GASTRYCZNA", POLSKA, 50 MIN. - PLENER
22.00 - CIRKO PITANGA "SUMMER DREAM", WŁOCHY /50 MIN. - GAZON
***
4.08 - HAJNÓWKA
13.00 i 14.00 - THEATRE LEOFILE, SALA LUSTRZANA DLA DZIECI
13.00 - KOLEKTYW PERSPEKTYW KREATYWNA ŻONGLERKA DLA NAJMŁODSZYCH "RUCHu targ" - WARSZTAT DLA DZIECI, ZAPISY - PLENER
14.00 - FALKO SHOW FALKO SHOW -"ZŁOTA RYBA - OPOWIEŚCI KAPITAŃSKIE" BAJKA DLA DZIECI, 30 MIN.- PLENER
15.00 - TEATR LALKI I PRZEDMIOTU Ef "CYRK", POLSKA, 40 MIN - SALA WIDOWISKOWA
16.00 - TEATR SCENA "LEGENDA SP. Z O.O." BAJKA DLA DZIECI, 40 MIN. - PLENER
17.00 - TEATR PIAN "SPRZEDAWCA WRAŻEŃ", POLSKA, 40 MIN. - PLENER
18.00 - THEATRE ARRIEGARDE, "ALT ER SAGT, SIGER", DANIA /45 MIN. - PLENER
19.00 - TEATR WALNY "DO KICHOT", POLSKA/ 50 MIN. - NAMIOT
20.00 - TEATR FETA "GARKOTŁUKI - ODYSEJA GASTRYCZNA", POLSKA, 50 MIN. - PLENER
21.00 - CIRKO PITANGA "SUMMER DREAM", WŁOCHY /50 MIN. - GAZON