FESTIWALE

IV edycja (od 13-07-2012 do 22-07-2012)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
13.07.2012
Konkurs Solo Dance Contest
g.19.00 / Pokazy konkursowe / wstęp wolny
***
14.07.2012
Konkurs Solo Dance Contest
g. 19.00 / Pokazy konkursowe / wstęp wolny
***
15.07.2012
Konkurs Solo Dance Contest
g. 17.00 / Pokazy konkursowe / wstęp wolny
***
17.07.2012 - otwarcie festiwalu
g. 17.30 / Marcin Wasyluk / PINA / wystawa fotografii / wernisaż / Galeria
g. 18.00 / Jadwiga Majewska / THE BODY REVOLVING THE STAGE / premiera książki / spotkanie autorką / Galeria
g. 19.00 / TAO Dance Theatre (Chiny) / 4 / Projekty zagraniczne / PREMIERA ŚWIATOWA / 30 min.
***
18.07.2012
g. 9.00 - 18.00 / Gdansk Dance Conference 2012 / ASIA AND EUROPE: CROSS-CULTURAL DIALOGUES IN DANCE AND THEATRE / Centrum Manhattan, Sala Konferencyjna A, piętro III.
g. 19.00 / TAO Dance Theatre (Chiny) / 4 / Projekty zagraniczne / PREMIERA ŚWIATOWA / 30 min.
g. 19.45 / TAO Dance Theatre (Chiny) / 2 / Projekty zagraniczne / 48 min.
g. 21.00 / Aureliusz Ryś / DOWNFALL / rezydencja/premiera / choreografia: Shang Chi Sun (Chiny) / 20 min.
***
19.07.2012
g. 16.50 / film Damiena Serbana i Yanna Bertranda / SILKEN / polska premiera / 20 min. / Kino / wstęp wolny
g. 17.20 / film Petera Sempla / JUST VISITING THIS PLANET / polska premiera / angielska wersja językowa / 98 min. / Kino / wstęp wolny
g. 19.00 / Mami Shimazaki (Japonia/Izrael) / LOOP PEOPLE / Projekty zagraniczne / 20 min.
g. 20.00 / Compagnie Linga - Ai Koyama (Japonia/Szwajcaria) / WE ARE NOT I / Projekty zagraniczne / PREMIERA ŚWIATOWA / 55 min.
***
20.07.2012
g. 19.00 / Shang Chi Sun (Taiwan/Niemcy) / JE.SANS.PAROLES / Projekty zagraniczne / 35 min.
g. 20.00 / Shang Chi Sun (Taiwan/Niemcy) / TRAVERSE / Projekty zagraniczne / 16 min.
g. 21.00 / Małgorzata Szymula / GODZINY / rezydencja/premiera / choreografia: Shang Chi Sun (Chiny) / 20 min.
Impreza dj'ska / Kawiarnia / Wstęp wolny
***
21.07.2012
g. 19.00 / Natalia Wilk - Topor / PACIERZ POKRĘTNY (CZYLI COLUMNA SERPENTINATA) / rezydencja/premiera / choreografia: Pia Meuthen (Holandia) / 20 min.
g. 19.50 / Liwia Bargieł / O MNIE I TROCHĘ O TOBIE / rezydencja/premiera / choreografia: Pia Meuthen (Holandia) / 20 min.
g. 20.40 / Tatiana Kamieniecka i Katarzyna Wolińska / BEST F(R)IENDS / TKT / premiera / 40 min.
Impreza dj'ska / Kawiarnia / Wstęp wolny
***
22.07.2012
g. 19.00 / Filip Szatarski i Radek Hewelt / CLEVER PROJECT / TKT / premiera
g. 20.00 / Justyna Wołoch, Patryk Mielewczyk, Arkadiusz Orłowski / MANDALA WŁADZY / TKT / premiera / choreografia: Roman Komassa / 30 min.
***
23.07.2012 / zamknięcie festiwalu
g. 19.00 / Grupa Artystyczna Koncentrat / LAMENTACJE / TKT / premiera / 45 min.
g. 20.20 / Wiola Fiuk / AZONALNE / rezydencja/premiera / choreografia: Leszek Bzdyl / 20 min.
Impreza dj'ska / Kawiarnia / Wstęp wolny
******
Spektakle / Bilety:
Premiery: rezydencja/premiera i Trójmiejska Korporacja Tańca (TKT)
10 zł - studenckie* i uczniowskie*
15 zł - normalne
Projekty zagraniczne:
15 zł - studenckie* i uczniowskie*
50 zł - normalne, w sprzedaży od 1.07.2012
Zniżki na wszystkie spektakle:
3 zł - Karta Tancerza*
8 zł - Karta do Kultury*, Karta Dużej Rodziny*
* za okazaniem ważnej legitymacji oraz KARTY przy zakupie (1 legitymacja / 1 Karta - 1 bilet)