FESTIWALE

XLVII dycja (od 13-04-2012 do 22-04-2012)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
MAŁY KONTRAPUNKT
13-15 kwietnia 2012
piątek, 13 kwietnia
19.00 Retro Stefson (koncert), Islandia [TL Pleciuga, duża scena]
____________________________________________
sobota, 14 kwietnia
11.00 "Na arce o ósmej" (spektakl od 7 lat), Teatr Współczesny [Teatr Współczesny]
11.30 Warsztaty piekarnicze Asprodu [TL Pleciuga]
11.30 Warsztaty plastyczne [TL Pleciuga - namioty]
11.30 Retro Stefson (warsztaty muzyczne), Islandia [TL Pleciuga, sala edukacyjna]
12.00, 13.30 i 15.00 "Morska przygoda Mattiego" (spektakl od 3 do 12 lat), Teatteri Vekkulikettu, Finlandia [TL Pleciuga, sala kameralna]
15.45 "MyFikcja & Prywatny obrzęd" (spektakl taneczny - dla dzieci od 10 lat), Panta Rei Danseteater, Norwegia [TL Pleciuga, duża scena]
19.00 Einar Stray (koncert), Norwegia [Teatr Kana]
_____________________________________________
Sobota, 14 kwietnia 2012 Szczecińska Północ Teatrów (impreza towarzysząca):
20.00 Słodka Fibi, Teatr Niekonsekwentny [Teatr Mały - TW]
22.00 Totalnie szczęśliwi, Teatr Krypta
22.00 Koniom i zakochanym siano pachnie inaczej, Teatr Polski
22.00 Don Juan, czyli, Teatr Lalek Pleciuga
23.00 , Teatr Kana
_____________________________________________
niedziela, 15 kwietnia
11.30 Warsztaty piekarnicze Asprodu [TL Pleciuga]
11.30 Warsztaty plastyczne [TL Pleciuga - namioty]
11.00 "Zuzu i Lulu" (spektakl dla maluchów do 5 lat), Teatr Lalek Pleciuga [TL Pleciuga, scena kameralna]
11.00, 12.30 i 14.00 "Cześć, maluszku" (działanie artystyczne - najnaje od 6 do 18 miesięcy), Minna Krook, Szwecja [TL Pleciuga, sala prób]
16.00 "Drzwi - dwoje klaunów w tarapatach" (spektakl od 3 lat), Dance Theatre Hurjaruuth, Finlandia [Teatr Współczesny]
17.00 "Jabłoneczka" (spektakl od 4 lat), Teatr Lalek Pleciuga [TL Pleciuga, sala kameralna]
19.00 Pinkunoizu (koncert), Dania [Teatr Kana]
______________________________________________
poniedziałek 16 kwietnia 2012
Inauguracja XLVII PTMF KONTRAPUNKT 2012
16.00 (A+B) Jackson Pollesch / TR Warszawa [TL Pleciuga]
18.00 (A+B) Rost / Wuppertaler Bühnen, Niemcy [Teatr Współczesny]
19.45 (A+B) The Curators' Piece (A trial against art) / Tea Tupajic & Petra Zanki [Hala Opery na Zamku]
21.45 (A1+BB) Dziewczyna na kanapie / Teatr Współczesny, Szczecin [Malarnia]
21.45 (A+B) Pinkunoizu (koncert) / Dania [Kana]
_______________________________________________
wtorek 17 kwietnia 2012
10.00 Teatr w kryzysie / dyskusja panelowa; promocje publikacji [Teatr Mały]
16.00 (A) Jak być kochaną / Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin [Kana]
16.00 (B) Rewolucja balonowa / Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Warszawa [TL Pleciuga]
18.00 (A+B) Bracia Karamazow / Teatr Provisorium, Lublin [Teatr Polski]
21.30 (A) Rewolucja balonowa / Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Warszawa [TL Pleciuga]
21.30 (B) Jak być kochaną / Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin [Kana]
______________________________________________
środa 18 kwietnia 2012
10.00 Teatr w kryzysie / dyskusja panelowa; promocje publikacji [Teatr Mały]
16.00 (A) Sieroty / Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Warszawa [Teatr Polski]
16.00 (B) III Furie / Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica [Teatr Współczesny]
18.45 (A+B) CHÓR KOBIET: Magnificat / Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, Warszawa [TL Pleciuga]
20.00 (A) III Furie / Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Legnica [Teatr Współczesny]
20.00 (B) Sieroty / Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Warszawa [Teatr Polski]
22.15 (A) I będą święta / Teatr Konsekwentny, Warszawa [TL Pleciuga, sala kameralna]
______________________________________________
czwartek 19 kwietnia 2012
karnet A - 9.00 wyjazd do Berlina
13.00 Märtyrer / Schaubühne am Lehniner Platz
18.00 VERKOMMENES UFER MEDEAMATERIAL LANDSCHAFT MIT ARGONAUTEN / Mommsens Block / Deutsches Theater Berlin
20.30 Der zerbrochne Krug / Berliner Ensemble
karnet B
17.00 I będą święta / Teatr Konsekwentny, Warszawa [TL Pleciuga, sala kameralna]
19.00 Dziewczyna na kanapie / Teatr Współczesny, Szczecin [Malarnia]
_____________________________________________
piątek 20 kwietnia 2012
15.30 (A) Dziewczyna na kanapie / Teatr Współczesny, Szczecin [Malarnia]
17.15 (A+B) Episode 2 - Safe Absence / T.r.a.s.h., Holandia [TL Pleciuga]
19.00 (A+B) Talking Head / Liquid Loft, Austria [Teatr Współczesny]
20.30 (A+B) Bastard! / DudaPaiva Company, Holandia [Teatr Polski]
22.00 Sonnambulo / Theater Titanick, Niemcy [park Kasprowicza - plener]
24.00 Noc Performerów, willa Lentza
______________________________________________
sobota 21 kwietnia 2012
13.30 (A+B) Świadectwa wzlotu i upadku wzlotu wzlotu wzlotu upadku i tak dalej Antka Kochanka / PWST w Krakowie Filia we Wrocławiu [TL Pleciuga]
17.00 (A+B) Cinématique / Adrien M., Francja [Hala Opery na Zamku]
19.30 (A+B) W imię Jakuba S. / Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy im. Gustawa Holoubka, Warszawa [Teatr Współczesny]
_____________________________________________-
niedziela 22 kwietnia 2012 (bilety w wolnej sprzedaży)
17.00 Cinématique / Adrien M., Francja [Hala Opery na Zamku]
19.00 W imię Jakuba S. / Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy im. Gustawa Holoubka, Warszawa [Teatr Współczesny]
Koncerty w klubie fes