FESTIWALE

IX edycja (od 02-09-2011 do 04-09-2011)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
Piątek - 02.09.2011
17.00
Otwarcie Festiwalu
Patio ACK US
Opening of the Festival - Patio ACK U.S.
18.00
"Kraina Czarów" - Teatr "Krzywa Scena"/Polska, Stargard Szczeciński/
ACK US
"Wonderland" - "Krzywa Scena" Theatre / Poland, Stargard Szczecin / - ACK U.S.
19.30
"Piaskownica" - Teatr Imaginarium /Polska, Chrzanów/
"Malarnia" Teatr Współczesny
"The Sandpit" - Imaginarium Theater / Poland, Chrzanów / - "Malarnia" Teatr Współczesny
22.00
"Boże zaułki" - Teatr KOD /Polska, Dębno/
ACK US
"God's Alley" - KOD Theatre / Poland, Dębno / - ACK U.S.
Sobota - 03.09.2011
10.00 - 13.00
Warsztaty
ACK US
Workshops - ACK U.S.
10.00
warsztaty ruchowo-głosowe
Teatr "WKC Collective"
physically - voice workshop - "WKC Collective " Theatre
11.30
warsztaty teatralne
Teatr "Lusores"
theater workshops - "Lusores" Theatre
14.00
Obiad
Lunch
15.00
"Richard After Richard"- Teatr "U koszyku" /Ukraina, Kijów/Lwów /
"Malarnia" Teatr Współczesny
"Richard after Richard" - "U koszyku" Theatre / Ukraine, Kiev / Lviv / - "Malarnia" Teatr Współczesny
16.30
"We don't know yet" - Teatr "WKC Collective" /Anglia, Londyn/
ACK US
"We do not know yet" - "WKC Collective " Theatre / Anglija, London / - ACK U.S.
18.00
"Take it all" - Theatre group RED THE NOSEPAPER /Szwecja, Malmo/
"Malarnia" Teatr Współczesny
"Take it all" - Theatre group THE RED NOSEPAPER / Sweden, Malmo / - "Malarnia" Teatr Współczesny
19.30
"Etiudy choreograficzne"- Grupa Latiga /Polska, Kraków/Warszawa /
ACK US
"Choreographic Etudes" - Group Latiga / Poland, Krakow / Warsaw / - ACK U.S.
21.00
"2 Lazary" - Teatr "Lusores" /Rosja, St. Petersburg/
"Malarnia" Teatr Współczesny
"2 Lazary" - "Lusores" Theatre / Russia, St. St. Petersburg / - "Malarnia" Teatr Współczesny
Niedziela - 04.09.2011
10.00 - 13.00
Warsztaty
ACK US
Workshops - ACK U.S.
10.00
Warsztaty teatralne
- Teatr "U koszyku"
theater workshops - "U koszyku" Theatre
11.30
Warsztaty klaunady
Theatre group RED THE NOSEPAPER
clown workshops- Theatre group THE RED NOSEPAPER
14.00
Obiad
Lunch
16.00
"Hi i'm Hamlet" - Drama Troupe MIMIMUM of Vilnius University Theatre /Litwa, Wilno/ ACK US
"Hi, I'm Hamlet" - Drama Troupe MINIMUM of Vilnius University Theatre / Lithuania, Vilnius / - ACK U.S.
17.30
"Les Enfants de l'Eau" - Danae Baert /Anglia, Londyn/
"Malarnia" Teatr Współczesny - POZA KONKURSEM
"Les Enfants de l'Eau" - Danae Baert / Belgium / - "Malarnia" Teatr Współczesny
18.30
"Hamlet" - Teatr "nie ma" /Polska, Szczecin/
ACK US
"Hamlet" - "nie ma" Theatre / Poland, Szczecin / - ACK U.S.
20.00
"Najsmutniejsza komedia i najokrutniejsza śmierć Pyrama i Tysby" - Teatr "Krzywa scena" /Polska, Stargard Szczeciński/
Patio ACK - POZA KONKURSEM
"Saddest comedy and most cruel death of Pyrama and Tysby" - " Krzywa Stargard Szczecin" Theatre / Poland, Szczecin / - Patio ACK U.S. - OUT OF COMPETITION
21.00
Ogłoszenie wyników
Announcement of results