FESTIWALE

XXIV (od 07-06-2011 do 10-06-2011)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
7 czerwca
9:00 Otwarcie Festiwalu - sala Teatru Lalki i Aktora, pl. Niepodległości 14
9:15, 11:00 "Śpiąca królewna", reżyseria Lech Chojnacki, Teatr Animacji w Poznaniu - Poznań /Polska/ - sala TliA
10:00, 12:00 "Bruno Schulz - historia występnej wyobraźni", reżyseria Konrad Dworakowski, Teatr Lalki i Aktora "Pinokio" - Łódź /Polska/ - sala MDK, ul.Wojska Polskiego 3
18:00 Wernisaż wystawy scenografii Haliny Słobodzianek, Białystok /Polska/ - Galeria pod Arkadami, Stary Rynek/impreza towarzysząca/
18:30 "Stara opowieść", reżyseria Dominik Tesař, Divadlo Mimotaurus - Praga /Czechy/ - Stary Rynek/
20:00 "Beckett", reżyseria Mehdi Farajpour, Orian Theatre- Paryż /Francja/ - sala TLiA
21:00 "Autorsong" - recital Marka Gałązki - Olecko /Polska/ - kawiarnia TLiA /impreza towarzysząca/
***
8 czerwca
10:00,12:00 "Opowieść o dziewczynie w kolorze niebieskim", reżyseria Rita Bartal Kiss - Ciróka Bábszínház - Kecskemét /Węgry/ - sala TLiA
10:00, 12:00 "Zagubiona dusza", reżyseria Oleg Zhugzhda, Belorussian Theatre "Lialka" - Witebsk /Białoruś/ - sala MDK
20:00 "Dulcynea", reżyseria Adam Frankiewicz, Białostocki Teatr Lalek - Białystok /Polska/ - sala TLiA
21:30 "Ślepcy", reżyseria Jerzy Zoń, Teatr KTO - Kraków /Polska/ - Stary Rynek /impreza towarzysząca/
***
9 czerwca
10:00, 12:00 "Musisz być świnią lub Padulidu i Lorelei", reżyseria Anne Frank, Das Weite Theater für Puppen und Menschen- Berlin /Niemcy/ - sala TLiA
9:00,10:30 "Podróż dookoła świata", reżyseria Nebojša Jovanović, The Puppet Theatre "Pinokio" - Zemun /Serbia/ - sala MDK
18:00 "Ja, Edith Piaf", reżyseria Alina Skiepko-Gielniewska, Teatr Mały w Manufakturze - Łódź /Polska/ - sala MDK
20:00 "Żywoty Świętych Osiedlowych", reżyseria Agata Kucińska, Teatr Ad Spectatores - Wrocław /Polska/ - sala TLiA
21:00 "Cykliści" reżyseria Katarzyna Pawłowska i Maciej Adamczyk, Teatr "Porywacze Ciał" - Poznań /Polska/ - Stary Rynek /impreza towarzysząca/
***
10 czerwca
9:00, 10:30 "Kurka Riaba", reżyseria Sergei Ivannikov, The Khakass Puppet Theater "Skazka" - Abakan /Rosja/ - sala TLiA
11:00 "Zielony smutek sąsiadów", reżyseria Emanuella Amichai, Emanuella Amichai - dance theatre - Tel Aviv /Izrael/ - sala MDK
14:00 "Historia Amar Singh Rathore", reżyseria Jagdish Bhatt - New Delhi /Indie/ - Stary Rynek /impreza towarzysząca/
18:00 "Kominiarczyk", reżyseria Jarosław Antoniuk, Teatr Lalki i Aktora - Łomża /Polska/ - sala TLiA /impreza towarzysząca/
19:00 Zamknięcie Festiwalu - sala TLiA