FESTIWALE

IX edycja (od 11-05-2011 do 15-05-2011)
Przejdź do: Program  Uwagi  Recenzje
Program:
11 maja , środa
godz. 19:00 Scena Stara Prochownia ul. Boleść 2
premiera "Kto znajduje, źle szukał" Teatr Konsekwentny
monodram pozakonkursowy
godz. 21:00 Scena Stara Prochownia ul. Boleść 2
Czesław Śpiewa Solo Act
koncert Czesława Mozila
Po 22.00 premierowa projekcja filmu dokumentalnego o Czesławie:
"W moim maluteńkim świecie" Wojciecha Kusia
_______________________
12 maja, czwartek
godz. 18:00 Scena Stara Prochownia ul. Boleść 2
"Diva" Teatr RONDO - Słupsk
spektakl konkursowy
godz. 19:00 Scena Staromiejska ul. Jezuicka 4
"Ismena. Nieopisana siostra" Laboratorium Dramatu - Warszawa
spektakl konkursowy
godz. 21:00 Scena Stara Prochownia ul. Boleść 2
Mariana Sadovska Solo
Koncert Mariany Sadovskiej
_______________________
13 maja, piątek
godz. 18:00 Scena Stara Prochownia ul. Boleść 2
"Olga. Eine charmante Frau" Trupa Czango - Warszawa
spektakl konkursowy
godz. 19:15 Scena Staromiejska ul. Jezuicka 4
"Nie strzelajcie do pianistki" - Gdynia
spektakl konkursowy
godz. 21:00 Scena Stara Prochownia ul. Boleść 2
Bronisław Wrocławski "Obudź się i poczuj smak kawy"
monodram pozakonkursowy
Tekst: Eric Bogosian Reżyseria: Jacek Orłowski Wykonanie: Bronisław Wrocławski
Tłumaczenie: Sławomir Michał Chwastowski Opracowanie muzyczne: Jacek Orłowski
______________________
14 maja, sobota
godz. 17:00 Scena Stara Prochownia ul. Boleść 2
"Ślub, czyli ja sam" - Warszawa
spektakl konkursowy
godz. 18:15 Scena Staromiejska ul. Jezuicka 4
"Pieśń o Rolandzie" Teatr im. H. Ch. Andersena - Lublin
spektakl konkursowy
godz. 19:30 Scena Stara Prochownia ul. Boleść 2
"Smażone zielone pomidory"
spektakl konkursowy
godz. 21:00 Scena Staromiejska ul. Jezuicka 4
"Belfer" - zwycięzca 8 Ogólnopolskiego Przeglądu Monodramu Współczesnego
Monodram pozakonkursowy
Tekst: Jean-Pierre Dopagne Reżyseria: i wykonanie: Marek Cichucki
____________________
15 maja niedziela
godz. 16:00 Scena Staromiejska ul. Jezuicka 4
"Novecento" Teatr Nowy - Kraków
spektakl konkursowy
godz. 17:00 Scena Stara Prochownia ul. Boleść 2
"Ja" Teatr IMKA - Warszawa
spektakl konkursowy
godz. 18:15 Scena Staromiejska ul. Jezuicka 4
"Stephanie Moles dziś rano zabiła swojego męża, a potem odpiłowała mu prawą dłoń"
Laboratorium Dramatu - Warszawa
spektakl konkursowy
godz. 19:30 Scena Staromiejska ul. Jezuicka 4
"Medea" Laboratorium Dramatu - Warszawa
spektakl konkursowy
godz. 21:00 Scena Stara Prochownia ul. Boleść 2
SZAZA oraz PIOTR CIEPLAK
"O niewiedzy w praktyce - czyli rowerem do Portugalii"
Monodram/ koncert pozakonkursowy
Piotr Cieplak/Patryk Zakrocki/Paweł Szamburski
OGŁOSZENIE WYNIKÓW, ROZDANIE NAGRÓD
godz. 22:15 Scena Stara Prochownia ul. Boleść 2
koncert Sambora Dudzińskiego "Manufaktura"
występuje: Sambor Dudziński
____________
WYDARZENIA PLENEROWE PRZED Prochownią
14 i 15 maja, 16.00 - 20.00:
PERFORMANCE "Z głową w chmurach. Marzyciele" Teatr Delikates
na podstawie wierzeń Huny, zainspirowany Dżuan Falun
Reżyseria: Teatr Delikates
Koncepcja i tekst: Wiktor Malinowski
Muzyka: Marcin Martecki
Scenografia: Ewelina Sarna Puścizna, Leokadia Malinowska, Małgorzata Meller
___________
13 maja, godz. 20.00:
Koncert zespołu NASI STARZY, czyli mały Big Bit Ukulele
Uwagi:
Informacje i rezerwacje:
www.przegladmonodramu.of.pl
e.mail: biuro@teatrkonsekwentny.pl
info@teatrkonsekwentny.pl
rezerwacja biletów:
rezerwacja@teatrkonsekwentny.pl
509780261
Karnet na wszystkie wydarzenia Przeglądu 220 zł
Bilety na spektakle pozakonkursowe 40 zł
Bilety na spektakle konkursowe 15 zł
Koncert Nasi Starzy, projekt Z głową w chmurach - wstęp wolny