FESTIWALE

XIX edycja (od 22-03-2011 do 27-03-2011)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
____________________________________
DZIEŃ PIERWSZY
____________________________________
____________________________________
22.03.2011 /wtorek/ - godz. 18.00
Teatr na Woli - Warszawa
Tadeusz Słobodzianek
NASZA KLASA. Historia w XIV lekcjach
Spektakl Fundacji Sztuka Dialogu w koprodukcji
z Festiwalem Konfrontacje Teatralne w Lublinie
reżyseria: Ondrej Spišák
____________________________________
22.03.2011 /wtorek/ - godz. 21.15
ROZMOWY O TEATRZE
Spotkanie z Tadeuszem Słobodziankiem
____________________________________
____________________________________
DZIEŃ DRUGI
____________________________________
____________________________________
23.03.2011 /środa/ - godz. 18.00
Stanisław Baliński
WIECZÓR W TEATRZE WIELKIM
monodram w wykonaniu Anny Seniuk
z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego OPIUM
____________________________________
23.03.2011 /środa/ - godz. 20.30
Teatr Ósmego Dnia - Poznań
PARANOICY I PSZCZELARZE
spektakl dokumentalny w oparciu o fragmenty reportaży
Moniki Redzisz, Grzegorza Sroczyńskiego,
teksty prasowe i wypowiedzi osób publicznych
realizacja zespołowa
____________________________________
____________________________________
DZIEŃ TRZECI
____________________________________
____________________________________
24.03.2011 /czwartek/ - godz. 19.00
Teatr Wierszalin - Supraśl
TRAKTAT O MANEKINACH
wg Brunona Schulza
inscenizacja i reżyseria: Piotr Tomaszuk
____________________________________
24.03.2011 /czwartek/ - godz. 21.00
ANTYSZANTY
koncert Spiętego
wokalisty i gitarzysty zespołu Lao Che
____________________________________
24.03.2011 /czwartek/ - godz. 22.15
ROZMOWY O TEATRZE
Spotkanie z Hubertem Spiętym Dobaczewskim
____________________________________
____________________________________
DZIEŃ CZWARTY
____________________________________
____________________________________
25.03.2011 /piątek/ - godz. 18.00
Wrocławski Teatr Pantomimy
im. Henryka Tomaszewskiego
OSĄD
tryptyk
reżyseria, scenografia: Jerzy Kalina
reżyseria, muzyka: Paweł Passini
reżyseria, scenografia, choreografia: Leszek Mądzik
____________________________________
25.03.2011 /piątek/ - godz. 21.15
Teatr Barakah
Fundacja Dziesięciu Talentów - Kraków
Teatr im. Ludwika Solskiego - Tarnów
Hanoch Levin
SZYC
reżyseria: Ana Nowicka
____________________________________
____________________________________
DZIEŃ PIĄTY
____________________________________
____________________________________
26.03.2011 /sobota/ - godz. 17.00 i 20.00
Teatr Polski - Poznań
Fiodor Dostojewski
BOBOK
reżyseria: Grigorij Lifanow
____________________________________
26.03.2011 /sobota/ - godz. 19.00
Teatr Kana - Szczecin
LAILONIA
na motywach opowiadań Leszka Kołakowskiego
adaptacja i reżyseria: Mateusz Przyłęcki
____________________________________
26.03.2011 /sobota/ - godz. 21.00
Ashanti Dance Company - Francja
RYTUAŁ
choreografia: Assa Samba
____________________________________
____________________________________
DZIEŃ SZÓSTY
____________________________________
____________________________________
27.03.2011 /niedziela/ - godz. 18.00
GALA TEATRALNA z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru
gość wieczoru:
BESTER QUARTET
- Kraków
_________