FESTIWALE

XLVI edycja (od 11-04-2011 do 16-04-2011)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
poniedziałek, 11 kwietnia 2011
16.00 (A+B) O północy przybyłem do Widawy, czyli Opis obyczajów III / Teatr IMKA, Warszawa [TL Pleciuga]
18.30 (A+B) Między nami dobrze jest / TR Warszawa [Teatr Współczesny]
21.00 (A) Utwór o Matce i Ojczyźnie / Teatr Współczesny, Szczecin [Studio S-1]
21.00 (B) Rve Bohme, Kopenhaga (koncert) [Kana]
_______________________________________________________________________
wtorek, 12 kwietnia 2011
16.00 (A) Intymność / Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie [Teatr Polski]
16.00 (B) Kompleks Portnoya / Teatr Konsekwentny, Warszawa [Teatr Współczesny]
18.30 (A) Rve Bohme, Kopenhaga (koncert) [Kana]
18.45 (B) Intymność / Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie [Teatr Polski]
20.30 (A) Kompleks Portnoya / Teatr Konsekwentny, Warszawa [Teatr Współczesny]
21.00 (B) Utwór o Matce i Ojczyźnie / Teatr Współczesny, Szczecin [Studio S-1]
________________________________________________________________________
środa, 13 kwietnia 2011
16.00 (A) Ja / Teatr IMKA, Warszawa [Studio S-1]
16.00 (B) Turandot / neTTheatre, Lublin [Teatr Polski]
18.00 (A+B) Mythobarbital / Fall of the Titans / Abattoir Fermé, Mechelen, Belgia
[TL Pleciuga]
19.45 (B) Ja / Teatr IMKA, Warszawa [Studio S-1]
20.00 (A) Turandot / neTTheatre, Lublin [Teatr Polski]
21.30 (A) Kalender/Zwart / Benjamin Verdonck, Antwerpia, Belgia [Kana]
________________________________________________________________________
czwartek, 14 kwietnia 2011
karnet A - 10.00 wyjazd do Berlina
14.00 Die Heimkehr des Odysseus / Schaubühne am Lehniner Platz
17.30 Bakunin auf dem Rücksitz / Deutsches Theater Berlin
19.30 Lulu / Berliner Ensemble
karnet B
18.00 Kalender/Zwart / Benjamin Verdonck, Antwerpia, Belgia [Kana]
21.30 Kristen (koncert) [Kana]
_______________________________________________________________________
piątek, 15 kwietnia 2011
15.30 (A) Utwór o Matce i Ojczyźnie / Teatr Polski we Wrocławiu [Teatr Współczesny]
17.30 (A+B) Global Anatomy / Koninklijke Vlaamse Schouwburg [Królewski Teatr Flandrii], Bruksela, Belgia [TL Pleciuga]
19.45 (B) Utwór o Matce i Ojczyźnie / Teatr Polski we Wrocławiu [Teatr Współczesny]
19.45 (A) Kristen (koncert) [Kana]
22.00 (wstęp wolny) Planeta Lem / Teatr Biuro Podróży, Poznań [Łasztownia - plener]
23.30 Chorzy na Odrę (koncert) [Kana] (karnety wchodzą bezpłatnie)
24.00 Noc Performerów, willa Lentza
___________________________________________________________________________
sobota, 16 kwietnia 2011
13.30 (A+B) Białe małżeństwo / Akademia Teatralna w Warszawie Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku [Teatr Polski]
16.00 (A+B) Medienikonen & Testsieger / Otto-Falckenberg-Schule, Monachium
[TL Pleciuga]
19.30 (A+B) Nasza klasa. Historia w XIV lekcjach / Teatr na Woli, Warszawa [Teatr Współczesny]
____________________________________________________________________________
niedziela, 17 kwietnia 2011
18.00 (biletowany) Nasza klasa. Historia w XIV lekcjach / Teatr na Woli, Warszawa [Teatr Współczesny]
_______________________________________________