FESTIWALE

IV edycja (od 02-08-2010 do 31-08-2010)
Przejdź do: Program  Uwagi  Recenzje
Program:
2 sierpnia 2010, poniedziałek, 19.00 artpark 2010
DWOOTHO - MUSIC MANUFACTURE (folk, jazz, drum'n'bass)
TEATR KLINIKA LALEK "POEMAT O SŁOŃCU I KSIĘŻYCU" (spektakl uliczny)
3 sierpnia 2010, wtorek, 19.00
TAŃCE NA DECHACH Z ZESPOŁEM SĄSIEDZI (zabawa taneczna)
4 sierpnia 2010, środa, 19.00
FUTURIS PARANORMALIS "ROCK N'JAZZ N'ROLL",
"INDIAŃSKIE TECHNO - PIOSNKA O KOŃCU ŚWIATA" (projekty muzyczne)
5 sierpnia 2010, czwartek, 20.30
FILM CZESKI: "WYCIECZKOWICZE", REŻ. JIŘÍ VEJDĚLEK, 2006
(komedia, 113')
6 sierpnia 2010, piątek, 19.00
ZESTAW KABARETÓW WARSZAWSKICH - MACIEŻ, STADO UMTATA,
ZYGZAK, PARALAKSA, KOMPANIA GRABI, KABARETUS FRASZKA
7 sierpnia 2010, sobota, 19.00
CARMEN MORENO I ANNA SERAFIŃSKA (jazz)
AGATA MOCARSKA "MOTHS & BUTTERFLIES" (instalacje)
"PLEASURE: ANIMALS - IDEA MAGAZYNU" - autorzy projektu: Maksym Matuszewski, Agata Mocarska, Bożena Rydlewska,
contributors: Tomek Rykaczewski, Marek Pietroń
8 sierpnia 2010, niedziela, 11.00
PORANEK FAMILIJNY: ARKADJA TEATR "KOT W BUTACH"
(spektakl musicalowy)
8 sierpnia 2010, niedziela, 19.00
JAKUB WOCIAL "BROADWAY STREET - NOWA DROGA"
MONIKA POŁOM - TANIEC (przeboje musicalowe)
AGATA MOCARSKA: "MOTHS & BUTTERFLIES" (instalacje)
"PLEASURE: ANIMALS - IDEA MAGAZYNU" - autorzy projektu: Maksym Matuszewski, Agata Mocarska, Bożena Rydlewska,
contributors: Tomek Rykaczewski, Marek Pietroń
9 sierpnia 2010, poniedziałek, 19.00
STANISŁAWA CELIŃSKA "PIĘKNY ŚWIAT" (recital)
10 sierpnia 2010, wtorek, 19.00
WIECZÓR GRECKI: ANNA FABER, LUIZA FIGIEL, PIOTR SAWICKI
"TRADYCJA I IMPROWIZACJA" (muzyka grecka, warsztaty tańca)
11 sierpnia 2010, środa, 19.00
BEATA PRZYBYTEK (jazz)
12 sierpnia 2010, czwartek, 20.30
FILM CZESKI: "MĘŻCZYZNA IDEALNY", REŻ. FILIP RENČ, 2005
(komedia romantyczna, 100')
13 sierpnia 2010, piątek, 19.00
MAREK RAVSKI "KAZIMIERSKA SYNAGOGA" (recital)
14 sierpnia 2010, sobota, 19.00
LENA LEDOFF I JOANNA MORSKA "SOPRANOFORTE"
(Fryderyk Chopin na jazzowo)
ZOFIA WIKTORIA DOBROWOLSKA "NASTROJE W BIESZCZADACH UKRYTE" (wystawa malarstwa)
15 sierpnia 2010, niedziela, 11.00
PORANEK FAMILIJNY: TEATR POD ORZEŁKIEM "ALI BABA I CZTERECH ROZBÓJNIKÓW" (spektakl lalkowy)
15 sierpnia 2010, niedziela, 19.00
GRUPA OPEROWA LAKMÉ "PRZETAŃCZYĆ CAŁĄ NOC"
(najpiękniejsze fragmenty oper i operetek)
ZOFIA WIKTORIA DOBROWOLSKA "NASTROJE W BIESZCZADACH UKRYTE"
(wystawa malarstwa)
16 sierpnia 2010, poniedziałek, 19.00
JOLANTA LITWIN-SARZYŃSKA "MOJA MAMA JENIS"
(monodram muzyczny)
17 sierpnia 2010, wtorek, 19.00
LEONID VOLODKO "WYŻSZE UCZUCIA"
(klasyczne ballady i romanse, światowe przeboje)
18 sierpnia 2010, środa, 19.00
MAŁGORZATA DŁUGOSZ, IRENA JEZIERSKA I WITOLD MATULKA "BELCANTO" (pieśni, arie i duety operetkowe)
19 sierpnia 2010, czwartek, 20.30
FILM CZESKI: "MŁODE WINO", REŻ. TOMÁŠ BAŘINA, 2008 (komedia, 90')
20 sierpnia 2010, piątek, 19.00
BELTAINE (muzyka celtycka - nowe brzmienia)
21 sierpnia 2010, sobota, 19.00
NATU - NATALIA PRZYBYSZ (soul, funk, afro bit, jazz)
TRIODEON (support)
JAKUB PUCHALSKI "POZNAJ SIEBIE, POZNAJĄC ŚWIAT" (wystawa fotografii)
22 sierpnia 2010, niedziela, 11.00
PORANEK FAMILIJNY: TEATR WARIACJA "ODYSEJA" (spektakl)
22 sierpnia 2010, niedziela, 19.00
BEND MARCINA MASECKIEGO
(premierowy projekt Marcina Maseckiego - muzyka współczesna)|
JAKUB PUCHALSKI "POZNAJ SIEBIE, POZNAJĄC ŚWIAT" (wystawa fotografii)
23 sierpnia 2010, poniedziałek, 19.00
PROJEKT VOLODIA (piosenki Włodzimierza Wysockiego w nowym brzmieniu)
24 sierpnia 2010, wtorek, 19.00
HAMAK ANTI-AGE (big beat, rock'n'roll, rock, country)
25 sierpnia 2010, środa, 19.00
HARMONIUM DUO "MUZYKA ŚWIATA" (koncert na dwa akordeony)
26 sierpnia 2010, czwartek, 20.30
FILM CZESKI: "NA ZŁAMANIE KARKU", REŻ. JAN HŘEBEJK, 2004 (komediodramat, 110')
27 sierpnia 2010, piątek, 19.00
"BOM DIA BRASIL - TANECZNA PODRÓŻ PO BRAZYLII" - CAPOEIRA UNICAR WARSZAWA, SAMBA ARTE AS BELEZAS DO BRASIL,
PAWEŁ KUCHARCZUK (fiesta brazylijska)
28 sierpnia 2010, sobota, 19.00
SENTIDO DEL TANGO "ZAPRASZAMY DO TANGA" (Tango Nuevo)
IZA MOCZARNA-PASIEK "CIĘCIE" (wystawa fotografii)
29 sierpnia 2010, niedziela, 11.00
PORANEK FAMILIJNY: ARKADJA TEATR "SHOW AND SZAŁ"
(widowisko kabaretowo-estradowe)
29 sierpnia 2010, niedziela, 19.00
"JAZZ STORY" - JANUSZ SZPROT I MIECZYSŁAW MAZUR (ragtime), NEW ORLEAN'S JAZZ BAND (klasyczny jazz nowoorleański),
VISTULA RIVER BRASS BAND (dixieland), KEEP YOUR HEART RIGHT (freejazz)
IZA MOCZARNA-PASIEK "CIĘCIE" (wystawa fotografii)
30 sierpnia 2010, poniedziałek, 19.00
BIG BAND JAZZ COMBO-VOLTA POD DYREKCJĄ WOJCIECHA KULCZYCKIEGO (swing)
31 sierpnia 2010, wtorek, 19.00
TOMEK BIELECKI "BLUES 66" (jubileusz 25-lecia pracy twórczej)
GODZ. 10.00 - PORANNA STREFA ARTYSTYCZNA
DZIECIĘCA STREFA ARTYSTYCZNA
dla dzieci i grup zorganizowanych
3-26 sierpnia 2010, wtorki i czwartki, 10.00-12.00
spektakle, legendy, warsztaty ekologiczne, pokazy tańca, wioska ludzi pierwotnych, konkursy i quizy
PORANNA STREFA ARTYSTYCZNA
PLENER MALARSKI
2-13 sierpnia 2010, od poniedziałku do piąteku, 10.00-13.00
dla młodzieży licealnej, studentów, dorosłych, seniorów
prowadzenie: Krzysztof Dzienkiewicz, Żaneta Jezierska
2, 9, 16, 23 sierpnia 2010, poniedziałki, 10.00-13.00
PLENEROWE GRY STOLIKOWE - szachy, scrabble, brydż
prowadzenie: Sylwia Ross
SZKOŁA TAI CHI - chińskie ćwiczenia relaksacyjne dla młodzieży, osób dorosłych, prowadzenie: Hanna Tarnogrodzka
SZKOŁA QIGONG - chińska gimnastyka dla seniorów
prowadzenie: Hanna Tarnogrodzka
RADIO ARTPARK -
KORNELIUSZ PACUDA PREZENTUJE
4, 11, 18, 25 sierpnia 2010, środy, 10.00-13.00 dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych i seniorów
Tematy:
- Śpiewający kowboje: Johnny Cash, Willie Nelson, Kris Kristofferson
- Divy country: Dolly Parton, Patsy Cline, Shania Twain
- Country + Blues + Gospel = Rock And Roll: Elvis Presley, Jerry Lee Lewis
- Nashville dziś: Carrie Underwood, Taylor Swift, Rascal Flatts
TAŃCZ I RYSUJ
6, 13, 20, 27 sierpnia 2010, piątki, 10.00-13.00
warsztaty międzypokoleniowe - taniec towarzyski dla dorosłych i warsztaty plastyczne dla dzieci
prowadzenie: Anna Cendrowska (plastyka), Dawid Kopczyński (taniec)
Uwagi:
Park im. Marszałka Edwarda Śmigłego-Rydza. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.