FESTIWALE

XXIII edycja (od 08-07-2010 do 11-07-2010)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
Czwartek 8 / 07/ 2010 Thursday
Rynek Główny od strony Ratusza / Main Market Square: by the Town Hall tower
16.00: Kurnik / Chickenhouse Carbid Visual Theatre (Holland)
17.00: Spotkajmy się! / Meet Pete! Peter Sweet (USA)
18.00: Jak królik z kapelusza! / Pop-up! Slagman Producties (Holland)
19.00: Frigo Dis Bonjour la Dame (France)
21.00: Makbet: kim jest ten człowiek we krwi? / Macbeth: What bloodied man is that?
Teatr Biuro Podróży (Poland)
22.00: Powtarzaj za mną / Repeat after me Delreves (Spain)
Rynek Główny od strony kościoła św. Wojciecha / Main Market Square: by the Church of St. Adelbert
18.00: Czy to ja? / Is it me? Fullstop Acrobatic Theatre (Holland / UK)
19.00: Kurnik / Chickenhouse Carbid Visual Theatre (Holland)
20.00: Jak królik z kapelusza! / Pop-up! Slagman Producties (Holland)
Mały Rynek / Small Market Square
18.00: Inferno 2010 Foundation Degree in Performing Arts, Barnet College (UK)
19.00 Kwiat / The Flower The Zendegi Theatre Company (Iran)
20.00: Uliczne Potyczki / Street Wise EO.45 Theatre (UK)
21.00: Anakolut / Anacoluthon Krakowski Teatr Tańca (Nowohuckie Centrum Kultury)
(Poland)
22.00 Spotkać Prospero / To meet Prospero The Lviv Academic Theatre "Voskresinnia"
(Ukraine)
Plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego przed Galerią Krakowską / Jan Nowak-Jezioranski Square in front of Galeria Krakowska shopping centre.
14.00: Poznajmy się! / Meet Pete! Peter Sweet (USA)
15.00: Czy to ja? / Is it me? Fullstop Acrobatic Theatre (Holland/UK)
Drzewo na Plantach koło Barbakanu / A tree in the Planty park near the Barbican
18.00: Po to tylko, by marzyć / Just to dream Company Etoile De Mer (France)
Galeria Krzysztofory, ul. Szczepańska 2 / The Krzysztofory Gallery, 2 Szczepanska Street
17.00: Otello / Othello The Indra Theatre Group (Iran)
Podwórko Muzeum Etnograficznego im. Seweryna Udzieli , Plac Wolnica 1/ Courtyard of the Etnographic Museum, 1 Wolnica Square
21.30: Sprawa Kamieniarza / The Case of the Stonemason Teatr Figur Kraków (Poland)
Piątek 9 / 07/ 2010 Friday
Rynek Główny od strony Ratusza / Main Market Square: by the Town Hall tower
18.00: Kurnik / Chickenhouse Carbid Visual Theatre (Holland)
19.00: Jak królik z kapelusza! / Pop-up! Slagman Producties (Holland)
21.00: Ślepcy / The Blind Teatr KTO (Poland)
22.00: Powtarzaj za mną / Repeat after me Delreves (Spain)
Rynek Główny od strony kościoła św. Wojciecha / Main Market Square: by the Church of St. Adelbert
16.00: Kurnik / Chickenhouse Carbid Visual Theatre (Holland)
17.00: Czy to ja? / Is it me? Fullstop Acrobatic Theatre (Holland/UK)
Mały Rynek / Small Market Square
20.00: Stuknięty Pierrot / Moonstruck Pierrot The Masca Theatre (Romania)
21.00: Anakolut / Anacoluthon Krakowski Teatr Tańca (Nowohuckie Centrum Kultury)
(Poland)
Plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego przed Galerią Krakowską / Jan Nowak-Jezioranski Square in front of the Galeria Krakowska shopping centre.
14.00: Jak królik z kapelusza! / Pop-up! Slagman Producties (Holland)
15.00: Czy to ja? / Is it me? Fullstop Acrobatic Theatre (Holland/UK)
Drzewo na Plantach koło Barbakanu / A tree in the Planty park near the Barbikan
18.00: Po to tylko, by marzyć / Just to dream Company Etoile De Mer (France)
Galeria Krzysztofory, ulica Szczepańska 2 / The Krzysztofory Gallery, 2 Szczepanska Street
17.00: Otello / Othello The Indra Theatre Group (Iran)
Podwórko Muzeum Etnograficznego im. Seweryna Udzieli , Plac Wolnica 1 / Courtyard of the Etnographic Museum, 1 Wolnica Square
21.30: Sprawa Kamieniarza / The Case of the Stonemason Teatr Figur Kraków (Poland)
Rynek w Nowym Sączu / Main Square in Nowy Sacz
16.00: Poznajmy się! / Meet Pete! Peter Sweet (USA)
17.00: Inferno 2010 Foundation Degree in Performing Arts, Barnet College (UK)
18.00: Kwiat / The Flower The Zendegi Theatre Company (Iran)
19.00: Frigo Dis Bonjour la Dame (France)
20.00: Uliczne Potyczki / Street Wise EO.45 Theatre (UK)
21.00: Glisssssssssendo Le Snob et cies (France)
Sobota 10 / 07/ 2010 Saturday
Rynek Główny od strony Ratusza / Main Market Square: by the Town Hall tower
17.00: Uliczne Potyczki / Street Wise EO.45 Theatre (UK)
18.00: Kurnik / Chickenhouse Carbid Visual Theatre (Holland)
19.00: Inferno 2010 Foundation Degree in Performing Arts, Barnet College (UK)
21.00: Glisssssssssendo Le Snob et cies (France)
22.00: Powtarzaj za mną / Repeat after me Delreves (Spain)
Rynek Główny od strony kościoła św. Wojciecha / Main Market Square: by the Church of St. Adelbert
16.00: Kurnik / Chickenhouse Carbid Visual Theatre (Holland)
17.00: Czy to ja? / Is it me? Fullstop Acrobatic Theatre (Holland/UK)
Mały Rynek / Small Market Square
17.00: Poznajmy się! / Meet Pete! Peter Sweet (USA)
18.00: Jak królik z kapelusza! / Pop-up! Slagman Producties (Holland)
19.00: Frigo Dis Bonjour la Dame (France)
21.00: Anakolut / Anacoluthon Krakowski Teatr Tańca (Nowohuckie Centrum Kultury)
(Poland)
22.00: Sen o Don Kichocie / The Dream About Don Quixote The Brest Academic Drama Theatre (Belarus)
Plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego przed Galerią Krakowską / Jan Nowak-Jezioranski Square in front of Galeria Krakowska shopping centre
14.00: Poznajmy się! / Meet Pete! Peter Sweet (USA)
15.00: Is it me? Fullstop Acrobatic Theatre (Holland/UK)
16.00: Kwiat / The Flower The Zendegi Theatre Company (Iran)
17.00: Powrót wesołych strażników / The Merry Guards' Return The Masca Theatre
(Romania)
Drzewo na Plantach koło Barbakanu / A tree in the Planty park near the Barbican
18.00: Po to tylko, by marzyć / Just to dream Company Etoile De Mer (France)
Galeria Krzysztofory, ul. Szczepańska 2 / The Krzysztofory Gallery, 2 Szczepanska Street
17.00: Otello / Othello The Indra Theatre Group (Iran)
Podwórko Muzeum Etnograficznego im. Seweryna Udzieli , Plac Wolnica 1 / Courtyard of the Etnographic Museum, 1 Wolnica Square
21.30: Sprawa Kamieniarza / The Case of the Stonemason Teatr Figur Kraków (Poland)
Niedziela 11 / 07/ 2010 Sunday
Rynek Główny od strony Ratusza / Main Market Square: by the Town Hall tower
16.00: Poznajmy się! / Meet Pete! Peter Sweet (USA)
17.00: Kwiat / The Flower The Zendegi Theatre Company (Iran)
18.00: Powrót wesołych strażnikow / The Merry Guards Return The Masca Theatre
(Romania)
19.00: Kurnik / Chickenhouse Carbid Visual Theatre (Holland)
19.30: Powtarzaj za mną / Repeat after me Delreves (Spain)
21.00: Mobile Homme Transe Express (France)
Rynek Główny od strony kościoła św. Wojciecha / Main Market Square: by the Church of St. Adelbert
16.00: Kurnik / Chickenhouse Carbid Visual Theatre (Holland)
17.00: Czy to ja? / Is it me? Fullstop Acrobatic Theatre (Holland/UK)
Mały Rynek / Small Market Square
19.00: Jak królik z kapelusza! / Pop-up! Slagman Producties (Holland)
20.00: Anakolut / Anacoluthon Krakowski Teatr Tańca (Nowohuckie Centrum Kultury)
(Poland)
Plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego przed Galerią Krakowską / Jan Nowak-Jezioranski Square in front of Galeria Krakowska shopping centre.
14.00: Poznajmy się! / Meet Pete! Peter Sweet (USA)
15.00: Czy to ja? / Is it me? Fullstop Acrobatic Theatre (Holland/UK)
16.00: Inferno 2010 Foundation Degree in Performing Arts, Barnet College (UK)
17.00: Frigo Dis Bonjour la Dame (France)
18.00: Uliczne Potyczki / Street Wise EO.45 Theatre (UK)
Drzewo na Plantach koło Barbakanu / A tree in the Planty park near the Barbican
18.00: Po to tylko, by marzyć / Just to dream Company Etoile De Mer (France)
Galeria Krzysztofory, ul. Szczepańska 2 / The Krzysztofory Gallery, 2 Szczepanska Street
17.00 : Otello / Othello The Indra Theatre Group (Iran)