FESTIWALE

VI edycja (od 19-06-2010 do 27-06-2010)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
19 czerwca, godz.16.00 - con tatto grupa Da Motus ze Szwajcarii - Rynek Starego Miasta
20 czerwca, godz.15.00 - con tatto, grupa Da Motus ze Szwajcarii - Rynek Starego Miasta
20 czerwca, godz. 17.30 - Takako Matsuda (Japonia) Letter from Lady L. - Stara ProchOFFNIA
20 czerwca, godz. 21 - Jabłko - Elle Danse ze Słowacji - Centralny Basen Artstyczny
20 czerwca, godz. 19.15 - Białoruś tańczy w Warszawie , zespoły: D.O.Z.S.K.I, TAD, Karakuły i grupa Wydziału Choreografii z Mińska - Collegium Nobilium
21 czerwca, godz. 18.00 - Roam - zespół Toma Dale z Anglii - Stara Prochownia
21 czerwca, godz. 20.00 - 4 Men, Alice and Deer - zespół Yossi Berga z Izraela - Teatr Wielki
22 czerwca, godz. 18,00 - Posed- Studio Tanca ze Słowacji - Stara Prochownia
22 czerwca, godz. 20.00 - The Amnesic Days of the Polar Night - ( Czechy )- grupa Ioany Mony Popovici - Centralny Basen Artystyczny
23 czerwca, godz. 18.00 - Aura (Litwa) Aseptic Zone for Lituanian Songs - Centralny Basen Artystyczny
23 czerwca, godz. 20.00 - Prima - grupa Le Saar z USA - Collegium Nobilium
24 czerwca, godz. 18.00 Phases - grupa Fine 5 z Estonii
- Centralny Basen Artystyczny
24 czerwca, godz. 20.00 Głos i Małe historie opowiedziane przyjacielowi Eccentrik Ballet (Rosja) - Collegium Nobilium
25 czerwca, godz. 20.00 Placebo - grupa Saschy Engela z Izraela - Stara Prochownia
25 czerwca, godz. 18.00 Mas o menos un Dia - grupa Larumbe Danza z Hiszpanii - Centralny Basen Artystyczny
26 czerwca, godz. 16.00 L'envol du vent II Tschekpo Dance Company ( Niemcy ) - Stara Prochownia
26 czerwca, godz. 17.30 Mighty Mat Pogo grupa Giulii Mureddu z Holandii - Centralny Basen Artystyczny
26 czerwca, godz. 19.15 Fuera de Campo - teatr Zawirowania z Polski - Stara Prochownia
26.06. , godz.21.00 SIN (Węgry) Dance In Cafe CBA
***
Warsztaty - Okęcka Sala Widowiskowa
19.06 Takako Matsuda ( Japonia )
godz. 15.30 - 17.00
Wojciech Mochniej Polska / Kanada godz. 15.30 - 17.00
Tomas Nepsinsky
( Słowacja ) godz. 15.30 - 17.00
20.06 Takako Matsuda ( Japonia )
godz. 13.00 - 14.30
Wojciech Mochniej
(Polska/Kanada ) godz. 13.00 - 14.30
Tomas Nepsinsky
( Słowacja )
godz. 15.30 - 17.00
Anna Krysiak ( Polska )
godz. 15.30 - 17.00
21.06 Wojciech Mochniej Polska / Kanada godz. 15.30 - 17.00
Anna Krysiak ( Polska )
godz. 15.30 - 17.00
Tomas Nepsinsky
( Słowacja ) godz. 15.30 - 17.00
Iwona Olszowska ( Polska )
godz.17.15 -18.45
Takako Matsuda, ( Japonia )
godz. 17.15 - 18.45
Tomas Nepsinsky
( Słowacja )
godz. 17.15 - 18.45
22.06 Iwona Olszowska ( Polska )
godz.15.30 - 17.00
Yossi Berg/ Oded Graf
( Izrael ) godz. 14.00 - 17.00
Takako Matsuda, ( Japonia )
godz. 15.30 - 17.00
Hilde Elbers ( Holandia )
godz.17.15-18.45
Anna Krysiak (Polska )
godz. 17.15 - 18.45
Wojciech Mochniej Polska / Kanada godz. 17.15 - 18.45
23.06 Iwona Olszowska ( Polska )
godz.15.30 - 17.00
Yossi Berg/Oded Graf
( Izrael ) godz. 14.00 - 17.00
Hilde Elbers ( Holandia )
godz.17.15 - 18.45
Anna Krysiak ( Polska )
godz. 17.15 - 18.45
24.06 Lee Sher/ Saar Harari (USA )
godz.14.00 - 17.00
Julian Elizari Romeo/
Paulina Święcańska
( Argentyna/ Polska )
godz.15.30 - 17.00
Iwona Olszowska ( Polska )
godz.15.30 - 17.00
Szymon Osiński ( Polska )
godz.17.15 - 18.45
Hilde Elbers ( Holandia )
godz. 17.15 - 18.45
25.06 Lee Sher/ Saar Harari ( USA )
godz.14.00 - 17.00
Tchekpo Dan Agbetou ( Niemcy )
godz.14.00 - 17.00
Ramona Nagabczyńska
( Polska )
godz.15.30 - 17.00
Szymon Osiński ( Polska )
godz.17.15 - 18.45
Julian Elizari Romeo/
Paulina Święcańska
( Argentyna/ Polska )
godz.17.15 -18.45
Hilde Elbers ( Holandia )
godz. 17.15 - 18.45
26.06 Tchekpo Dan Agbetou
( Niemcy )
godz.10.00 - 13.00
Ramona Nagabczyńska
( Polska )
godz.10.00 - 13.00
Zoltán Grecsó, ( Węgry )
11.30 - 13.00
Szymon Osiński ( Polska )
godz.13.30- 15.00
Julian Elizari Romeo/
Paulina Święcańska
( Argentyna/ Polska )
godz.13.30 - 15.00
Ádám Zambrzycki ( Węgry)
13.30 - 15.00
27.06 Szymon Osiński ( Polska )
godz.13.00- 14.30
Julian Elizari Romeo/
Paulina Święcańska
( Argentyna/ Polska )
godz.13.00 - 14.30
Zoltán Grecsó, ( Węgry )
13.00 - 14.30
27.06 Ramona Nagabczyńska
(Polska )
godz.15.00 - 16.30
Ádám Zambrzycki ( Węgry)
15.00 - 16.30
27.06 Uroczyste zakończenie
warsztatów 17.00 - 20.00 Okęcka Sala Widowiskowa.