FESTIWALE

XLV edycja (od 20-04-2010 do 25-04-2010)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
wtorek 20 kwietnia - INAUGURACJA FESTIWALU
15.30 - Wojtek Jabłoński i jego małe formy - otwarcie wystawy [TL Pleciuga]
16.00 (A+B) - Lipiec / Teatr na Woli, Warszawa [TL Pleciuga]
19.00 (A+B) - Macbeth / Teatr Pieśń Kozła, Wrocław [Teatr Współczesny]
21.00 (A+B) - Posing Project B - The Art of Seduction / Liquid Loft, Wiedeń [teren portu, ul. Bytomska 7]
**
środa 21 kwietnia
10.00 - Teatr wśród mód - panel dyskusyjny oraz pokaz filmów [Teatr Mały], wstęp wolny
16.00 (A) - V (F) ICD-10. Transformacje / Teatr Polski, Bydgoszcz [Teatr Współczesny]
16.00 (B) - Morze otwarte / Teatr Współczesny, Szczecin [Malarnia]
18.45 (A+B) - Pani z Birmy / Teatr Polonia, Warszawa [teren portu, ul. Bytomska 7]
21.00 (B) - V (F) ICD-10. Transformacje / Teatr Polski, Bydgoszcz [Teatr Współczesny]
21.00 (A) - Morze otwarte / Teatr Współczesny, Szczecin [Malarnia]
**
czwartek 22 kwietnia
10.00 - Teatr wśród mód - panel dyskusyjny oraz pokaz filmów [Teatr Mały], wstęp wolny
15.30 (A) - Niech żyje wojna!!! / Teatr Dramatyczny, Wałbrzych [Teatr Współczesny]
15.30 (B) - Kubuś i jego pan. Hołd w trzech aktach dla Denisa Diderota / Teatr Lalek Pleciuga, Szczecin [TL Pleciuga]
17.40 (A) - Paranoicy i Pszczelarze / Teatr Ósmego Dnia, Poznań [Teatr Polski]
18.30 (B) - Niech żyje wojna!!! / Teatr Dramatyczny, Wałbrzych [Teatr Współczesny]
19.15 (A) - Kubuś i jego pan. Hołd w trzech aktach dla Denisa Diderota / Teatr Lalek Pleciuga, Szczecin [TL Pleciuga]
21.00 (B) - Paranoicy i Pszczelarze / Teatr Ósmego Dnia, Poznań [Teatr Polski]
22.00 (A) - SEIGRADI concerto per voce e musiche sintetiche / Santasangre, Rzym [hala PKP Energetyka SA Zakład Pomorski], dodatkowe wejściówki
***
piątek 23 kwietnia - DZIEŃ TRANSGRANICZNY (szczecińsko-bröllińsko-berliński)
dla karnetu A
Szczecin, Teatr Lalek Pleciuga
10.00 - Dark Matter / Kate McIntosh, Bruksela
Schloss Bröllin:
13.00 - Big heap/Mountain. Proposition 2: Reconstruction / Miet Warlop / CAMPO, Gandawa
Prezentacje:
Timebank / Grotest Maru, Berlin
Gimme shelter / Tanzinitative Hamburg
Berlin:
19.00 - Dritte Generation [Trzecia generacja] / Schaubühne am Lehniner Platz
21.30 - Ein Chor irrt sich gewaltig [Chór jest w wielkim błędzie] / Volksbühne am Rosa-Luxemburg-Platz
dla karnetu B
19.00 - Shofar - koncert Raphaela Rogińskiego, Mikołaja Trzaski i Macio Morettiego [TL Pleciuga]
21.30 - SEIGRADI concerto per voce e musiche sintetiche / Santasangre, Rzym [hala PKP Energetyka SA Zakład Pomorski], dodatkowe wejściówki
***
sobota 24 kwietnia
15.00 (B) - Lailonia / Teatr Kana, Szczecin [Teatr Kana]
15.00 (A) - Lis / Białostocki Teatr Lalek [Akademickie Centrum Kultury]
17.30 (A+B) - Samotność pól bawełnianych / Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce [TL Pleciuga]
19.45 (A) - Lailonia / Teatr Kana, Szczecin [Teatr Kana]
19.30 (B) - Lis / Białostocki Teatr Lalek [Akademickie Centrum Kultury]
22.00 Odyssee / Theater Titanick, Münster-Lipsk [nabrzeże Starówka]
24.00 Noc Performerów [Szczecin 2016]
19.00 Trylogia / Narodowy Stary Teatr, Kraków [spektakl biletowany, Teatr Współczesny]
***
niedziela 25 kwietnia
13.30 (A+B) - Kaspar / Wrocławski Teatr Współczesny [hala PKP Energetyka SA Zakład Pomorski]
18.00 (A+B) - Trylogia / Narodowy Stary Teatr, Kraków [Teatr Współczesny]