FESTIWALE

II edycja (od 08-05-2009 do 12-05-2009)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
8.05.2009 PIĄTEK
godz. 18.00 - uroczystość otwarcia festiwalu
spektakl "Kwiat paproci"- Teatr Lalki "Tęcza"
SALA TEATRU LALKI "TĘCZA" - ul. Waryńskiego 2
***
9.05.2009 SOBOTA
godz. 12.00 - "BAŚNIOWY KOROWÓD" ulicami miasta Słupska
PLAC ZWYCIĘSTWA
STARY RYNEK
godz. 15.00 i 17.30 - "FASOULIS" - GRECJA
Teatr Lalek "AYUSAYA!" - Ateny
MAŁA SCENA-POLSKA FILHARMONIA "SINFONIA BALTICA", ul. Jana Pawła II 3,
godz. 16.00 i 20.30 - "OSIEM ŚWIATEŁ CHANUKI" -POLSKA
Teatr Lalki i Aktora "KUBUŚ" - Kielce
DUŻA SCENA-POLSKA FILHARMONIA "SINFONIA BALTICA", ul. Jana Pawła II 3
godz. 16.00 i 18.00 - "ROZKOŁYSANE MARIONETKI" - CZECHY
Pavel Vangeli - Roztoky u Prahy
SALA TEATRU LALKI "TĘCZA" - ul. Waryńskiego 2
godz. 16.00 i 19.00 - "KSIĘŻNICZKA NA ZIARNKU GROCHU" - SŁOWENIA
Teatr Lalek "MARIBOR" - Maribor
SALA OŚRODKA TEATRALNEGO "RONDO", ul. Niedziałkowskiego 5
***
10.05.2009 NIEDZIELA
godz. 10.00 i 12.00 - "WSPANIAŁY CYRK STANELLIEGO" - ANGLIA
Teatr UpFront - Carlisle
SALA OŚRODKA TEATRALNEGO "RONDO", ul. Niedziałkowskiego 5
godz. 12.00 i 16.00 - "OPOWIEŚĆ O KROPELCE DESZCZU" - LITWA
Teatr Lalki - Kowno
DUŻA SCENA-POLSKA FILHARMONIA "SINFONIA BALTICA", ul. Jana Pawła II
godz. 11.00 i 13.00 - "STARY CZŁOWIEK I OSIOŁ" - SZWECJA
Teatr Staffana Björklunds'a - Kävlinge
SALA TEATRU LALKI "TĘCZA", ul.Waryńskiego 2
***
11.05.2009 PONIEDZIAŁEK
godz. 10.00 i 12.00 - "BRZYDKIE KACZĄTKO" - SŁOWENIA
"Mini" Teatr - Ljubljana
SALA OŚRODKA TEATRALNEGO "RONDO", ul. Niedziałkowskiego 5
godz. 9.00 i 12.00 - "PAN KOTEK" - ESTONIA
Teatr "ILMARINE" - Narva
SALA TEATRU LALKI "TĘCZA", ul.Waryńskiego 2
godz. 11.00 i 13.00 - "CALINECZKA" - WĘGRY
Teatr Lalek "KABOCA" - Veszprem
MAŁA SCENA-POLSKA FILHARMONIA "SINFONIA BALTICA", ul.Jana Pawła II 3
godz. 12.00 i 16.00 - "DO DWÓCH RAZY SZTUKA" - AUSTRIA
Teatr Figur Karin Schäfer-Neusieul
DUŻA SCENA POLSKA FILHARMONIA "SINFONIA BALTICA", ul. Jana Pawła II 3
***
12.05.2009 WTOREK
godz. 9.00 i 12.00 - "MAŁYM JA JESTEM JA" - NIEMCY
Teatr Śmiechu- Frankfurt nad Odrą
SALA OŚRODKA TEATRALNEGO "RONDO", ul. Niedziałkowskiego 5
godz. 10.00 i 12.00 - "WASSILISSA" - BELGIA
Teatr Marionetek "GOLEM" - Charleroi
SALA TEATRU LALKI "TĘCZA", ul.Waryńskiego 2
godz. 11.00 i 15.00 - "KRÓLOWA TRAWIASTEGO WĘŻA" - LITWA
Wileński Teatr" LL" - Wilno
DUŻA SCENA - POLSKA FILHARMONIA "SINFONIA BALTICA" ul. Jana Pawła II