FESTIWALE

XL edycja (od 20-04-2005 do 24-04-2005)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
19.04
Macbeth,Theater Vorpommern Greisfswald/Stralsund, Niemcy (g. 19)
Musica Genera (g. 21)
20.04
Sesja teatrologiczna "Teatr małych form - konwencje i zjawiska" (g. 10)
Parada (g. 16)
Szelmostwa Skapena,Teatr Montownia, Warszawa (g. 17.30)
Imię, Teatr Pleciuga, Szczecin (g. 18.45)
Skrzyneczka bez pudła, Teatr im. A. Mickiewicza, Częstochowa (g. 19)
Więź, Teatr Studio, Warszawa (g. 20.35)
Imię, Teatr Pleciuga, Szczecin (g. 22.35)
Skrzyneczka bez pudła, Teatr im. A. Mickiewicza, Częstochowa (g. 22.35)
21.04
Sesja teatrologiczna "Teatr małych form - konwencje i zjawiska" (g. 10)
Kamień i popioły, Teatr Polski im. H. Konieczki, Bydgoszcz (g. 16)
Sen o jesieni, Teatr im. J. Słowackiego, Kraków (g. 16)
Ostatnia ucieczka, Wrocławski Teatr Lalek (g. 18)
Kamień i popioły, Teatr Polski im. H. Konieczki, Bydgoszcz (g. 19.15)
Sen o jesieni, Teatr im. J. Słowackiego, Kraków (g. 19.15)
Motion Trio (g. 21.30)
22.04
Sesja teatrologiczna "Teatr małych form - konwencje i zjawiska" (g. 10)
Zona, Teatr im. H. Modrzejewskiej, Legnica
(g. 16)
Sprawcy, Teatr im. Jaracza, Łódź (g. 16)
Zwał, Teatr Polski z Poznania (g. 17.15)
Zona, Teatr im. H. Modrzejewskiej, Legnica
(g. 19.45)
Sprawcy, Teatr im. Jaracza, Łódź (g. 19.45)
Biesiada u hrabiny Kotłubaj, Teatr Studio, Warszawa(g. 21.45)
Skaza, Teatr Krypta, Szczecin (21.45)
Miłość i pożądanie, Multimedialny koncert Rh+, Warszawa (g. 23)
23.04
Panel dyskusyjny "Formy małej formy" (g. 10)
Perechodnik/Bauman, Komuna Otwock, Karczew (g. 15)
Trans-Atlantyk, Teatr Provisorium i Kompania "Teatr", Lublin (g. 15)
Scenariusz dla trzech aktorów, Teatr STU, Kraków (g. 16.50)
Perechodnik/Bauman, Komuna Otwock, Karczew (g. 18.30)
Trans-Atlantyk, Teatr Provisorium i Kompania "Teatr", Lublin (g. 19)
Biesiada u hrabiny Kotłubaj, Teatr Studio, Warszawa(g. 20.30)
Skaza, Teatr Krypta, Szczecin (g. 20)
Pokazy warsztatowe: Mądzik, Stillmark, Wiegand (g. 21.45)
Noc performerów (g. 23)
24.04
Panel dyskusyjny "Formy małej formy" (g. 10)
Śmierć Wenecji, Stowarzyszenie Targowa 62, Łódź (g. 14.30)
Jeż, Teatr K3, Białystok - premiera (g. 14.30)
Oskar i pani Róża, T. Współczesny, Szczecin (g. 16.30)
Śmierć Wenecji, Stowarzyszenie Targowa 62, Łódź (g. 18)
Jeż, Teatr K3, Białystok - premiera (g. 18)
Belfer w wykonaniu Wojciecha Pszoniaka (g. 20.30)
25.04
Belfer w wykonaniu Wojciecha Pszoniaka (g. 19)