FESTIWALE

VI edycja (od 14-10-2004 do 17-10-2004)
Przejdź do: Program  Recenzje
Program:
PROLOG
11- 12 PAŹDZIERNIKA
Zestawy Gombrowiczowskie (prowadzi Mariusz Knorowski
Warsztaty Reduta Berlin Schauspielschule): 11-12.10 (g.10).
Mieszczanin Szlachcicem (Teatr Powszechny,
Radom): 13 (g. 18)
14-17
Warsztaty Compagne La Machine;
Warsztaty Reduta - Berlin Schauspielschule : 14 (g. 10-14);
Otwarcie wystawy Ja - Gombrowicz: 14 (g. 16);
Biesiada z premedytacją (Teatr Korez z Katowic): 14 (g. 17);
Uroczyste otwarcie Festiwalu Krzeselka Lorda Blotton przed Teatrem lub w Foyer,
Chór Miasta Radomia pod dyrekcją księdza Wojciecha Szarego;
Prezentacja książki multimedialnej Iwona Agaty Borowej;
Wodzirej Multimedialny, Antoni Grzybek VJ: 14 (g 18. 15);
Gala Operetkowa (Teatr Muzyczny, Łódź): 14 (g. 19);
Opowieści Argentyńskie (Teatr Polski, Poznań):14 (g. 21.30);
Gala koncertowa Buch - Bachem, Krzysztof Szwajgier z zespołem: 14 (g. 23);
Warsztaty tłumaczy i sympozjun Gombrowiczologów Warsztaty Compagne La Machine;
Warsztaty Reduta - Berlin Schauspielschule: 15 (g. 19-14);
Prezentacja filmu Krzysztofa Miklaszewskiego o Gombrowiczu,.
Prezentacja książki Witoldo, Distancia z udziałem autora i reżysera: 15 (g. 16);
Aria performera - Robert Kuśmirowski: 15 (g. 17);
Biesiada u hrabiny Kotłubaj (Teatr Studio, Warszawa): 15 (g. 18);
Cztery etiudy animowane z cyklu Ja - człowiek
Antoni Grzybek, VJ: 15 (g. 19.15
Meditations on Virginity (Teatr UCLA, USA): 15 (g. 20);
ku Operetce - akt 1, zdarzenie: 15 (g. 21.o8);
Kilka błyskotliwych spostrzeżeń ala Gombrowicz (Teatr Dada von Bzdulov, Gdańsk): 15 (g. 21.30)
Trans- Atlantyk. Projekt (Teatr Powszechny, Radom): 15 (g. 23);
Warsztaty tłumaczy i sympozjun Gombrowiczologów
Warsztaty Compagne La Machine
Warsztaty Reduta - Berlin Schauspielschule: 16 (g. 10-14);
z tamtej strony ulicy - pisarze o Gombrowiczu
Stefan Chwin, Mariusz Sieniewicz i inni: 16 (g. 14.30);
Trans-Atlantyk (Teatr Montownia, Warszawa): 16 (g.16);
ku Operetce - akt II, zdarzenie Wodzirej Multimedialny
Antoni Grzybek VJ: 16 (g. 17.30);
Rodzina Siemianokow (Teatr The clown Theatre Licedei, Rosja): 16 (g. 18),
Improwizacje na temat Gombrowicza (Kwartet A2 Krzysztofa Majchrzaka): 16 (g. 20);
Arie performera, Janusz Bałdyga: 16 (g. 21.30);
Warsztaty Compagnie La machine prezentacja - efekt:16 (g.22);
Ślub - Akt podróżny (Teatr Powszechny, Radom): 16 (g. 23);
Warsztaty Reduta Berlin Schauspielschule - pokaz efektów: 16 (g. 24);
Wycieczka autokarowa Śladami Gombrowicza wraz z prezentacją książki Gębą stąd - prowadzi Zbigniew Tyczyński: 17 (g. 9-16
Iwona księżniczka Burgunda (Compagnie La machine, Francja): 17 (g. 16);
Prezentacja efektów Warsztatów tłumaczy - Słownik
multimedialny Gombrowicza
Prezentacja projektu Sąda Wodzirej Multimedialny Antoni Grzybek, VJ : 17 (g. 17);
Iwona księżniczka Burgunda (Compagnie La Machine,
Francja): 17 (g. 19);
ku Operetce -akt III, finał: 17 (g. 20.30
Gala Koncertowa Zdzisława Piernika: 17 (g. 22);
Sąda, Joanna Wilengowska: 17 (g. 23);
Bankiet operetkowy: 17 (g. 24).
Codziennie:
Klub Festiwalowy - Fanaberia - prezentuje multimedia, etiudy....
Czynny w godzinach od 12 do rana