RECENZJE

27-04-2015
W poszukiwaniu teatru
Zakończona niedawno jubileuszowa 50 (!) edycja Przeglądu Teatrów Małych Form Kontrapunkt imponowała ilością i różnorodnością teatralnych zjawisk. Co zresztą stanowi w pewnym sensie tradycję, znak rozpoznawczy i największą chyba wartość szczecińskiego przeglądu - pisze dla e-teatru Michał Centkowski.
27-04-2015
Wow, naprawdę czekaliście właśnie na mnie?
"Stopklatka" Maliny Prześlugi w reżyserii Jakuba Zubrzyckiego w Teatrze Powszechnym w Łodzi. Pisze Piotr Grobliński w portalu e-kalejdoskop.pl.
27-04-2015
W skorupie własnego ciała
"Stopklatka" Maliny Prześlugi w reżyserii Jakuba Zubrzyckiego w Teatrze Powszechnym w Łodzi. Pisze Małgorzata Karbowiak w portalu e-kalejdoskop.pl.
27-04-2015
Przyczepy pełne fatamorgany
"Baby Doll" Tennessee Williamsa w reż. Barbary Wiśniewskiej w Teatrze Studio w Warszawie. Pisze Izabela Lewkowicz w Teatraliach.
27-04-2015
Diabelnie wciągający spektakl
"Potępienie Fausta" Hectora Berlioza w reż. Macieja Prusa Opery Nova w Bydgoszczy na XXII Bydgoskim Festiwalu Operowym. Pisze Katarzyna Bogucka w Expressie Bydgoskim.
27-04-2015
Kontrapunkt z niedosytem
O 50. Przeglądzie Teatrów Małych Form Kontrapunkt w Szczecinie pisze Małgorzata Klimaczak w Głosie Szczecińskim.
27-04-2015
Mefisto w czerwonych lakierkach a'la Maleńczuk
"Potępienie Fausta" Hectora Berlioza w reż. Macieja Prusa Opery Nova w Bydgoszczy na XXII Bydgoskim Festiwalu Operowym. Pisze Alicja Polewska w Gazecie Pomorskiej.
27-04-2015
Życiowy skok
"Stopklatka" Maliny Prześlugi w reżyserii Jakuba Zubrzyckiego w Teatrze Powszechnym w Łodzi. Pisze Renata Sas w Expressie Ilustrowanym.
27-04-2015
Faust i Małgorzata zachwycają, Mefisto uwodzi
"Potępienie Fausta" Hectora Berlioza w reż. Macieja Prusa Opery Nova w Bydgoszczy na XXII Bydgoskim Festiwalu Operowym. Pisze Marta Leszczyńska w Gazecie Wyborczej - Bydgoszcz.
27-04-2015
Pseudofilozoficzny bełkot
"Folwark" wg scenariusza zespołu, w reż. Katarzyny Donner Teatru Srebrna Góra w Scenie Roboczej - Centrum Rezydencji Teatralnej w Poznaniu. Pisze Stefan Drajewski w Polsce Głosie Wielkopolskim.
(aktualna strona: 1) następna strona »