RECENZJE

02-09-2015
Zawartość Bogusławskiego w Bogusławskim
"Antreprener w kłopotach" Domenico Cimarosy w reż. Zuzanny Głowackiej na II Festiwalu Opera Know-how w Poznaniu. Pisze Magdalena Mateja w portalu kultura.poznan.pl.
01-09-2015
Bieszczadzkie Zakapiory bohaterami sztuki. Premiera w cerkwi
Wyżej niż Połonina. Saga w VI aktach" wg scenar. i w reż. Tomasza A. Żaka z Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie w Cerkwi w Baligrodzie. Pisze Anna Gorczyca w Gazecie Wyborczej - Rzeszów.
01-09-2015
Ech, te bieszczadzkie połoniny, zwabiły teatr wędrowny
"Wyżej niż Połonina. Saga w VI aktach" wg scenar. i w reż. Tomasza A. Żaka z Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie w Cerkwi w Baligrodzie. Pisze Aneta Gieroń w portalu biznesistyl.pl.
01-09-2015
Tę sztukę może zrozumieć tylko miłośnik gór
"Wyżej niż Połonina. Saga w VI aktach" wg scenar. i w reż. Tomasza A. Żaka z Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie w Cerkwi w Baligrodzie. Pisze Barbara Kędzierska w portalu twinn.pl.
01-09-2015
Zaćmienie
"Faraon" Bolesława Prusa w reż. Adama Nalepy w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku. Pisze Michał Centkowski w Newsweeku.
01-09-2015
Poligon na Kujawach
"Lilla Weneda" Juliusza Słowackiego w reż. Michała Zadary w Teatrze Powszechnym w Warszawie. Pisze Dionizy Kurz na swoim blogu.
01-09-2015
Świat zwariował, a my z nim
"Opowieści o zwyczajnym szaleństwie" Petra Zelenki w Teatrze im. Witkiewicza w Zakopanem. Pisze Beata Zalot w Tygodniku Podhalańskim.
01-09-2015
Miłość nie umiera nigdy, czyli "Love story"
"Love Story" wg Ericha Segala w reż. Zbigniewa Kułagowskiego w Nowym Teatrze w Słupsku. Pisze Katarzyna Wysocka w Gazecie Świętojańskiej.
01-09-2015
Jakie było "Psie serce" w płockim teatrze? Przerażające...
"Psie serce" Michaiła Bułhakowa w reż. Krzysztofa Prusa w Teatrze im Szaniawskiego w Płocku. Pisze Milena Orłowska w Gazecie Wyborczej - Płock.
31-08-2015
Love story, które wciąż wyciska łzy
"Love Story" wg Ericha Segala w reż. Zbigniewa Kułagowskiego w Nowym Teatrze w Słupsku. Pisze Magdalena Olechnowicz w Głosie Pomorza.
(aktualna strona: 1) następna strona »