RECENZJE

29-08-2016
Wędrówką życie jest człowieka
"Poza horyzont" Kieleckiego Teatru Tańca na XIII Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Tańca w Poznaniu. Pisze Monika Nawrocka-Leśnik w portalu kultura.poznan.pl.
29-08-2016
Kim będziesz za chwilę?
"Speed dates show" grupy teatralnej Witamina T (Wydział Teatru Tańca PWST w Bytomiu) na XIII Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Tańca w Poznaniu. Pisze Agnieszka Dul w portalu kultura.poznan.pl.
29-08-2016
Czarny kot na scenie
"Czarna Śmierć" w reż. Macieja Masztalskiego w Teatrze Ad Spectatores we Wrocławiu. Pisze Jarosław Klebaniuk w portalu Teatr dla Was.
29-08-2016
Inna odsłona pisarza w "Songu o Brechcie"
"Song o Brechcie" Duśki Markowskiej-Resich w reż. autorki w Teatrze Kamienica w Warszawie. Pisze Wojciech Giczkowski w portalu Teatr dla Was.
27-08-2016
Groteskowy Wagner
"Tristan i Izolda" Richarda Wagnera w reż. Mariusza Trelińskiego w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej. Pisze Temida Stankiewicz-Podhorecka w Naszym Dzienniku.
26-08-2016
Wszystko już było
"Wszystko co widać. OHIO" w choreogr. Joanny Czajkowskiej i Jacka Krawczyka z Sopockiego Teatru Tańca na XIII Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Tańca w Poznaniu. Pisze Agnieszka Dul w portalu kultura.poznan.pl.
26-08-2016
Świat na niby
"Udając ofiarę" Olega i Władimira Priesniakowów w reż. Krystyny Jandy w warszawskim Och-Teatrze. Pisze Hanna Karolak w Gościu Niedzielnym.
24-08-2016
Ja się w to nie bawię
"Tata wiesza się w lesie" Przemysława Pilarskiego w reż. Moniki Rejtner w Teatrze Studio w Warszawie, podczas XIV Ogólnopolskiego Przeglądu Monodramu Współczesnego. Pisze Wiesław Kowalski w portalu Teatr dla Was.
24-08-2016
Ahoj, przygodo!
"Piotruś Pan" Jamesa Matthew Barrie'ego w reż. Łukasza Kosa w Międzynarodowym Centrum Kultury Nowy Teatr w Warszawie. Pisze Hanna Karolak w Gościu Niedzielnym.
24-08-2016
Pytania w ruchu
"Pourquoi pas..." Tchekpo Dance Company na XIII Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Tańca w Poznaniu. Pisze Agnieszka Dul w portalu kultura.poznan.pl.
(aktualna strona: 1) następna strona »