RECENZJE

31-05-2016
Dydaktyka i praktyka
"Paluchy i szuflady" Magdy Fertacz w reż. Przemysława Jaszczaka w Teatrze Lalki i Aktora w Łomży. Pisze Andrzej Lis, członek Komisji Artystycznej XXII Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.
31-05-2016
Wojny podwórkowe
"Dziób w dziób" Maliny Prześlugi w reż. Macieja Gierłowskiego w Teatrze Lalki Tęcza w Słupsku. Pisze Jacek Sieradzki, członek Komisji Artystycznej XXII Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.
31-05-2016
Wiem, że nic nie wiem
"CBAPKA (swarka)" Katarzyny Szyngiery i Mirosława Wlekłego w reż. Katarzyny Szyngiery w Teatrze Polskim w Bydgoszczy. Pisze Ewa Hevelke, członkini Komisji Artystycznej XXII Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.
31-05-2016
Zwiastun
"Schubert. Romantyczna kompozycja na dwunastu wykonawców i kwartet smyczkowy" Magdy Szpecht i Szymona Adamczaka w reż. Magdy Szpecht w Teatrze im. Szaniawskiego w Wałbrzychu. Pisze Izabela Szymańska, członkini Komisji Artystycznej XXII Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.
31-05-2016
Sąsiedzi sąsiadom
"Burmistrz" Małgorzaty Sikorskiej-Miszczuk w reż. Marii Kwiecień w Centrum Kultury w Lublinie. Pisze Zofia Smolarska, członkini Komisji Artystycznej XXII Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.
31-05-2016
Gorzów to Stilon!
"Stilon - najlepszy ze światów" Katarzyny Knychalskiej w reż. Jacka Głomba w Teatrze im. Osterwy w Gorzowie Wlkp. Pisze Szymon Spichalski, członek Komisji Artystycznej XXII Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.
31-05-2016
Swoboda wyboru
"Grind/r" Piotra Trojana w reż. autora w TR Warszawa. Pisze Katarzyna Waligóra, członkini Komisji Artystycznej XXII Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.
31-05-2016
Arcydzieło
"Pan Tadeusz - wszystkie słowa" wg "Pana Tadeusza" Adama Mickiewicza w reż. Piotra Cieplaka w Teatrze Narodowym w Warszawie. Pisze Andrzej Horubała w tygodniku Do Rzeczy.
31-05-2016
Niedoskonała wśród doskonałości
"Nie dość blada królewna" Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel w reż. Ewy Piotrowskiej w Teatrze Pleciuga w Szczecinie. Pisze Małgorzata Klimczak w Głosie Szczecińskim.
31-05-2016
Terapia śmiechem?
"moja mama leczy się u doktora oetkera" Pilgrima/Majewskiego w reż. Wojtka Klemma w Teatrze Współczesnym w Szczecinie. Pisze Ewa Koszur w Głosie Szczecińskim.
(aktualna strona: 1) następna strona »