RECENZJE

20-01-2017
My, komunardzi?
"Komuna Paryska" Agnieszki Jakimiak i Weroniki Szczawińskiej w reż. Weroniki Szczawińskiej w Teatrze Polskim w Bydgoszczy. Pisze Szymon Spichalski w Teatrze dla Was.
20-01-2017
Wieloryb i reszta świata
"Wieloryb the Globe" Mateusza Pakuły w reż. Evy Rysovej. Koprodukcja Teatru Łaźnia Nowa w Krakowie, Teatru Starego w Lublinie i Festiwalu Boska Komedia. Pisze Agata Tomasiewicz w Teatrze dla Was.
20-01-2017
Z lupą wśród ludzi
"Terrarium" w reż. Wojciecha Wińskiego Teatru Usta Usta Republika i grupy teatralnej Wikingowie w Poznaniu. Pisze Tomasz Błaszak w Teatraliach.
20-01-2017
Ptaki rujnujące imprezy
"Triumf woli" Pawła Demirskiego w reż. Moniki Strzępki w Narodowym Starym Teatrze w Krakowie. Pisze Alicja Müller w Teatraliach.
20-01-2017
Zagubieni w rytmie
"Lekcje stepowania" Richarda Harrisa w reż. Krystyny Jandy w Och-Teatrze w Warszawie. Pisze Hanna Karolak w Gościu Niedzielnym.
20-01-2017
You are (not) the world
"Głód" wg Martín Caparrósa w reż. Anety Groszyńskiej w Narodowym Starym Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie. Pisze Alicja Müller w Teatraliach.
20-01-2017
Nowy projekt kulturalny
"Brzydkie Kaczątko" Hansa Christiana Andersena w reż. Aleksandry Zielińskiej i Zuzanny Kochanek w Szkole Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie. Pisze Katarzyna Jakubiak w portalu Business Magazine.
19-01-2017
Traktat o pięknie
Teatr Wielki w Poznaniu w cyklu "Opera - więcej niż teatr" prezentuje nowatorskie wizje interpretacji arcydzieł repertuaru operowego. W projekt doskonale wpisuje się "Jenůfa" Leoša Janáčka w reżyserii Alvisa Hermanisa - pisze Maria Maczuga z Nowej Siły Krytycznej.
19-01-2017
Dziecięca groteska
"Alicja w Krainie Czarów" Marka Ciunela jest ambitnym pod względem estetycznym przedstawieniem, adresowanym do najmłodszych widzów. Osobliwa aura kreowana na scenie zaprasza dzieci do zanurzenia się w świat fantazji i inspiruje wyobraźnię - o spektaklu w Teatrze Baj Pomorski w Toruniu pisze Barbara Pitak-Piaskowska z Nowej Siły Krytycznej.
19-01-2017
Jak dźwięk stał się aktorem
"Komuna Paryska" Agnieszki Jakimiak i Weroniki Szczawińskiej w reż. Weroniki Szczawińskiej w Teatrze Polskim w Bydgoszczy. Pisze Wiktoria Raczyńska w portalu Bydgoszcz Inaczej.
(aktualna strona: 1) następna strona »