RECENZJE

27-05-2015
Artystyczne Westerplatte
"Warszawa-heroiczna i niezłomna stolica Polski" wg scenar. i w reż. Barbary Dobrzyńskiej w Teatrze Fijewskich w Warszawie. Pisze Temida Stankiewicz-Podhorecka na stronie Teatru Fijewskich.
27-05-2015
Uwierzyć terrorystce
"Rzecz o banalności miłości" Savyon Liebrecht w reż. Wawrzyńca Kostrzewskiego z Teatru Dramatycznego w Warszawie i "Anarchistka" Davida Mameta w reż. Tomasza Szczepanka z Teatru Studio w Warszawie na III Festiwalu Debiutantów "Pierwszy Kontakt" w Toruniu. Pisze Mirosława Kruczkiewicz w Nowościach.
27-05-2015
Pierwszy Kontakt: historie pełne okrucieństwa
"Anarchistka" Davida Mameta w reż. Tomasza Szczepanka z Teatru Studio w Warszawie i "Kolacja kanibali" Vahe Katchy w reż. Borysa Lankosza z Teatru Polonia w Warszawie na III Festiwalu Debiutantów "Pierwszy Kontakt" w Toruniu. Pisze Grzegorz Giedrys w Gazecie Wyborczej - Toruń.
27-05-2015
Jak smakuje nowe życie bez alkoholu
"Smaki i dotyki" wg Ingi Iwasiów w reż. Stanisława Miedziewskiego, koprodukcja Teatru Rondo ze Słupska i Współczesnego w Szczecinie. Pisze Małgorzata Klimczak w Głosie Szczecińskim.
27-05-2015
Zapierający dech "Złoty smok"
"Złoty smok" Rolanda Schimmelpfenniga w reż. Iwo Vedrala na Scenie Margines Teatru im. Jaracza w Olsztynie. Pisze Magdalena Śleszyńska na stronie Radia Olsztyn.
27-05-2015
Alicja w muzycznej krainie czarów
"Alicja w Krainie Czarów" Lewisa Carrolla w reż. Cezarego Domagały w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie. Pisze Jacek Marczyński w Rzeczpospolitej.
27-05-2015
Rodzinny labirynt bez wyjścia
"Ojciec Matka Tunel Strachu" Martina Heckmannsa w reż. Wojtka Klemma w Narodowym Starym Teatrze w Krakowie. Pisze Gabriela Cagiel w Gazecie Wyborczej - Kraków.
26-05-2015
Dyskretny urok burżuazji
"Lalka. Najlepsze przed nami" wg Bolesława Prusa w reż. Wojciecha Farugi w Teatrze Powszechnym w Warszawie. Pisze Michał Centkowski w Newsweeku Polska.
26-05-2015
Wyspa kunsztu i wysokich wartości
"Burza" wg Williama Szekspira w choreogr. Izadory Weiss Bałtyckiego Teatru Tańca w Operze Bałtyckiej w Gdańsku. Pisze Jarosław Zalesiński w Polsce Dzienniku Bałtyckim.
26-05-2015
Zeppelin nad widownią
"Szkoła żon" Moliera w reż. Justyny Celedy z Teatru Współczesnego w Szczecinie i "Elsynor" Grzegorza Gołaszewskiego i Szymona Adamczaka w reż. Grzegorza Gołaszewskiego z Teatru Nowego w Poznaniu na III Festiwalu Debiutantów "Pierwszy Kontakt" w Toruniu. Pisze Mirosława Kruczkiewicz w Nowościach.
(aktualna strona: 1) następna strona »