RECENZJE

18-11-2019
Lament, furia czy manifest
"28 dni" Olgi Szylajewej w reż. Kamilii Siwińskiej w Teatrze Polskim w Poznaniu. Pisze Błażej Kusztelski.
18-11-2019
Casa Lupa
Krystian Lupa ogłasza stan wojenny i ucieka w świat sztuki. Sztuki elitarnej, opartej na nieznanej dotąd polskiemu teatrowi literaturze - "Kaputt" i "Skórze" Curzia Malapartego - o spektaklu "Capri - wyspa uciekinierów" w Teatrze Powszechnym w Warszawie pisze Jan Karow z Nowej Siły Krytycznej.
18-11-2019
Spór o żywotność upiorów, dwór koło Pułtuska i polskość
"Dwór nad Narwią" Jarosława Marka Rymkiewicza w reż. Artura Tyszkiewicza w Teatrze Ateneum w Warszawie. Pisze Anna Czajkowska w Teatrze dla Wszystkich.
18-11-2019
Trochę widać, trochę nie widać
"Letnicy" Maksima Gorkiego w reż. Macieja Prusa w Teatrze Narodowym w Warszawie. Pisze Maciej Stroiński w Przekroju.
18-11-2019
(Nie)piękna trzydziestoletnia
"Hamlet" Williama Shakespeare'a/Stanisława Wyspiańskiego w reż. Bartosza Szydłowskiego w Teatrze im. Słowackiego w Krakowie. Pisze Piotr Gaszczyński. w Teatrze dla Wszystkich.
18-11-2019
guldapoleca:Chroma
"Chroma" Dereka Jarmana w reż. Grzegorza Jaremki w Teatrze Studio w Warszawie. Pisze Przemek Gulda na instagramowym profilu guldapoleca.
18-11-2019
Nie przegapcie!
"Niepodlegli" w reż. Piotra Ratajczaka, spektakl dyplomowy studentów IV roku Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej w Teatrze Collegium Nobilium w Warszawie. Pisze Rafał Turowski na stronie rafalturow.ski.
18-11-2019
Niby całkiem zabawna i frywolna opowieść o duchach...
"Dwór nad Narwią" Jarosława Marka Rymkiewicza w reż. Artura Tyszkiewicza w Teatrze Ateneum w Warszawie. Pisze Rafał Turowski na stronie rafalturow.ski.
18-11-2019
O czym będą "Letnicy" bez dzwoniącego na widowni telefonu?
"Letnicy" Maksima Gorkiego w reż. Macieja Prusa w Teatrze Narodowym w Warszawie. Pisze Rafał Turowski na stronie rafalturow.ski.
18-11-2019
Próbować trzeba
"Próby" Bogusława Schaeffera w reż. Mikołaja Grabowskiego w Teatrze Polonia w Warszawie. Pisze Rafał Turowski na stronie rafalturow.ski.
(aktualna strona: 1) następna strona »