RECENZJE

17-12-2014
Rosja, ale jaka?
"Rosyjski kontrakt" w reż. Krzysztofa Rekowskiego w Teatrze Dramatycznym - Scena Przodownik w Warszawie. Pisze Tomasz Miłkowski w Przeglądzie.
17-12-2014
Sex, prochy, muzyka
"Rent" w reż. Jakuba Szydłowskiego w Teatrze Rampa w Warszawie. Pisze Marzena Rutkowska w Tygodniku Ciechanowskim.
17-12-2014
Po szyję we własnej daremności
"Podróż zimowa" w reż. Pawła Miśkiewicza w Teatrze Polskim we Wrocławiu. Pisze Mateusz Węgrzyn w portalu dwutygodnik.com.
17-12-2014
Wariacje na temat marchewki i... soku
"Soko Loko" w reż. Beaty Bąblińskiej i Moniki Kabacińskiej w Teatrze Animacji w Poznaniu. Pisze Stefan Drajewski w Polsce Głosie Wielkopolskim.
17-12-2014
Komedia o tragedii
"Akompaniator" w reż. Grzegorza Chrapkiewicza w Teatrze Muzycznym w Poznaniu. Pisze Magdalena Lubocka w serwisie kultura.poznan.pl.
17-12-2014
Wojna to modny temat, ale niekoniecznie dla teatru
"Wojna i pokój" w reż. Marcina Libera w Teatrze Powszechnym w Warszawie. Pisze Jacek Marczyński w Rzeczpospolitej.
16-12-2014
Okrakiem na historii
"Morfina" Szczepana Twardocha w reż. Eweliny Marciniak w Teatrze Śląskim w Katowicach. Pisze Mike Urbaniak, członek Komisji Artystycznej XXI Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.
16-12-2014
Czarna dziura
"Afryka" Agnieszki Jakimiak w reż. Bartosza Frąckowiaka w Teatrze Polskim w Bydgoszczy. Pisze Piotr Morawski, członek Komisji Artystycznej XXI Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.
16-12-2014
Matki matkom
"Projekt: Matka" Mariusza Przyłęckiego w reżyserii autora w Teatrze Kana w Szczecinie. Pisze Andrzej Lis, członek Komisji Artystycznej XXI Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.
16-12-2014
Możesz mnie zjeść, ale co mi za to kupisz?
"Jak zostałam wiedźmą" Doroty Masłowskiej w reż. Agnieszki Glińskiej w Teatrze Studio w Warszawie. Pisze Kalina Zalewska, członek Komisji Artystycznej XXI Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.
(aktualna strona: 1) następna strona »