RECENZJE

13-11-2018
Ciągły stan wojny
"Miłość od ostatniego wejrzenia" jest tragikomedią o przemocy, o uwikłaniu w toksyczny związek, w którym więcej jest nienawiści niż miłości, a mężczyzna dyktuje warunki. To rzecz o piekle na ziemi, z którego nie ma się odwagi uciec - o spektaklu w reż. Iwony Kempy w Teatrze Dramatycznym w Warszawie pisze Marta Żelazowska z Nowej Siły Krytycznej.
13-11-2018
"I na zawsze zostanie nie ty, tylko muzyka"
"Eva" wg scenariusza i w reż. Joanny Szczepkowskiej w Teatrze Rampa w Warszawie. Pisze Anna Czajkowska w Teatrze dla Wszystkich.
13-11-2018
Klopsiki ponad wszystko
"Krzesła" Eugene Ionesco w reż. Piotra Cieplaka w Teatrze Polonia w Warszawie. Pisze Hubert Michalak w portalu Teatrologia.info.
13-11-2018
"Ruscy". Wszystko tkwi w słowach
"Ruscy" Radosława Paczochy w reż. Adama Orzechowskiego w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku. Pisze Grażyna Antoniewicz w Polsce Dzienniku Bałtyckim.
13-11-2018
W hołdzie dla bohaterskich Polek
"Polka niepodległa - historia w spódnicy" wg Anny Dziewit-Meller w reż. Jadwigi Kościk w Teatrze Baabus Musicalis w Sopocie. Pisze Łukasz Rudziński w portalu trojmiasto.pl.
13-11-2018
Repatrianci mają głos
"Ruscy" Radosława Paczochy w reż. Adama Orzechowskiego w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku. Pisze Łukasz Rudziński w portalu trojmiasto.pl.
13-11-2018
Disco Holo
"Ja, Sendlerowa" w reż. Bartka Harata w reż. Any Nowickiej w Teatrze Barakah w Krakowie. Pisze Maciej Stroiński na blogu Destroix.
13-11-2018
Gra ze słuchu
"Pomysłowe mebelki z gąbki" w reż. Mariusza Grzegorzka w Teatrze Studyjnym Szkoły Filmowej w Łodzi. Pisze Kamila Łapicka na blogu zteatru.pl.
10-11-2018
Na uczcie z Sokratesem
"Uczta" Platona w reż. Krzysztofa Garbaczewskiego z Nowego Teatru w Warszawie, gościnnie w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Pisze Łukasz Rudziński w portalu Trójmiasto.pl.
10-11-2018
Koncert na dwoje aktorów i telefon
"Dwoje na huśtawce" Williama Gibsona w reż. Jerzego Gudejki z Teatru Gudejko w Warszawie, gościnnie w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Pisze Manu w portalu jelonka.com.
(aktualna strona: 1) następna strona »