RECENZJE

29-05-2020
Bohater cytaty
"Beniowski. Ballada bez bohatera" wg Juliusza Słowackiego w reż. Małgorzaty Warsickiej z Teatru Nowego w Poznaniu, pokaz na żywo online. Pisze Zbyszek Dramat.
29-05-2020
Jak znoszę swoje własne towarzystwo
"Ambasada 2.0" w reż. Wojciecha Wińskiego Teatru Usta Usta w Poznaniu - spektakl online w aplikacji Zoom. Pisze Sylwia Klimek w portalu kultura.poznan.pl.
27-05-2020
Teatralne doświadczenie spokoju
"Dzieci Saturna" Agaty Baumgart i Aleksandry Matlingiewicz Sceny Roboczej w Poznaniu - premiera w Internecie. Pisze Paweł Kluszczyński z Nowej Siły Krytycznej.
27-05-2020
Tęsknota za pocałunkiem
"Nie całuj mnie pierwsza" koncert wokalno-aktorski online z Teatru im. Siemaszkowej w Rzeszowie. Pisze Ryszard Zatorski w miesięczniku Nasz Dom Rzeszów.
26-05-2020
Dyktatura, przemoc, dekrety
"Zmierzch bogów" Nicoli Badalucco, Enrica Medioliego, Luchino Viscontiego w reż. Grzegorza Wiśniewskiego w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku - pokaz online. Pisze Bronisław Tumiłowicz w Przeglądzie.
26-05-2020
Żołnierze i kobiety
"Na kwaterze" Stanisława Moniuszki w inscenizacji i choreografii Robert Bondara w Operze na Zamku w Szczecinie. O pokazie na kanale YouTube pisze Franciszek Jacik w Przeglądzie.
25-05-2020
Kultura czasu kwarantanny: "Romeo i Julia" z Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu
"Romeo i Julia" Williama Shakespeare'a w reż. Atilli Keresztesa w Teatrze im. Kochanowskiego w Opolu. Po internetowym pokazie pisze Krzysztof Krzak na blogu Kulturalne to i owo.
25-05-2020
Dedykowana misja kosmiczna
"Dzieci Saturna" Agaty Baumgart i Aleksandry Matlingiewicz Sceny Roboczej w Poznaniu - premiera w Internecie. Pisze Marek S. Bochniarz w portalu kultura.poznan.pl.
25-05-2020
"Powołanie" - o Karolu Wojtyle jeszcze inaczej
"Powołanie" Pawła Woldana w reżyserii autora w Teatrze Telewizji. Pisze Zuzanna Liszewska-Soloch w portalu Teatrologia.info.
25-05-2020
Zniewolone umysły
"Guru" Laurenta Petitgirarda w reż. Damiena Crudena w Operze na Zamku w Szczecinie. O internetowym pokazie opery pisze Dorota Szwarcman na swoim blogu w Polityce.
(aktualna strona: 1) następna strona »