RECENZJE

21-09-2019
Ujmując się za życiem
"Podwójne życie Weroniki" w reż. Krzysztofa Rzączyńskiego z Teatru im. Hansa Christiana Andersena w Lublinie na IV Festiwalu małych Prapremier w Wałbrzychu. Pisze Kamil Bujny w Teatrze dla Wszystkich.
20-09-2019
Dwa musicale
"Rock of Ages" wg scenariusza Chrisa D'Arienzo i Ethana Poppa w reż. Jacka Mikołajczyka w Teatrze Syrena w Warszawie oraz "Les Miserables School Edition" w reż. Antoniusza Dietziusa w Śródmiejskim Teatrze Muzycznym w Warszawie. Pisze Tomasz Miłkowski w Dzienniku Trybuna.
20-09-2019
Klata robi dym
"Dług" wg Davida Graebera w reż. Jana Klaty w Teatrze Nowym Proxima w Krakowie. Pisze Tomasz Domagała na blogu domagalasiekultury.pl.
20-09-2019
Czerwony Kapturek z "Listy Schindlera"
"Zapisani" wg Belli Rosenfeld Chagall w reż. Joanny Gerigk w Teatr Arlekin w Łodzi. Pisze Izabella Adamczewska w Gazecie Wyborczej - Łódź.
20-09-2019
Bałtyk szumiący Mozartem
XIV Międzynarodowy Festiwal Mozartowski Mozartiana w Gdańsku. Pisze Monika Partyk w Ruchu Muzycznym.
19-09-2019
Smutny cyrk
Bernhard pokazuje jak jedna osoba może osaczyć i uzależnić od siebie grupę - o spektaklu "Siła przyzwyczajenia (Cyrk egzystencjalny)" Thomasa Bernharda w reż. André Hübnera-Ochodlo w Teatrze im. Mickiewicza w Częstochowie pisze Paweł Kluszczyński z Nowej Siły Krytycznej.
19-09-2019
Kilka tysięcy happy endów
"Pod adresem marzeń" Elżbiety Chowaniec i Marka Zákostelecký'ego w reż. Marka Zákostelecký'ego z Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na IV Festiwalu małych Prapremier w Wałbrzychu. Pisze Kamil Bujny w Teatrze dla Wszystkich.
19-09-2019
Wstydźmy się razem
"Wstyd" Marka Modzelewskiego w reż. Wojciecha Malajkata w Teatrze Współczesnym w Warszawie. Pisze Wiesław Kowalski w Teatrze dla Wszystkich.
19-09-2019
Poza czasem
"M-2" Natalii Fiedorczuk w reż. Darii Kopiec w Nowym Teatrze w Słupsku. Pisze Justyna Borkowska z Akademii Pomorskiej w Słupsku.
19-09-2019
Perfekcyjna komedia omyłek w starym stylu
"Wszystko w rodzinie" Raya Cooneya w reż. Witolda Mazurkiewicza w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku. Pisze Jerzy Doroszkiewicz w Kurierze Porannym.
(aktualna strona: 1) następna strona »