OGŁOSZENIA

21-05-2020
Toruń. Projekt Teatru Horzycy - "Baśń - narzędzie pracy z dziećmi"
Teatr Horzycy ogłasza otwarty nabór dla nauczycieli do projektu "Baśń - narzędzie pracy z dziećmi". Nauczyciele razem ze swoimi uczniami wezmą udział w cyklu warsztatów i szkoleń inspirowanych "Alicją w Krainie Czarów", a następnie zastosują nabytą wiedzę w praktyce, prowadząc pod okiem mentorów zajęcia oparte na autorskich scenariuszach dot. wybranych baśni, które zbierzemy w publikacji podsumowującej projekt.
20-05-2020
Niemcy-Belgia. Zgłoszenia na festiwale THEATERWELTEN 2021 i Spots op West
Do 1 lipca przyjmowane są zgłoszenia na dwa festiwale teatrów amatorskich: Międzynarodowy Festiwal THEATERWELTEN 2021 (Niemcy) i Spots op West (Belgia).
18-05-2020
Poznań. Konkurs na Projekt Wydarzenia Artystycznego dla Dzieci
W ramach 23. Biennale Sztuki dla Dziecka, które odbędzie się w maju przyszłego roku w Poznaniu, trwa właśnie nabór prac na Konkurs na Projekt Wydarzenia Artystycznego dla Dzieci.
14-05-2020
Toruń. Teatr Muzyczny. Konkurs na pracę graficzną
Mimo że tegoroczna edycja Przygrywki z powodu pandemii musiała zostać odwołana, chcielibyśmy zachęcić Was do przesyłania nam projektów graficznych na nowy plakat do 5. edycji przeglądu.
12-05-2020
Białystok. Ogłoszenie o konkursie na dyrektora BTL
Prezydent Miasta Białegostoku ogłasza konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Białostockiego Teatru Lalek, z siedzibą w Białymstoku (15-875) przy ul. K. Kalinowskiego 1, zwany dalej "konkursem".
11-05-2020
Warszawa. Kurs online Monologi w Technice Meisnera z Simonem Furnessem
Simon Furness znany polskim aktorom od 2013 roku dzięki jego wizytom w warszawskim Laboratorium Meisnera poprowadzi 6 dniowy kurs, który ma pomóc aktorom i aspirującym aktorom w pracy nad monologiem - informują organizatorzy.
11-05-2020
Gdańsk. Konkurs fotograficzny FOTO FETA
GAK Plama oraz Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym FOTO FETA 2020.
08-05-2020
Trójmiasto. XI Festiwal Literatury i Teatru Between.Pomiędzy. Konkurs dla uczniów
Mam zaszczyt zaprosić Państwa wraz z uczniami na wyjątkowy XI Festiwal Literatury i Teatru Between.Pomiędzy, który odbędzie się już 11-17 maja. Temat przewodni tegorocznej edycji to Kosmopolis 2020. Zależy nam na tym, aby uczniowie podzielili się swoją kreatywną pracą z czasów zarazy zainspirowaną wydarzeniami festiwalowymi (obrazy, fotografie, wiersze, filmiki, recenzje, eseje, inne inicjatywy).
08-05-2020
Warszawa. Nabór na warsztaty online z Rimini Protokoll
STUDIO teatrgaleria ogłasza nabór na międzynarodowe warsztaty online "Gdybym był(a) tam, gdzie ty", które poprowadzi Daniel Wetzel z niemieckiego kolektywu Rimini Protokoll, które odbędą się w terminie 19-29 maja. Zgłoszenia przyjmowane są do 14 maja.
06-05-2020
Warszawa. Zgłoszenia na międzynarodową konferencję Wojtyła-Grotowski &
Instytut Teatralny zaprasza do składania propozycji wystąpień podczas międzynarodowej konferencji naukowej "Wojtyła-Grotowski &. Religijny horyzont nowoczesnego teatru i dramatu w Polsce i na świecie", która odbędzie się w dniach 12-14 listopada w Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego.