OGŁOSZENIA

21-05-2018
Opolskie. Warsztat "Bliżej ciała - bliżej natury"
Zapraszamy na tygodniowy warsztat pracy z ciałem w siedlisku Le Niwki koło Opola. Warsztat poprowadzi Anna Ochman - tancerka, choreografka, terapeutka masażu tajskiego.
18-05-2018
Toruń. Teatr Baj Pomorski ogłasza nabór na projekt edukacyjno-społeczny
"Toruń - moja Historia" to projekt, którego głównym założeniem jest nawiązanie współpracy z grupą młodzieży oraz seniorów, której efektem będzie wspólna instalacja artystyczna.
15-05-2018
Poznań. Nowa Generacja: konkurs rezydencyjny
Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie na rezydencję w Scenie Roboczej. Gwarantujemy 10.000 PLN, nową inspirującą przestrzeń oraz wsparcie techniczne i organizacyjne w realizacji zwycięskiego projektu.
14-05-2018
Warszawa. Czerwcowe kursy w Laboratorium Meisnera
Laboratorium Meisnera w Warszawie zaprasza na 2 kursy z Simonem Furness - jednym z najbardziej popularnych nauczycieli Techniki Meisnera w Wielkiej Brytanii, wykładowcą prestiżowego THE ACTORS TEMPLE LONDON (www.actorstemple.com).
11-05-2018
Toruń. Gaga People i teatr fizyczny na MFT Kontakt
10-05-2018
Katowice. Casting w Teatrze Żelaznym
Zapraszamy profesjonalnych aktorów w wieku około 35-50 lat, do udziału w castingu do głównej roli spektaklu "Ściana" w reżyserii Artura Barcisia.
10-05-2018
Poznań. Konkurs na rezydencję w Scenie Roboczej
Osoby młode (poniżej 35 roku życia), niepokorne, twórcze; te, którymi targają niepokoje i te, które teatr tworzą na spokojnie: zwracamy się do Was!
08-05-2018
Katowice. Warsztaty Teatru Śląskiego "Zróbmy sobie miejsce"
Teatr Śląski zaprasza na bezpłatne warsztaty dla młodych ze Śląska, zakończone artystycznym projektem na Scenie w Galerii Teatru Śląskiego.
07-05-2018
Krasne. X Konkurs plastyczno-teatralny KUkły 2018
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w 10. jubileuszowej edycji Konkursu Plastyczno-Teatralnego "KUKŁY". Jest to największa na Podkarpaciu impreza związana z szeroko pojętym teatrem lalek mająca na celu przybliżenie dzieciom i młodzieży tego wciąż fascynującego rodzaju sztuki.
30-04-2018
Poznań. Druga edycja międzynarodowego konkursu "1 strona, 1 spojrzenie, 180 sekund"
Organizowany przez Polski Teatr Tańca konkurs ma na celu stworzenie platformy wymiany myśli wokół tematu ekspresji ciała. Szukamy wypowiedzi artystycznych rejestrujących kreatywne podejście do zjawiska tańca, teatru tańca i ruchu. Konkurs ma charakter otwarty, a jego przedmiotem jest stworzenie utworu literackiego, fotografii lub filmu, stanowiącego subiektywne ujęcie sztuki tańca.
(aktualna strona: 1) następna strona »