OGŁOSZENIA

15-12-2017
Wrocław. Teatr Muzyczny Capitol szuka aktora do roli Atosa
Teatr Muzyczny Capitol ogłasza casting na dublurę do roli Atosa w musicalu "Trzej muszkieterowie" w reż. Konrada Imieli z muzyką Krzesimira Dębskiego.
14-12-2017
Łódź. Teatr Arlekin zatrudni specjalistę ds. edukacji
ARLEKIN SZUKA BRATNIEJ DUSZY!!!
12-12-2017
Katowice. Casting do "Seksu dla opornych" w Teatrze Żelaznym
Zapraszamy profesjonalnych aktorów w wieku 50+ na casting do spektaklu w Teatrze Żelaznym.
08-12-2017
Warszawa. Kurs z Simonem Furnessem w Laboratorium Meisnera
Laboratorium Meisnera w Warszawie zaprasza na 5-dniowy kurs SCENE STUDY & IMPROVISATION WORKSHOP z Simonem Furnessem.
29-11-2017
Poznań. Druga edycja konkursu "Modjeska Calling"
Teatr Polski w Poznaniu serdecznie zaprasza do udziału w drugiej edycji Konkursu dla aktorek i aktorów na interpretację monologów Szekspirowskich Heleny Modrzejewskiej. Konkurs organizowany jest dla upamiętnienia artystki światowej sławy, która występowała również na deskach Teatru Polskiego w Poznaniu.
28-11-2017
Toruń. Międzypokoleniowe warsztaty do spektaklu "Tango"
Dramat Sławomira Mrożka to przestrzeń ścierania się różnych idei, postaw, poglądów oraz dróg do szczęścia. Jednym z podstawowych tematów "Tanga" jest spór pokoleniowy. Teatr im. Horzycy zaprasza na warsztaty duety międzypokoleniowe, czyli rodziców (dziadków) plus młodzież.
28-11-2017
Warszawa. Przedświąteczne powtórki: Meisner Open Repetition
MEISNER OPEN REPETITION - Zrzuć stres przed Świętami 12 i 13 grudnia. Zajęcia dla początkujących oraz zaawansowanych zainteresowanych regularną praktyką repetition.
23-11-2017
Warszawa. Warsztaty Method Acting z Małgorzatą Lipmann
Drama Point zaprasza na sześciodniowe warsztaty aktorskie dla wszystkich zainteresowanych poznaniem lub rozwijaniem Method Acting. Zajęcia poprowadzi aktorka, Małgorzata Lipmann
17-11-2017
Poznań. Wielka zbiórka szalików w Animacji
Zespół Teatru Animacji przygotowuje się do premiery świątecznego spektaklu "Bombka z gwiazdką" (reż. Aga Błaszczak) i zachęcony wielkim sukcesem zbiórki książek w ubiegłym sezonie, prosi widzów o pomoc przy skompletowaniu materiałów do scenografii.
(aktualna strona: 1)