OGŁOSZENIA

14-08-2017
Lublin. She She Pop wracają na Konfrontacje! I zapraszają na casting.
Jeden z najlepszych i najważniejszych kolektywów, którego "Testament" został owacyjnie przyjęty przez lubelską publiczność podczas XIX Konfrontacji Teatralnych, wraca w tym roku z najnowszym projektem - "Oratorium". W czasie tego spektaklu poza artystami związanymi z SSP na scenie pojawiają się także lokalni performerzy.
11-08-2017
Opole. Konfrontacje Kompozycji Tanecznych Teatrów Tańca i Ruchu "GALERIA TAŃCA"
Akademia Tańca RAMADA w Opolu oraz Stowarzyszenie Edukacji Tanecznej i Artystycznej LIFE FOR DANCE mają przyjemność zaprosić na Konfrontacje Kompozycji Tanecznych Teatrów Tańca i Ruchu "GALERIA TAŃCA"
10-08-2017
Warszawa. Warsztaty teatralne dla młodzieży: Hłasko i jego WILK
Agencja Dramatu i Teatru "ADiT" zaprasza młodzież na warsztaty teatralne poświęcone twórczości Marka Hłaski. Zajęcia rozpoczną się 2 września.
02-08-2017
Lublin. Casting do spektaklu Bartłomieja Miernika
27-07-2017
Audycja do nowej produkcji Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK
Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK ogłasza audycję do nowej produkcji w choreografii Anny Piotrowskiej. Nowa produkcja będzie tworzona przy współudziale beatboxerów, prace nad spektaklem planowane są od września do listopada 2017, premiera odbędzie się 24 listopada 2017.
25-07-2017
Śląskie Laboratorium Pedagogiki Teatru - Dołącz do nas!
Śląskie Laboratorium Pedagogiki Teatru (ŚLPT) jest projektem, który w sposób kompleksowy zajmuje się zagadnieniami teatralnymi w województwie Śląskim. ŚLPT swoją działalność rozpoczęło w 2015 r. i przyciągnęło ponad setkę uczestników z całej Polski.
21-07-2017
Kraj. Nabór do do programu Liderzy Teatroteki Szkolnej
Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego zaprasza nauczycieli do wzięcia udziału w programie Liderzy Teatroteki Szkolnej. Rozpoczął się nabór do edycji w nowym roku szkolnym 2017/2018.
20-07-2017
Warszawa. Kolejna edycja warsztatów "Uwolnij głos"
Intensywne warsztaty wokalne "Uwolnij głos" funkcjonują od przeszło 8 lat; poprzednie edycje m.in. w Warszawie, Krakowie, Częstochowie, Londynie, Madrycie, Lizbonie. Zbliża się kolejna edycja w Warszawie.
19-07-2017
Warszawa. Rekrutacja do Laboratorium Nowych Praktyk Teatralnych
Laboratorium Nowych Praktyk Teatralnych Uniwersytetu SWPS otwiera nowy moduł - Nowatorskie Praktyki Artystyczne. Pierwszy zjazd: 21-22 października.
18-07-2017
Warszawa. Drama Point Summer Academy
Drama Point Summer Academy - to tydzień warsztatów dedykowanych aktorom, improwizatorom, performerom, wokalistom, tancerzom i wszystkim tym, którzy poprzez nieustanny trening i poznawanie różnych technik pracy chcą rozwijać i poszerzać zakres swoich możliwości.
(aktualna strona: 1) następna strona »