OGŁOSZENIA

12-06-2019
Gdańsk. Festiwal Szekspirowski szuka wolontariuszy
Dołącz do zespołu Festiwalu Szekspirowskiego! Szukamy wolontariuszy do pomocy przy organizacji Festiwalu. W ramach wolontariatu można odbyć staż lub praktykę studencką.
11-06-2019
Strzelno. Lato w teatrze "Po drugiej stronie okna"
Z radością ogłaszamy nabór na bezpłatne półkolonie artystyczne dla dzieci i młodzieży w wieku 10-17 lat, które odbędą się podczas dwóch ostatnich tygodni wakacji (od 19 do 31 sierpnia 2019) w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Strzelnie.
10-06-2019
Kielce. Międzynarodowy konkurs na koncepcję i realizację lalki/animowanego obiektu/formy teatralnej "Animatus". Startuje druga edycja!
"Animatus" to międzynarodowy konkurs na koncepcję i realizację lalki, animowanego obiektu lub innej formy teatralnej, który zainicjował Teatr Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach w 2018 roku.
07-06-2019
Warszawa. Letnie kursy w Laboratorium Meisnera
Letnia propozycja Laboratorium Meisnera to kurs Interpretacja piosenki przy użyciu techniki Meisnera oraz trzy terminy kursu, dającego wgląd w podstawy techniki czyli 4-dniowe "Wprowadzenie do techniki Meisnera".
06-06-2019
Wrocławski Teatr Współczesny szuka specjalisty d/s nowych mediów.
WTW zatrudni na stanowisko: specjalista ds. komunikacji internetowej (media społecznościowe i strona internetowa)
06-06-2019
Warszawa. Nabór na warsztaty Teatralna Karuzela
Ruszył nabór na bezpłatne warsztaty teatralne z elementami wokalnymi dla młodzieży - Teatralna Karuzela. Wakacyjne zajęcia będą prowadzone przez pracowników Teatru Rampa w dniach 26-30 sierpnia.
31-05-2019
Warszawa. Fundacja Ciało/Umysł poszukuje edukatorów
Fundacja Ciało/Umysł poszukuje edukatorów/facylitatorów do prowadzenia gry performatywnej "Ciało/Umysł" realizowanej w ramach programu Performing Europe, w dniach 1-4 lipca w Warszawie.
30-05-2019
Białystok. Konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora OiFP
ZARZĄD WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO ogłasza konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Opery i Filharmonii Podlaskiej - Europejskiego Centrum Sztuki w Białymstoku
29-05-2019
Bielsk Podlaski. VI Festiwal Decha - rekrutacja
Trwa rekrutacja amatorskich zespołów teatralnych na VI edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuk Komediowych Teatrów Amatorskich Decha w Bielsku Podlaskim. Zgłosić może się każdy zespół teatralny z Polski nieskładający się z profesjonalistów - warunki są tylko dwa: grany przez grupę spektakl musi być spektaklem komediowym oraz nie może być dłuższy niż siedemdziesiąt minut.
22-05-2019
Wałbrzych. Casting w Teatrze Lalki i Aktora
(aktualna strona: 1) następna strona »