OGŁOSZENIA

28-05-2020
Warszawa. Zgłoszenia do Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej 2020
Trwa przyjmowanie wniosków do Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej.
28-05-2020
Katowice. Teatr Żelazny poszukuje aktorów
25-05-2020
Poznań. Konkurs dla poznańskich twórców
Pięć poznańskich instytucji kultury ogłasza konkurs dla artystów, animatorów i edukatorów, którzy z powodu pandemii znaleźli się w trudnej sytuacji materialnej.
23-05-2020
Warszawa. TR organizuje warsztaty dla nauczycieli i pedagogów
TR Warszawa ogłasza nabór dla pedagogów, pedagożek przedszkolnych oraz nauczycielek i nauczycieli uczących w pierwszych klasach szkół podstawowych w całej Polsce do udziału w cyklu specjalistycznych warsztatów pedagogicznych MAŁY TR.
23-05-2020
Bytom. Chór Dziecięcy Opery Śląskiej czeka na młode talenty!
Twoje dziecko śpiewa od rana do nocy? Marzy o występie na prawdziwej scenie? Te marzenia można pomóc spełnić. I spróbować sprawdzić talent młodego człowieka. Nie jest wykluczone, że będzie mógł rozwijać swoje umiejętności w Chórze Dziecięcym Opery Śląskiej w Bytomiu.
21-05-2020
Toruń. Projekt Teatru Horzycy - "Baśń - narzędzie pracy z dziećmi"
Teatr Horzycy ogłasza otwarty nabór dla nauczycieli do projektu "Baśń - narzędzie pracy z dziećmi". Nauczyciele razem ze swoimi uczniami wezmą udział w cyklu warsztatów i szkoleń inspirowanych "Alicją w Krainie Czarów", a następnie zastosują nabytą wiedzę w praktyce, prowadząc pod okiem mentorów zajęcia oparte na autorskich scenariuszach dot. wybranych baśni, które zbierzemy w publikacji podsumowującej projekt.
20-05-2020
Niemcy-Belgia. Zgłoszenia na festiwale THEATERWELTEN 2021 i Spots op West
Do 1 lipca przyjmowane są zgłoszenia na dwa festiwale teatrów amatorskich: Międzynarodowy Festiwal THEATERWELTEN 2021 (Niemcy) i Spots op West (Belgia).
18-05-2020
Poznań. Konkurs na Projekt Wydarzenia Artystycznego dla Dzieci
W ramach 23. Biennale Sztuki dla Dziecka, które odbędzie się w maju przyszłego roku w Poznaniu, trwa właśnie nabór prac na Konkurs na Projekt Wydarzenia Artystycznego dla Dzieci.
14-05-2020
Toruń. Teatr Muzyczny. Konkurs na pracę graficzną
Mimo że tegoroczna edycja Przygrywki z powodu pandemii musiała zostać odwołana, chcielibyśmy zachęcić Was do przesyłania nam projektów graficznych na nowy plakat do 5. edycji przeglądu.
12-05-2020
Białystok. Ogłoszenie o konkursie na dyrektora BTL
Prezydent Miasta Białegostoku ogłasza konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Białostockiego Teatru Lalek, z siedzibą w Białymstoku (15-875) przy ul. K. Kalinowskiego 1, zwany dalej "konkursem".
(aktualna strona: 1) następna strona »