powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Chorzów. W Teatrze Ogrodowym weekend duetów

Najbliższy weekend Chorzowskiego Teatrzyku Ogrodowego przyniesie wiele atrakcji i... mnóstwo duetów.

Na początek (13 sierpnia, godzina 21:00) zaprezentują się na scenie w Magazynie Ciekłego Powietrza cztery pary, przedstawiające sedno damsko-męskich relacji. Będzie się tradycyjnie z czego pośmiać, ale znajdzie się i temat do refleksji. W sztuce według tekstu Petera Qiltera "Duety" wystąpi duet aktorów - Maja Barełkowska i Tadeusz Łomnicki [na zdjęciu]. "Duety" to spektakl tytułowy przeglądu, spektakl, którego przegapić nie wolno. Wejściówki: 12 złotych.

Poczucia humoru nie zabraknie Felkowi, który spotka się z dziećmi w ramach Chorzowskiego Teatrzyku Ogródkowego w sobotę (14 sierpnia), o 16:00. Felek to zabawna pacynka, której towarzyszyć będzie na scenie Władysław Aniszewski. Ten duet niejednokrotnie rozbawi nie tylko małych widzów do łez - warto zatem przybyć do Sztygarki i zobaczyć na własne oczy tę niezwykłą parę. Na świecie są same Felki - Władysław Aniszewski, razem ze swoim uroczym przyjacielem, potrafi to udowodnić.

Wstęp wolny.

A w sobotę wieczorem (godz. 20:00) wystąpi artysta solo, który zapewni tyle wrażeń, co kilka zespołów razem wziętych. Jaromir Nohavica, który miał zainaugurować tegoroczną edycję Chorzowskiego Teatru Ogrodowego, rozpocznie drugą część festiwalu. Czeski twórca nie potrzebuje reklamy, wiadomo, że koncert będzie niepowtarzalny i wzruszający.

Zostało jeszcze kilka biletów! (cena: 40 złotych).