Powstanie Teatr Muzyczny na pl. Defilad

13-12-2006
05-03-2008
Warszawa. Projektowanie teatru muzycznego na pl. Defilad
Mimo porywistego wiatru sobota w CSW była gorąca. W ramach niezwykłego happeningu młodzi architekci walczyli z Pałacem Kultury. Zazwyczaj projektowanie budynku w centrum miasta trwa całymi miesiącami. Uczestnicy "AkcjiKreacji. Projektowania na żywo" mieli 10 godzin na stworzenie bryły teatru muzycznego obok Pałacu Kultury.
13-12-2006
Warszawa. Urok operetki
Jak informuje Katarzyna Mazurkiewicz z Biura Teatru i Muzyki Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy, na placu Defilad w niedalekiej przyszłości powstanie Teatr Muzyczny. Projekt tego przedsięwzięcia został już przekazany do Naczelnego Architekta Miasta.
09-11-2005
Warszawa. Powstanie Teatr Muzyczny
Przed Pałacem Kultury od strony ul. Marszałkowskiej stanie dom towarowy, muzeum sztuki nowoczesnej oraz teatr muzyczny, którego parter zajmą sklepy.
03-11-2005
Market z aktorami na dachu
Do Urzędu Miasta trafił wniosek o wydanie warunków zabudowy dla Teatru Muzycznego na placu Defilad. Czy we foyer tego teatru znajdzie się hala MarcPolu? O całej sprawie poinformował architekt Mariusz Ścisło, prezes FS&P Arcus. Jego pracownia ma przygotowywać projekt architektoniczny i wykonawczy budowy Kupieckich Domów Towarowych na placu Defilad. A może i Teatru Muzycznego - pisze Agnieszka Korniło w Biznesie Warszawskim.
06-10-2005
Warszawa. Teatr Muzyczny stanie na placu Defilad?
Z prowizorcznej hali targowej kupcy przeniosą się do nowoczesnego domu towarowego, który także stanie przy Marszałkowskiej. Kolejną inwestycją na placu Defilad [na zdjęciu] będzie teatr muzyczny.