powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Przemyśl. Karpacka Spółka Gazownicza mecenasem kultury

Centrum Kulturalne w Przemyślu podpisało umowę na objęcie "Mecenatem imprez artystycznych" organizowanych przez Centrum Kulturalne w sezonie 2009/2010 przez Karpacką Spółkę Gazowniczą Sp. z o.o. - reprezentowaną przez przedstawiciela tj. Oddział - Zakład Gazowniczy w Jarosławiu.

Jak ważne w dzisiejszych czasach jest pozyskanie sponsora o mecenasie nie wspominając, może zaświadczyć każdy kto o to się kiedykolwiek starał - pisze Adam Halwa, dyrektor Centrum..

Niniejsza umowa jest owocem dotychczasowej współpracy w sezonie artystycznym 2008/2009, za co w dowód uznania wyróżniono Karpacką Spółkę Gazowniczą tytułem "Mecenas Centrum Kulturalnego" podczas Inauguracji Sezonu Artystycznego CK 2009/2010.

Karpacka Spółka Gazownicza postanowiła wesprzeć finansowo szesnaście różnego rodzaju przedsięwzięć artystycznych - od prestiżowych imprez i festiwali takich jak: Przemyska Jesień Teatralna, Ogólnopolski Turniej Satyry im. I. Krasickiego "O Złotą Szpilę", Międzynarodowy Festiwal Jazzowy "Jazz bez..." - Mikołajki Jazzowe, Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej czy Konfrontacje Zespołów Teatralnych Małych Form - Biesiada Teatralna w Horyńcu Zdroju aż po konkursy i przeglądy wojewódzkie: Przegląd Piosenki "Śpiewaj razem z nami", eliminacje woj. 55 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, Konfrontacje Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych "Tańcowały dwa Michały", Konfrontacje Zespołów Teatralnych Małych Form "Antrakt".

Współpraca z KSG jest dla Nas wielkim wyróżnieniem i przyjemnością. Jestem przekonany że wszelkie cele promocyjno-marketingowe założone przez Mecenasa za udziałem niniejszej Umowy, a tym samym działalności Naszej instytucji, zostaną zrealizowane i osiągnięte.