Dyrektor Wojciech Kościelniak odchodzi z Capitolu

28-03-2006
14-06-2006
Wrocław. Kościelniak zrezygnował z prowadzenia PPA
Kolejna rewolucja w muzycznym świecie Wrocławia. Wojciech Kościelniak [na zdjęciu] zrezygnował z prowadzenia najbardziej prestiżowego polskiego festiwalu aktorskiej piosenki. Kto pociągnie dalej PPA, jeszcze nie wiadomo.
09-05-2006
Wrocław. Capitol wg Imieli
Rozmowa z Konradem Imielą, nowym dyrektorem Capitolu.
05-05-2006
Wrocław. Imiela dyrektorem Teatru Capitol
Wrocławski aktor Konrad Imiela (na zdjęciu) został powołany w piątek (5 maja) na dyrektora Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu. Imiela zastąpił na tym stanowisku Wojciecha Kościelniaka, który odszedł ze stanowiska z powodów osobistych.
05-05-2006
Wrocław. Nominacja dla Imieli
Konrad Imiela otrzyma dziś [5 maja] nominację na dyrektora Teatru Muzycznego Capitol.
04-05-2006
Wrocław. Dewiacje w Capitolu
Poseł LPR Janusz Dobrosz twierdzi, że za dyrekcji Wojciecha Kościelniaka w teatrze Capitol nie powstała wielka sztuka. Ale nie był w tym czasie na żadnym spektaklu. Z posłem Januszem Dobroszem i Konradem Imielą, kandydatem na dyrektora Capitolu, rozmawia Tomasz Wysocki z Gazety Wyborczej - Wrocław.
29-04-2006
Wrocław. Poseł Dobrosz krytykuje Capitol
W Teatrze Muzycznym gloryfikuje się narkotyki, erotyzm, dewiację nazywaną eksperymentem, stek wulgaryzmów i dziwactw. Wszystko to Capitol serwuje swoim widzom zamiast klasycznego repertuaru - takie zarzuty stawia dolnośląski poseł LPR Janusz Dobrosz.
27-04-2006
Warszawa-Wrocław. Minister Ujazdowski zaakceptował dyrektora Imielę
Minister kultury i dziedzictwa narodowego Kazimierz Michał Ujazdowski wyraził zgodę na odstąpienie od konkursu i powołanie na stanowisko dyrektora Teatru Muzycznego Capitol - Konrada Imielę [na zdjęciu], aktora tej sceny.
10-04-2006
Poszukiwany dyrektor teatru
Przeciągające się poszukiwania szefa największej dolnośląskiej sceny i innych teatrów w Polsce pokazują, że równie trudno znaleźć dobrego szefa teatru, co koalicjanta do rządu - pisze Tomasz Wysocki w Gazecie Wyborczej - Wrocław.
05-04-2006
Wrocław. Capitol czeka na dyrektora
Tylko do 30 kwietnia Teatr Muzyczny Capitol poprowadzi Wojciech Kościelniak.
29-03-2006
Ani aktorzy, ani pieśniarze
XVII Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu ocenia Mirosław Pęczak w Polityce.
28-03-2006
Dwie porażki
Wojtkowi Kościelniakowi zrobiono wielką krzywdę, mianując go po raz drugi dyrektorem teatru, choć wiele osób przypominało o jego ludzkiej porażce w Teatrze nr 12 - pisze Krzysztof Kucharski w Słowie Polskim Gazecie Wrocławskiej.
28-03-2006
Odchodzę z przyczyn osobistych
- Podjąłem nieodwołalną decyzję, związaną z moimi osobistymi rodzinnymi i zdrowotnymi problemami. Bez żadnych podtekstów - mówi WOJCIECH KOŚCIELNIAK po rezygnacji ze stanowiska dyrektora Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu.
28-03-2006
Rewolucji nie będzie
- Rozmawiałem już z dyrektorami Capitolu: administracyjnym i finansowym, a także z innymi pracownikami. Na gorąco spisuję na karteczkach spostrzeżenia, które zbudują moją wizję - mówi kandydat na dyrektora Teatru Muzycznego Capitol KONRAD IMIELA.
28-03-2006
Wrocław. Imiela wskazany przez prezydenta
Prezydent Wrocławia chce, by nowym szefem Capitolu został śpiewający aktor Konrad Imiela [na zdjęciu w spektaklu "Scat"] - pisze Małgorzata Matuszewska w Słowie Polskim Gazecie Wrocławskiej.
24-03-2006
Koniec epoki Kościelniaka
Na elewacji Capitolu - wzorem teatrów na Broadwayu - wisi od niedawna duża, biała plansza z aktualnym repertuarem. Wczoraj teatr zapraszał na klasykę: "My Fair Lady", "Zemstę nietoperza" i "Skrzypka na dachu". Zbieg okoliczności? - dyrekcję Wojciecha Kościelniaka we wrocławskim Teatrze Muzycznym Capitol podsumowuje Adam Domagała w Gazecie Wyborczej - Wrocław.
24-03-2006
Wrocław. Konrad Imiela dyrektorem Capitolu
Konrad Imiela [na zdjęciu] będzie nowym dyrektorem Teatru Muzycznego Capitol.
23-03-2006
Wrocław. Rewolucja w Teatrze Muzycznym Capitol
Szok. Wojciech Kościelniak, szef Capitolu i Przeglądu Piosenki Aktorskiej, składa dymisję. Wczoraj [22 marca] ogłosił swoją decyzję. Kto go zastąpi? Mocnym kandydatem jest Konrad Imiela, były aktor teatru.
23-03-2006
Wrocław. Dlaczego Kościelniak odchodzi z Capitolu?
Dyrektor Teatru Muzycznego Capitol i Przeglądu Piosenki Aktorskiej Wojciech Kościelniak [na zdjęciu] złożył w czwartek [22 marca] rezygnację z pracy.